Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Анкета "лимитиране на авп-тата"
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
AoE-Gabriella
вт окт 03 2023, 05:48
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
Предполагам, че имате история на най-активните и най-дългосрочните V.I.P акаунти в сървърите. - Сложете им опция за slap. Те си знаят работата.
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
SleepWalker
вт окт 03 2023, 08:20
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

AoE-Gabriella написа ...
Предполагам, че имате история на най-активните и най-дългосрочните V.I.P акаунти в сървърите. - Сложете им опция за slap. Те си знаят работата.
 
За жалост и сред тези с най-активните и стари випове има такива, които ще злоупотребяват.  Най-добре е с кандидатури и slap да го получават вече като админи, а не като випове. 
 
Другият вариант е с Camp Meter, но вече няколко пъти е слаган и мненията са били доста негативни, може евентуално да се пробва отново при желание от страна на играчите.


[ Редактирано вт окт 03 2023, 08:22 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
opadzverrr
ср окт 04 2023, 02:13
Регистриран потребител #36441
Регистриран: вт мар 01 2022, 08:38
съобщения: 29
Решението е много елементарно написах го и в предния ми пост
rundtime да се направи 1:15...без допълнителни плъгини товарене на сървъра и без ограничения.
По този начин терористите ще имат по-малко време и ще са "принудени" да пробият някъде или много скоро ще ги тресне светкавицата.
Вярвам че след като някой умре 2-3 пъти от време вече ще се сети какво трябва да прави. А ако все още не е загрял какво трябва да прави останалите ~20 играчи ще чакат доста по-малко.
Динамиката на играта ще се промени тотално.
HF>
Най-отгоре
{SENDPM=36441}
AoE-Gabriella
чт окт 05 2023, 05:50
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
opadzverrr написа ...

Решението е много елементарно написах го и в предния ми пост
rundtime да се направи 1:15...без допълнителни плъгини товарене на сървъра и без ограничения.
По този начин терористите ще имат по-малко време и ще са "принудени" да пробият някъде или много скоро ще ги тресне светкавицата.
Вярвам че след като някой умре 2-3 пъти от време вече ще се сети какво трябва да прави. А ако все още не е загрял какво трябва да прави останалите ~20 играчи ще чакат доста по-малко.
Динамиката на играта ще се промени тотално.
HF>


Според мен това няма да помогне. Ти решил ли си да играеш като мишка и да стоиш в базата - дали ще е 1:45 или 1:15 все тая. Светкавицата е крайния резултат и те с играта си така или иначе я очакват. Според мен трябва да има кандидатури за slap опция, но тази слап опция трябва да е валидна и срещу VIP играчи, защото повечето чакащи са точно такива.
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
SpeeDSeX
пт окт 06 2023, 02:24
Регистриран потребител #7809
Регистриран: пт авг 28 2009, 10:44
съобщения: 180
SleepWalker написа ...


<div>
AoE-Gabriella написа ...
Предполагам, че имате история на най-активните и най-дългосрочните V.I.P акаунти в сървърите. - Сложете им опция за slap. Те си знаят работата.
</div>
<div> </div>
<div>За жалост и сред тези с най-активните и стари випове има такива, които ще злоупотребяват.  Най-добре е с кандидатури и slap да го получават вече като админи, а не като випове. </div>
<div> </div>
<div>Другият вариант е с Camp Meter, но вече няколко пъти е слаган и мненията са били доста негативни, може евентуално да се пробва отново при желание от страна на играчите.</div>




Аз не бих злоупотребил
Най-отгоре
{SENDPM=7809}
G-Un!T-*PaZi GlaVetO*
пт окт 20 2023, 04:12
Регистриран потребител #28456
Регистриран: ср яну 21 2015, 07:55
съобщения: 100
SpeeDSeX

Аз не бих злоупотребил

ти не си такова момче знаем хахах ама на теб ако ти дадат права край хахаха
Най-отгоре
{SENDPM=28456}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System