Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
jе-jе
нд мар 10 2019, 10:09
Регистриран потребител #33628
Регистриран: чт фев 07 2019, 03:06
съобщения: 6
здравеите първо ме мутна един вип а после ме слеина друг вип и накрая пак съм тука с скръбна вест
Ник: Brodiaga
Вид наказание: Ban
Сървър: Massive
Админ: Bojestven

[натисни тук] - demo
снимки нямам

Най-отгоре
{SENDPM=33628}
Dodger
нд мар 10 2019, 11:11
Регистриран потребител #30631
Регистриран: пт апр 29 2016, 09:28
съобщения: 38
Само хакери брад. Ама мене ме банват щот пазя базата и ми вика афк съм билл. От кога има правила в нормала да се банва за афк !! [натисни тук]

Господин Dev1l


Lummox: "брад" ти постоянно си афк, като искаш да ходиш до хладилника/тоалетна бии един quit в конзолата. Не се научи и това е не ти е първи бан мисля. По този начин бавиш играта! Вземи се стегни от утре.

[ Редактирано пн мар 11 2019, 04:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30631}
Raina
пн мар 11 2019, 05:34
Регистриран потребител #33476
Регистриран: ср дек 12 2018, 06:50
съобщения: 2
ник - mr.dev1l
причина - гаг без да напсувам или обидя някого
доказателство - [натисни тук]

Oстава.

SleepWalker: Ти може да не споменаваш конкретно майка му, ама на всички ни е ясно какво точно имаш предвид с тези твои изказвания, както беше ясно и какво намеква crooock-a като постваше снимки на гумени червейчета тук във форума. Като се знае какви са ви драмите там с касапа е пределно ясно, че с тва изречение намекваш за майка му. Айде стига.. не ядем доматите с колците

Големи хора сте, осъзнайте се малко!

Raina: написаното не е към него или майка му (бог да я прости ако е починала) смятам , че не съм нарушил правилата в сървърите ! всеки може да интерпретира думите ми както си знае ! но е абсолютно неадекватно да имам гаг....да не коментирам времето на гаг-а ! пс. най - вероятно няма да направите нищо по въпроса защото трябва да признаете , че сте сгрешили !

SleepWalker: Хайде да не се баламосваме, искаш ли?

Raina : да се баламосваме ли ? В буквалния смисъл ти гадаеш какво съм искал да кажа и го тълкуваш както ти е удобно....проблема не ми е гага , а това че за него няма това е проблема няма справедливост...

SleepWalker: Абсолютно нищо не гадая, а навързвам нещата. Да не съм тъп, че да не мога да навържа 2 и 2, и да не разбера за какво говориш. Предвид обстоятелствата е напълно ясно. Не знам защо изобщо още го коментираме.

Raina : няма да обсъждам нищо дано касапа скоро да иде да види майка си и тва e...сега няма какво да обсъждаме.....нали това искаше да кажа радвай се приятеля ти е невинен аз съм виновен !


SleepWalker: Май сам си призна към кого са насочени всички тия неща, бонус 15тина дни заради последното

Raina : нали това искаще....нека манго да се радва....не ми дреме тои и без това е под4овек.....даи о6те някои бонус помогни на циганина и заспивай спокойно че подчовека е щастлив !
Raina : pomagaite na mangala za tva cqlata darjava e takava... adminite si pomisliha che sa prokurori ama bachkat za po 500 lv daje nqkoi maminka im dava 5 lv.... dano casapa ide pri maika si na poseshtenie


[ Редактирано чт апр 11 2019, 10:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33476}
georgi2423
ср мар 13 2019, 03:32
Регистриран потребител #33673
Регистриран: пт мар 01 2019, 04:26
съобщения: 1
Ник: georgi2423
Бан: 720 (wall)
Сървър: Първо WC3 Respawn и после веднага в WC3
Админ: A-Team | KoBaKa

Админа влиза без да ме е гледал , без нищо и ми лепва бан за 720 часа. Влизам в нормалният WC3 и веднагически преди започването на врътката получавам бан и от там за 720.
WC3
WC3 Respawn

[ Редактирано ср мар 13 2019, 03:38 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33673}
elif
ср мар 13 2019, 04:24
Регистриран потребител #30521
Регистриран: ср мар 30 2016, 02:28
съобщения: 85
Здрасти. Мисля,че реагирах доста адекватно,като си замълчах след последния гаг,малкия примат постигна с жалкия си опит нещо,но нямаше смисъл да реагирам. И така,влизам да поигравам последните дни,гаг-а се стопява,мисля че беше стигнал до 300 часа,обаче днеска изписа 1000+ часа. Много интересно защо гагът е удължен за трети път вече,при положение,че не съм написал нищо.
Иначе много готин разговор провеждате,само да ти кажа SleepWalker,че това което правиш,се нарича спекулация. Давам ти пример: ''Ти се пишеш SleepWalker,аз не съм глупав,знам че ми се подиграваш за това,че съм сомнамбул''. Само не мога да разбера,защо аз трябва да съм виновен,че някакви продължават да се хранят?
А и още нещо,много чувствителни нещо. Какво ме интересува дали майка му на тоя е при Шабан Шаулич или не. К'во съм виновен,че на село използват примитивни методи на лечение и че продължителността на живота им е като на пигмеите в Африка.

Успехи в живота!


