Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кобри, какви са тия малоумщини?!
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
XX99
ср ное 15 2017, 10:48
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
Здравейте,

Може да се каже че съм от старата школа играчи... започнах от Оптилан, после Мания и до преди 2 години играех в Сектора.

99.9% от играчите са българи, всеки знае сайта cs.sector.bg, но вие все пак сте решили да махнете Флекса. Глупаво. Преди 2 години нямаше сървър без ФЛЕКС, нямаше някакви лапета админи (имаше, но имаха възможност САМО да слейват). Откъде накъде някое пишлеме ще преценява дали аз съм с ХАК или не?

Очевидно, че махането на Флекса не допринася за повече играчи. Напротив. Преди 2 години ВСИЧКИ сървъри бяха пълни в 22:00. Сега влизам в полу-празен сървър и само се мрънка кой бил с хак. Влизам в сайта "защо съм баннат"; "еди кой си с хак". Това го нямаше. Когато НАВСЯКЪДЕ имаше Флекс, не се говореше че някой е баннат, а хак НЕ СЕ СПОМЕНАВАШЕ ИЗОБЩО. Нищо чудно че вместо тия лапета да си изтеглят Флекс и да играят честно, те биват баннати и накрая сървърите са ПРАЗНИ. ПРАЗНИ !!!!! (поне аз не ги помня такива).

Играя ЦС от 2000-та година, и доста съм ви мачкал главите, никой не ме обвиняваше в ХАК, нямаше недорасли админчета да си правят каквото искат с мене, камоли да ме банват. Но вскички имаха ДОВЕРИЕ във ФЛЕКСА. И НИКОЙ не се оплакваше..................

Какво предлагам:

Ако на някой не му изнася да играе БЕЗ флекс, да не влиза. И без това пише на български и на анлийски какво трябва да се направи, за да играеш в един СИГУРЕН, СТАБИЛЕН, ПОДДЪРЖАН, ПРИЯТЕН, НАСТРОЕН сървър.

Да се намали броя на прословутите ''админчета'', и админите да имат право само да СЛЕЙВАТ. Да се има доверие на флекса.... (поне преди не допускаше хак). Имам съвсем различен стил на игра и лапенцата си мислят че мамя......

Липсва ми преди когато всички играехме и като има добри никой не се оплакваше, дори им се радваха................

Кобри. ако се сетиш как сме играли 5в5 преди на оптилана, били сме заедно в отбор и играех от чужбина..... винаги съм смятал, че държиш на изрядността в сървърите ти, а те очевидно западат....

[ Редактирано ср ное 15 2017, 10:59 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
Empire
ср ное 15 2017, 12:08
Регистриран потребител #23963
Регистриран: ср мар 20 2013, 10:35
съобщения: 44
За жалост вече е така.... Преди години беше доста по-добре, нямаше пререкания между играчите, нямаше хакери и нямаше дразнещи малки дебили.
Най-отгоре
{SENDPM=23963}
XX99
ср ное 15 2017, 12:20
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
Кобри това са твой думи:



Ние обаче знаем, че отдавна си останал без нерви, заради времето пропиляно в безсмислено обикаляне на безкрайните пълни с хакери лигави кочини, които за съжаление изобилстват в милата ни родина...
Като се започне от вървежните безплатни сървъри на кварталната ти ланка, все така "компетентно" поддържани от същия този хронично депресиран мрежов администратор, който уж я разбира играта, но всъщност му отнема поне две кутии докато успее "да си нагласи контролите".
Минава се през никнещите като гъби домашарки със задължителното "набираме хостери" и "само онлайн 24/7", обгрижвани преди/след училище от гневни пубери и техните приятелчета - виртуални супермени.
В крайна сметка ако имаш късмет, най-накрая някой те открехва за съществуването на MANIA. Да, там е гот и се зарибяваш, но ти не искаш да се правиш на "prо", ти искаш просто да релаксираш разцъквайки неангажиращо на любимата си игра в свежи сървъри с приятна компания, именно затова си добре дошъл при нас!

Сървърите ми приличат на точно по-горе описаното.... нещото, което ти никога не си искал да стане!!! Разбирам и оценявам колко много искаш да угодиш на всички, всичко да е перфектно, но имай доверие само на себе си и на много малко хора, и не се влияй от никого.....

