Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Временно премахване на античийта от Massive
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Mashkof
пт ное 03 2017, 10:38
Регистриран потребител #27994
Регистриран: пн ное 24 2014, 01:40
съобщения: 11
Пичове, не забравяйте и нормала. 3,4 дена забелязвам няма никакви хора, всичко е в масива.
Най-отгоре
{SENDPM=27994}
Accuracy
вт дек 26 2017, 09:11
Регистриран потребител #3878
Регистриран: чт юли 30 2009, 04:23
съобщения: 34
Ще е хубаво да се направи Ъпгрейд на ФЛЕКСА, освен ако developer не е в дълго срочна почивка. И отново да стане актуален.

Сървъра без Флекса е ужас от wall-ри както и aim-ри.

И все пак Кобрети , тези думи са твой:

Сървърите ще просъществуват със или без вашата помощ, но силно се изкушавам да ги направя достъпни само за определен кръг от хора, и най-накрая да започна да си влизам с ника без да ми се налага да изключвам войса и чата на играта.

При мен не е проблема във Флекса, а в свободното време. Поздрави,


[ Редактирано вт дек 26 2017, 09:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=3878}
G E R G A N A
пн яну 08 2018, 10:53
Регистриран потребител #32539
Регистриран: нд дек 24 2017, 01:04
съобщения: 6
За момента премахването на флекса е най- доброто решение, предвид това, че докато не се ъпдейтне за да бъде ползван, трябва да имаш инжинерна мисъл. Няколко пъти се опитах да го подкарам, без успех. Така се зарадвах, като разбрах, че в някои сървари не ти е необходим.
Най-отгоре
{SENDPM=32539}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System