[ Редактирано ср мар 13 2019, 10:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30521}
Minib
сб мар 16 2019, 08:49
Регистриран потребител #30005
Регистриран: чт яну 14 2016, 07:35
съобщения: 89
Ник: Kori
Вид наказание: Ban
Сървър: warcraft
Админ: your_mother
снимки: [натисни тук]
btw демото нещо немога да го намера в папката на играта, но като влеза в цс-а и напиша viewdemo ми го показва ???? странен бъг, ако искате мога да го рекордна и да го кача в youtube
Най-отгоре
{SENDPM=30005}
SleepWalker
нд мар 17 2019, 12:38
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573
Minib написа ...

Ник: Kori
Вид наказание: Ban
Сървър: warcraft
Админ: your_mother
снимки: [натисни тук]
btw демото нещо немога да го намера в папката на играта, но като влеза в цс-а и напиша viewdemo ми го показва ???? странен бъг, ако искате мога да го рекордна и да го кача в youtube

Виж случайно да нямаш друга cstrike папка освен тая. Виж за cstrike_bulgarian примерно.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
recOgnize
чт мар 21 2019, 10:11
Регистриран потребител #28070
Регистриран: пт дек 05 2014, 08:45
съобщения: 6

Отново бях баннат в Нормала, този път от админ Mr.Devil.
Nick: recognize
Server: Classic Normal
Admin: Mr.Devil

Надявам се да разберете, че има хора, които играят малко по-добре от други тази игра на 20 години ). Лека вечер

[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=28070}
felperaa
пн мар 25 2019, 06:43
Регистриран потребител #33701
Регистриран: чт мар 21 2019, 12:34
съобщения: 1
Ник: felperaa
Вид наказание: Ban
Сървър: classic d2
Админ: SleepWalker [натисни тук]

Остава.

[ Редактирано ср апр 03 2019, 09:36 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33701}
recOgnize
пн мар 25 2019, 11:50
Регистриран потребител #28070
Регистриран: пт дек 05 2014, 08:45
съобщения: 6
Здравейте, бях баннат от админ Sleepwalker в Massive.

Искам да те попитам, дали винаги банваш, след като са те убили. А чакай, ти си ме баннал вчера, след като излязах от сървъра сам, което днес го разбирам. Интересно. Забелязах как и админ Feline ми прави някакви скрийншоти по време на игра. Радвам се, че толкова се интересувате от мен, но все пак причината за бана не ми е ясна, след като дори не си ме гледал, ти или някой друг от админите. Това е 3ти безпричинен бан, трети пореден без никой да ме гледа. Да го разбирам ли, че имате някакво специално отношение към мен или да попитаме Kobri какво мисли, защото малко ми омръзна да се подигравате с мен, хм?


Nick: recognize
Admin: Sleepwalker
Server: Massive
Демо: [натисни тук]

Междудругото един съвет: съществува команда, която се пише в конзолата, с която може всеки да провери, кой играч играе през стийм. Ето малко поучителна информация за защитата на Steam-a:
VAC stands for Valve Anti-Cheat, an automated system designed to detect cheats installed on users' computers. If a user connects to a VAC-Secured server from a computer with identifiable cheats installed, the VAC system will ban the user from playing that game on VAC-Secured servers in the future.

The VAC system reliably detects cheats using their cheat signatures. Any third-party modifications to a game designed to give one player an advantage over another is classified as a cheat or hack and will trigger a VAC ban. This includes modifications to a game's core executable files and dynamic link libraries.

За който от вас админи не говори английски, същeствува google translate.
Приятна вечер.

SleepWalker:
Как така реши, че никой не е те е гледал ми е много интересно?

Между другото, бърз отговор:

Това, че си със Steam не е абсолютно никакъв фактор. Сървърите на сектор нямат VAC защита.

п.п. смятам да не се възползвам от услугите на google translate.


Да кажем, че имам лошия навик да натискам таб и случайно виждам играчите от кои отбори са. А специално за този мап, за който си ме баннал, след като съм излязал от играта, ти и админ Feline играхте от другия отбор. Беше по същия начин на предните 2 бана, които получих без причина, но това е друга тема. (всичко се вижда в демотата, за която игра бях баннат и 3те пъти)
Виж "приятел" аз няма да споря с теб (не съм запознат явно достатъчно със защитните сили на сървърите), достатъчно време отделих да се занимавам с теми във форума. Ти след като говориш английски език и явно си интелигентен, предполагам ме разбираш и на български. Фактите са изложени и са налице. Качил съм демото и съм спазил правилата. Искам да получа обяснение от теб обаче, за какво нарушение ме банна по точно, докато не съм в игра, като предположим, че ти или някой админ ме е гледал. И да попитам, след като изгледаш демото, какво мислиш по въпроса?
SleepWalker:
Използвай бутона промени, защото следващия път няма да ти сливам мненията, а ще трия. Как това, че съм от другия отбор, означава, че не си гледан? Демото ти ще бъде прегледано, стига си драскал излишно.

Очевидно не ме разбираш на български език и не ми отговаряш на въпроса, защо ме банна? Малко се заплете не мислиш ли? Кое последно, гледал си ме, за да ме баннеш (което не си) или тепърва ще ми гледаш демото и си ме баннал без да ме гледаш? Я малко ми разясни. Предишния път бяха нужни 3 дни на Mr.Devil да ми изгледа демото, за да ми махне бана. Ти като един интелигентен админ, който знае английски, предполагам ще ти е нужно по-малко време. Все пак съм си платил, за да играя. Как по-точно драскам излишно? Докато задавам нормални въпроси за това, че ме банвате без причина ли? Евала професионалисти. Ама к'во "драскам" и аз, ще вземеш да ми изтриеш коментара, след като явно няма какво да кажеш.



Премахнат!

[ Редактирано пн апр 01 2019, 10:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28070}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System