Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
stay0uT-
сб сеп 16 2017, 03:31
Регистриран потребител #17922
Регистриран: ср май 04 2011, 09:15
съобщения: 20
Искам да започна с това,че никога не съм имал намерение да пиша тук, но предвид обстоятелствата мисля че трябва да изразя мнение.
В сектора играя от горе-долу 7 или 8 години с леки прекъсвания не повече от 1,2 месеца.
Преди години много се кефех и наслаждавах на Ретро сървара, който по старите помнят че беше фул накрая вече си седеше празен,като Масива сега.
През годините с СМС-и, Paypal съм налял стабилна сума, но това беше със кеф защото играта беше защитена и на никой не му дремеше има ли или няма админи.
Сега в Интернационалния е супер комедия, като изключи ме бъгването с което може да се живее си задавам въпроса защо в най-пълния сървър няма Флех? Сега причините са ясни :
- Ако има повечето ''Про-та'' ще са на отрицателен stats.
-Появата на адекватната защита привлякла ме някога и спечелила ви толкова верни играчи, явно днес се превърна в причината повечето да се махнат.
Надявам се рано или късно да се осъзнае че това което ще доведе истинските играчи е чистата игра, нека да сме една идея по-напред и хакерите да си останат във местните мрежи.
По добре 3 класика 20/20 фул постоянно и защитени на мах, отколкото 32/32 фул с депресирани пубери.
Моята молба е проста Кобри ти пусна анкета за махане на Флех от Масива.
Моля пусни една да се защити Д2Онли, и сам прецени от резултата.

Благодаря за отделеното внимание.
Най-отгоре
{SENDPM=17922}
Kobri
сб сеп 16 2017, 10:25
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Прекалено много хора които са с нови машини имат проблеми с флекса заради новият уиндоус и несъвместимостта на новите драйвери, в момента и два класика с флекс не могат да се напълнят камоли 3, съжалявам
Най-отгоре
{SENDPM=45}
[Spewn!]
сб сеп 16 2017, 11:41
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
Наистина има проблем с Уиндолс 10 и Флекса. А пък ако не е 10, не могло да се използва пълният потенциална на хардуера. Масива не съм го виждал от месеци пълен за повече от 1-2 карти. Трябваше да пробвате без Флекс там.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
G-Un!T-*PaZi GlaVetO*
нд сеп 17 2017, 09:42
Регистриран потребител #28456
Регистриран: ср яну 21 2015, 07:55
съобщения: 100
вместо да съжалявате оправете флекс да се сработи с уин10 беше казано преди месеци година че ще бъде оправено и да може да се цъка спокойно и със нови машини но кво толко ще закривате веригата скоро и тва е хаххаха
Най-отгоре
{SENDPM=28456}
stay0uT-
пн сеп 18 2017, 12:50
Регистриран потребител #17922
Регистриран: ср май 04 2011, 09:15
съобщения: 20
Всеки вика съжалявам, но като наливаме за да играем никой не съжалява. Така имам само един съвет и той е към КОБРИ:
за да не стане като с Мания-та, помисли хубаво за времето когато сектора беше фул говоря всички 4 класика и си спомни кое докара толкова играчи, иначе просто ще чакаме да се закрие.
Най-отгоре
{SENDPM=17922}
Kobri
пн сеп 18 2017, 12:14
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Пичове мислите ли че ако можеше да се оправи нямаше да е оправено досега...
Най-отгоре
{SENDPM=45}
wyrko_o
пн сеп 18 2017, 12:45
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
32рия слот, който пуснахте за кратко за вдигане на рейтинг кара само <Warrior> Player-и с по 100 пинг и всички екстри за модела (aim, wall). Писах го и по-долу в темите, ще го напиша и тук - ползата от много админи е нулева. За какво ми е да се нервирам, че има админ в игра като играч стреля 8 пъти предварително преди да изляза, а съм казал, че същия е с хак преди 18 минути? Другия гледа хакер 2 мапа, а той си прави 50 фрага аламинут време като дори не ги чака да се покажат. За какво ми е админ в игра като терористите едвам мърдат от spawn-a и няма кой да ги размърда? За какво ми е админ в игра като си играе от противниковия отбор, а от моя има некви 100+ пингови, които едвам мърдат и той не ги киква, защото друго яче трудно би направил 20 фрага? Единственото решение на тея проблеми е едно - Flex Anticheat. Тука вече идва проблема с ъпдейта и това, че много хора не могат да го пуснат - дори и аз не мога на лаптопа както ти бях и казал по-рано.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
wyrko_o
пн сеп 18 2017, 09:18
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
А не, аз нямам против да бъде защитен, така или иначе поради несработката на флекс цъкам от антика с 50 фпс, но с пуснат античийт винаги. Дразни ме това, което съм описал горе, нищо повече. За какво нажежаване може да говорим като твоят колега ме банва доживот без никаква причина и при следващото му влизане в сървъра месец по-късно без абсолютно никаква причина ме заплашва с поредния малоумен доживотен бан пак като сме съотборници и най-демонстративно го пише на общия чат?
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
[Spewn!]
пн сеп 18 2017, 09:26
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
wyrko_o написа ...

А не, аз нямам против да бъде защитен, така или иначе поради несработката на флекс цъкам от антика с 50 фпс, но с пуснат античийт винаги. Дразни ме това, което съм описал горе, нищо повече. За какво нажежаване може да говорим като твоят колега ме банва доживот без никаква причина и при следващото му влизане в сървъра месец по-късно без абсолютно никаква причина ме заплашва с поредния малоумен доживотен бан пак като сме съотборници и най-демонстративно го пише на общия чат?

Кой т'ва?
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
wyrko_o
пн сеп 18 2017, 09:41
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Е аз опитах да я използвам тая тема, но той ми беше забранил и да пиша във форума, не е като да не се знае за какво иде реч. Ако има някаква неприязън към мен може и по-друг начин да решим проблема, често пътувам. Преди да започнем с хипотезите нека отбележа, че има и доста пичове и добри админи като PA, b3l, trey и т.н. и идеята ми беше, че даването безразборно на права не води до нищо добро. Ванката дори не го споменавам, там няма дори един човек във веригата с две мнения по въпроса.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System