Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Временно премахване на античийта от Massive
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Kobri
ср ное 01 2017, 09:31
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Сървъра иначе беше почти тотално празен, какъв е смисъла да има флекс при положение че няма с кого да постреляш?

Относно хакерите виповете имат слей както в дъст2 вече
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Davidoff
ср ное 01 2017, 05:17
Classic Admin
Регистриран потребител #3632
Регистриран: пн юли 27 2009, 02:12
съобщения: 88
Махнахте флекса, гласувахме против...
Сега влизат хакери на поразия и съсипват играта! БРАВО%
Mалко са админите да се осъществи това ...

[ Редактирано ср ное 01 2017, 05:28 ]
Най-отгоре
{SENDPM=3632}
TheBest
чт ное 02 2017, 09:53
Регистриран потребител #32058
Регистриран: пн май 29 2017, 01:50
съобщения: 7
.

[ Редактирано сб дек 19 2020, 12:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32058}
pass1on
чт ное 02 2017, 10:19
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Отдавна не бях влизал в игра и сега разбрах, че сте махнали античийт-а. Разбрах, че сървърът бил празен и затова се е стигнало до тук, но аз виждам същите хора да играят. Не видях много нови хора и се чудя как така тези, които играеха години наред с флекс, изведнъж са изчезнали и като се махне флекса, пак започват да влизат! Нещо не виждам логика в това! Без флекса, вътре наставя параноя, къде основателна къде не но няма да е лошо да се измисли вариант при който да се върне флекса, защото точно това беше силата на тази верига! Успех!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
wyrko_o
чт ное 02 2017, 11:05
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
pass1on написа ...

Отдавна не бях влизал в игра и сега разбрах, че сте махнали античийт-а. Разбрах, че сървърът бил празен и затова се е стигнало до тук, но аз виждам същите хора да играят. Не видях много нови хора и се чудя как така тези, които играеха години наред с флекс, изведнъж са изчезнали и като се махне флекса, пак започват да влизат! Нещо не виждам логика в това! Без флекса, вътре наставя параноя, къде основателна къде не но няма да е лошо да се измисли вариант при който да се върне флекса, защото точно това беше силата на тази верига! Успех!


Параноята е напълно основателна. Дадени индивиди, които едвам си минаваха умиранията сега се правят на играчи, а други, които не са влизали без помагало в International сега влизат и в Massive. Сървърът е пълен - факт, но на каква цена? Може би и аз ще започна да си играя от лаптопа без флекс, защото взе да ми писва да правя жертвата да играя от барака с 512 mb ram и стара AGP видео карта, само и само заради нещото, което държах да бъде ъпдейтнато, за да може да се наслаждаваме на чистата игра. Нали не мислите, че всички, които се оправдават, че Flex не работи са с GTX 9???/1???? видео карти? Това е чиста проба оправдание, защото са свикнали да стрелят по квадратчетата.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
pass1on
чт ное 02 2017, 11:32
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
wyrko_o написа ...

pass1on написа ...

Отдавна не бях влизал в игра и сега разбрах, че сте махнали античийт-а. Разбрах, че сървърът бил празен и затова се е стигнало до тук, но аз виждам същите хора да играят. Не видях много нови хора и се чудя как така тези, които играеха години наред с флекс, изведнъж са изчезнали и като се махне флекса, пак започват да влизат! Нещо не виждам логика в това! Без флекса, вътре наставя параноя, къде основателна къде не но няма да е лошо да се измисли вариант при който да се върне флекса, защото точно това беше силата на тази верига! Успех!


Параноята е напълно основателна. Дадени индивиди, които едвам си минаваха умиранията сега се правят на играчи, а други, които не са влизали без помагало в International сега влизат и в Massive. Сървърът е пълен - факт, но на каква цена? Може би и аз ще започна да си играя от лаптопа без флекс, защото взе да ми писва да правя жертвата да играя от барака с 512 mb ram и стара AGP видео карта, само и само заради нещото, което държах да бъде ъпдейтнато, за да може да се наслаждаваме на чистата игра. Нали не мислите, че всички, които се оправдават, че Flex не работи са с GTX 9???/1???? видео карти? Това е чиста проба оправдание, защото са свикнали да стрелят по квадратчетата.

Не винаги параноята е основателна! Някога, когато си взех стийм и не можех да го настроя, един от админите ми даде едни команди които трябваше да напиша в прозорчето на флекса. Това ми оправи нещата, но без флекс не мога да играя и затова сега пак си стартирам играта през него! Та вчера един от пичовете съвсем сериозно ми говореше в играта да махна wall-a! Каквото и да му кажа е все тая, за него аз съм с хак, така че решението е като се напълни сървъра флекса да се върне! Проблемът е, че други вериги позволяват играта с помагала и това вероятно блазни част от играчите да си чешат егото и поради тази причина избират лесното!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
wyrko_o
чт ное 02 2017, 12:00
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Да, помня, на tuscan. Точно това казвам и аз, много от играчите, с които съм играл в International и съм сигурен, че са с помагало сега налазиха и Massive. Има и хора, с които съм играл докато сървъра беше защитен и бяха обикновени средняци, а сега правят невъзможни неща. Аз доматите не ги ям с колците, знам на какво се дължи това. Дори и да се напълни, сложи ли се Anticheat, сървърът пак ще бъде празен. ...и причината няма да е, защото Flex не им тръгва.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
PlaceYourBets
чт ное 02 2017, 02:38
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
Нека си седи сървъра без античийт, наистина това е причината да е пълен вече, НО сложете адекватни админи. Вчера един с 1 куршум наби 8 глави и админа го КИКНА, целия сървър беше в потрес...
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
TheBest
чт ное 02 2017, 03:00
Регистриран потребител #32058
Регистриран: пн май 29 2017, 01:50
съобщения: 7
..

[ Редактирано сб дек 19 2020, 12:48 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32058}
wyrko_o
чт ное 02 2017, 03:04
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Пичове, има играчи, които се крият доста умело и е доста трудно и за админите да поставят адекватните наказания. Нямам нищо против никой от тях, винаги когато съм писал за даден играч един от горепосочените админи е преглеждал играча и в 90% от случаите е последвал бан, за което съм доста радостен. Факт обаче е, че има играчи, които не могат да бъдат наказани, защото имат доста тренинг с спомагателните средства. Точно заради това е необходим флекса. Аз съм много далече от мисълта, че ще се следим през стените, това е присъщо само на <Warrior> Player-ите с по 100 пинг, тук говорим за нещо съвсем различно.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System