Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кобри, какви са тия малоумщини?!
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Lummox
пт ное 17 2017, 05:50
badbchez

Регистриран потребител #26932
Регистриран: нд май 18 2014, 01:00
съобщения: 857
wyrko_o написа ...

Читави хора за админи има, но файдата е никаква, защото рибата се вмирисва откъм главата. Щом станах свидетел как админ поставя бан на играч, който е с VAC забрана, преди да махнат флекса е бил нищо повече от копаещ дъното, а сега е с рядко уникални реакции, и след 5 минути незнайно как влиза без да е качил демо в сайта за какво говорим? Но това не е най-фрапиращото. След още половин час, въпросният играч бива баннат отново от друг админ и след още половин отново е в игра? То вече е дори безмислено да се поставят наказания, най-добре пуснете един Hack Forever сървър както навремето Sellinet бяха направили. Тези умствено изостаналите като Braniac, които изкарват една минута в spawn-a и още 30 секунди вградени в някой кашон дори няма да ги коментирам. В най-общи линии прекрасна обстановка се е получила напоследък. В най-скоро време дори и на хакерите ще им писне и сървърите ще стоят празни макар и без флекс.


Станал си свидетел на пич с динамично IP, при които Бан-а няма как да го хване, освен да си играят админите с него, а пък ако му се сложи Бан на мрежата ще изгори и друг/и с подобно IP. И така при всяко рестартиране на рутерчето пичът е на линия отново.

Най-отгоре
{SENDPM=26932}
wyrko_o
пт ное 17 2017, 06:07
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Хич не е с динамично IP, които вече рядко се срещат дори и в България и ако не ме лъже паметта дори са забранени от закона. А въпросните 2 бана са премахнати от човека, който лично ти оплюваше в мое присъствие когато ти бяха махнали някакви права.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Self Control
пт ное 17 2017, 09:47
Регистриран потребител #30367
Регистриран: вт мар 01 2016, 02:56
съобщения: 8
wyrko_o написа ...

Хич не е с динамично IP, които вече рядко се срещат дори и в България и ако не ме лъже паметта дори са забранени от закона. А въпросните 2 бана са премахнати от човека, който лично ти оплюваше в мое присъствие когато ти бяха махнали някакви права.

Може ли да отбележа понеже се занимавах с интернет и знам как стоят работите искам да ти кажа че реалните ип-та вече са на изчезване така че ... не знам кого се опитваш да излъжеш или да опрекнеш
Най-отгоре
{SENDPM=30367}
wyrko_o
пт ное 17 2017, 10:21
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Може ли да отбележа, че не след дълго дори ще навлезе IPv6 и ако мога да отбележа, че бих желал да ми намериш доставчик, предлагащ динамично IP? А ако мога да отбележа, че тези банове не се изпаряват и може да се направи справка.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System