Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
havier
сб мар 03 2018, 02:38
Регистриран потребител #16
Регистриран: пт фев 20 2009, 12:45
съобщения: 16
Има ли възможност да се добави избор на следваща карта при завършването на трите рунда в Gungame? Подобно на WAR3 Respawn сървъра - малко преди финала играчите гласуват за следващия мап. Причината е, че rtv никога не се събира в gungame и доста често масово играчи напускат заради неприятни карти.
Най-отгоре
{SENDPM=16}
Kobri
нд мар 04 2018, 11:55
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Здравей, има възможност но най-вероятно ще доведе до повтарянето на едни и същи карти както ставаше преди

Най-добре просто да изброите неприятните карти и да ги махнем от ротацията
Най-отгоре
{SENDPM=45}
havier
нд мар 04 2018, 11:26
Регистриран потребител #16
Регистриран: пт фев 20 2009, 12:45
съобщения: 16
Привет, разбирам. Картите, за които говоря, са texas, cluj (и на двете се разиграва безмислено чакалене поради изграждането на самия мап), hangar (изключително тъмна и "трудна", ако противниковия отбор кацне на тавана), playground_x (много по-добрата версия е playground3, която така или иначе присъства в сървъра).
Най-лоша според мен е sands (дано не я бъркам със sandlot) - CT отборът е с огромно предимство и има възможност от 4-5 места да чака терористите да излязат, които имат само 2 изхода от базата, която са съвсем близо един до друг. Да не говорим, че 50% от респоуните в Т базата са на високо, откъдето забързаният играч пада и е автоматично на 60-70 кръв.
Доста играчи се объркват и от confusion, но лично аз бих гласувал тя да остане. Ако се стигне до махане на гореизброените има ли шанс да видим класика като haggis.
Поздрави
Най-отгоре
{SENDPM=16}
Kobri
пн мар 05 2018, 10:35
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Кажете по кое време се събирате да играете, ще вляза ако имам възможност, ще разгледаме картите и ще разкарам тъпите
Най-отгоре
{SENDPM=45}
havier
пн мар 05 2018, 07:38
Регистриран потребител #16
Регистриран: пт фев 20 2009, 12:45
съобщения: 16
Най-много има вечер след 19 ч., събота и неделя (стига да е лошо времето) също и от обяд.
Най-отгоре
{SENDPM=16}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System