Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с Влизането с V.I.P.
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
AsSaSsIn-*To^xic
пн сеп 04 2017, 01:45
Регистриран потребител #32211
Регистриран: ср авг 16 2017, 09:12
съобщения: 1
Здравейте,имам проблем в jailbreak когато вляза с Vip-a ми исписва,че нямам достъп до сървара,но когато си сменя името влизам?-Помощ!

[ Редактирано пн сеп 04 2017, 01:46 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32211}
Xfirb
пн сеп 04 2017, 06:27
Staff & Forum Moderator
Регистриран потребител #31835
Регистриран: пт мар 03 2017, 12:04
съобщения: 75
Прочети това [натисни тук]

КАК СЕ ИЗПОЛЗВА ЕКСТРАТА?
Паролата се използва директно във Flex Anticheat или чрез конзолната команда:
setinfo "_pw-home" "парола"
Ако след въвеждането на паролата в конзолата ти изпише грешка подобна на "setinfo string lenght exceeded" ще се наложи да изтриеш файловете config.cfg и autoexec.cfg, които се намират в /cstrike директорията на играта
Най-отгоре
{SENDPM=31835}
ATAKA
пн сеп 04 2017, 02:00
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Здрасти,

в допълнение, на това, което ти е дал колегата мога да добавя следното:
1) за да си ВИП трябва да си активирал 2-те правилни екстри - Защита на ника с парола в игра и Резервиран слот (или глобален резервиран слот) за правилния сървър. Ако това е направено и после ти излиза "Грешна парола", тази тема ще ти помогне - [натисни тук]

2) Виждам, че ника ти съдържа символи, които може би системата не може да "разчете". Това е 2-рото нещо, което ми идва наум, тъй като не си приложил снимка с точната грешка, която ти изписва при опит за влизане в игра. Виж тази тема - [натисни тук] и следващия път не ползвай такива символи в името си
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System