[ Редактирано ср ное 15 2017, 12:23 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
TheBest
ср ное 15 2017, 03:01
Регистриран потребител #32058
Регистриран: пн май 29 2017, 01:50
съобщения: 7
Изпуснал си момента че на страшно много хора не им върви флекса. Само тия със старите кошници нямаме проблеми. За пример масива до преди 2седмици беше празен докато беше с флекс..
Обаче наистина вземете намерете админи които цъкат през деня, защото положението е трагично, вечер колкото и да е почти винаги има поне 1 админ. Но през деня и в дъста и в масив е страшна трагедия абсолютно всеки ден. През 10-15 минути аймове, за уаловете не споменавам даже.
И някои хора от админите вече не стават за такива малко са, но все пак не могат да различат елементарен хакер за пример - SHANO преди години с флекс пича ставаше да ги слапва, но в момента е трагедия ....
И защо се банват хаковете за толкова кратко през 10-15 дена едни и същи катили...
+ вземете оправете ртв в айм и масив най-вероятно и в другите сървари при достатъчно ртв събрани сменя на рандом мап и това не знам вече от колко време е месеци, ако не и повече...

[ Редактирано ср ное 15 2017, 03:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32058}
XX99
ср ное 15 2017, 03:47
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
Ехх, не може ли да се направи Флекса да няма проблеми с новите драйвъри? Трябва да има начин... поне един програмист би трябвало да може! Хората на луната отидоха, един Флекс не можем да оправим.................а

айде с анти вирусните ще кажеш на хората да ги изключат ама........

[ Редактирано ср ное 15 2017, 08:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
wyrko_o
ср ное 15 2017, 05:40
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
" Kobri
15 ное : 15:35
Трудно се намират читави админи, но всеки вип има и слей права в сървърите без античийт "

Постът ми ще е малко по-дълъг и няма да се събере в чата, затова ще го напиша в тази тема, защото виждам, че е в тази насока.

Повечето с помагалата си взимат мембъри, за да не могат да бъдат слейвани, а най-наглите дори и V.I.P. За да докажа, че даден играч е хакер аз трябва да му запиша демо. За да му запиша демо, трябва да мина от неговия отбор и да стоя AFK. Магаре да вържа ще се усети, че го гледам и ще спре помагалото докато го гледам, и в момента в който мина от другия отбор, той ще натисне магическото копче и ще задобрее отново. Щом няма античийт си трябват админи, а такива през деня наистина няма.

[ Редактирано ср ное 15 2017, 05:40 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
elif
ср ное 15 2017, 08:29
Регистриран потребител #30521
Регистриран: ср мар 30 2016, 02:28
съобщения: 85
Домъчня ми колко време си отделил,да напишеш нещо,което няма да направи никаква разлика. Преди година/две постнах подобна тема,в който обеснявах,че сектор реално не печели от латиноамериканци/кебапи от Близкия Изток и че реално по този начин се губят потребители,отколкото да се привличат.Сектор-а стана толкова популярен именно заради защитата от хакерите,в този си вид е просто една обикновена домошарка. Да, подържана от доста скъпи машини,но все пак домошарка,в която всеки 13 годишен може да играе с хак след училище.

[ Редактирано ср ное 15 2017, 08:30 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30521}
SleepWalker
чт ное 16 2017, 05:42
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572
Забравяш, че флекса на хората с по-нови компютри не тръгва, каквото и да се направи. Ако имаше начин флекса да се оправи, за да работи с по-новите драйвъри, дали нямаше да бъде направено вече?
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Kobri
чт ное 16 2017, 08:30
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Реалността в момента просто е друга пичове, нова операционна система която и правят ъпдейти чупещи всичко наред, нови драйвъри с коренно променена технология вързана на ниско ниво с десетката, разработчика на флекса няма как да се бори с майкрософтските приумици, който иска да играе с флекс може да си цъка в нормала, детмач, гънгейм и ейм, за останалите има Масив, дъста и фънките.

Проблема с админите денем е много труден за решаване, рядко се намират читави хора които денем разцъкват нали се сещате, който от вас има желание и здрави нерви може да се кандидатира...
Най-отгоре
{SENDPM=45}
wyrko_o
пт ное 17 2017, 04:46
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Читави хора за админи има, но файдата е никаква, защото рибата се вмирисва откъм главата. Щом станах свидетел как админ поставя бан на играч, който е с VAC забрана, преди да махнат флекса е бил нищо повече от копаещ дъното, а сега е с рядко уникални реакции, и след 5 минути незнайно как влиза без да е качил демо в сайта за какво говорим? Но това не е най-фрапиращото. След още половин час, въпросният играч бива баннат отново от друг админ и след още половин отново е в игра? То вече е дори безмислено да се поставят наказания, най-добре пуснете един Hack Forever сървър както навремето Sellinet бяха направили. Тези умствено изостаналите като Braniac, които изкарват една минута в spawn-a и още 30 секунди вградени в някой кашон дори няма да ги коментирам. В най-общи линии прекрасна обстановка се е получила напоследък. В най-скоро време дори и на хакерите ще им писне и сървърите ще стоят празни макар и без флекс.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System