Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Дискусии :: Общи теми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] [УНИКАЛНО]#[ПРЕДЛОЖЕНИЕ]
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ANACONDA
пн сеп 18 2017, 09:11
Регистриран потребител #32275
Регистриран: пт сеп 15 2017, 05:50
съобщения: 2

Харесва ли ви идеята?

Да.

Не.

Не ме интересува.

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 19
Имам предложение относно сървърите като:

1. SECTOR.BG Deathmatch;
2. SECTOR.BG Surf Deathmatch;
3. SECTOR.BG Deathrun.

-Те са празни 20/7;
-Останалата част от активните играчи предпочитат останалите сървъри.

Предложението ми е един от тези сървъри да бъде превърнат във WAR сървър със следните идеи:

1. Да има нови админи, дори играчи от classic сървърите, които са редовни и сериозни, като тези админи ще имат прости команди с които да водят сървъра.

2. Сървърът ще е със 5х5 слот-а за игра и 22 слот-а за наблюдаващи.
3. Админите които са на линия ще имат възможността да пускат WAR на определени 5х5 играчи, като правилата могат да се обявят допълнително. (10 рунда, карти и т.н.)
4. Останалите ще могат да наблюдават играта на тези 5х5 след които следват другите отбори.
5. В случай, че няма админ на линия, сървърът може да бъде игран 10/10, както обикновен Classic.

Мисля, че ще има интерес относно идеята ми, тъй като преди известно време, а може би и в момента все още има подобен тип сървъри.
Най-отгоре
{SENDPM=32275}
SpeeDSeX
вт сеп 19 2017, 08:18
Регистриран потребител #7809
Регистриран: пт авг 28 2009, 10:44
съобщения: 180
Тъпо !
Най-отгоре
{SENDPM=7809}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System