Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ANACONDA
пт сеп 15 2017, 06:04
Регистриран потребител #32275
Регистриран: пт сеп 15 2017, 05:50
съобщения: 2
Здравейте, захванал съм се да правя карти, конкретно за класик. Не съм го правил от гимназията, но и от тогава не бях играл ЦС, както и да е... Въпросът ми е дали има желаещи към края на другата седмица, говорим за Петък/Събота/Неделя да направят един тест на картата. Говорим за нещо от сорт-а на 5х5, като ми трябват хора които наистина имат идея за играта, картите по принцип и т.н.

-Работя от 2 дни по картата, като в момента завършвам малката Бомба и CT базата;

-Ако има желаещи да се включат в проектирането с prefabs/идеи, също могат да пишат;

-Мотивът на картата наподобява любимият на всички de_dust2, като се старая всичко да е много по-детайлно (все пак сме 2017), напълно различни от нормалните de_dust2 textur-и и напълно различна визия и идея.



Най-отгоре
{SENDPM=32275}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System