Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
tasi
сб мар 03 2018, 07:20

Регистриран потребител #2939
Регистриран: чт юли 16 2009, 08:37
съобщения: 21
Здравейте машини отново съм тук. Имам още няколко съвета за сървърчето. Ето ги и тях.
1) Като по стар играч с 8+ години в хнс то предлагам да се оправи mp_forcecamera на 2. Защото в момента ако се не лъжа е на 0 и всеки може да гледа всеки. Това не е fun сървър за да се гледа всеки вярно така може повече да се забележи хакер и от обикновен играч , но също така и може да се използва злонамерено и да се подсказва ако хора си говорят по скайп или др програма. Това убива целия смисъл на играча който се крие а на някой мапове това е главна цел. Или ако щеш и да ходиш зад ct да хо гавриш пак става тъпо.За това предлагам това да се сложи като екстра само за вип играчите.
2) Като стана въпрос за вип нещо което също не мисля че е уместно. Ок разбирам ,че трябва да има приходи за веригата за подръжка итн , но екстрата на випа за прераждане е много лош избор това ще подразни всеко опитен и стойностен играч а и тя е по за фън сървъри предлагам да се махне и на нейно място да се сложи това с камерата + кик и слай права. Също така имам една лека препоръка за тази команда която разбира се я имат и админите нека да бъде използвана само когато има нужда от нея например ако някой блокне др играч очевидно, нарочно или без да иска. Само и единствено тогава.
П.С: Това са само предложения дано да няма хора който да ми се обидят за това.
Най-отгоре
{SENDPM=2939}
BaDaZz
нд мар 04 2018, 10:29
Регистриран потребител #25857
Регистриран: вт дек 24 2013, 12:05
съобщения: 358
Благодарим за предложенията. Ще ги обсъдим с колегите и ще напишем,дали ще има промяна.
Най-отгоре
{SENDPM=25857}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System