Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
PSYCHO BLUE BLOOD 86
сб мар 12 2022, 11:04
Регистриран потребител #35937
Регистриран: ср сеп 22 2021, 06:16
съобщения: 7
какво е това 700 часа бан бе , чакам 30 лв по сметката ми да ми върнете , аз нчма да плащам за да ме банват NOk i Dechev! Фалирате така и си Чакам да махнех банна мина седмица ве4е !!!

Банът ти е намален!
При следващо нарушаване на правилата наказанието ще е двойно!


[ Редактирано сб мар 12 2022, 09:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35937}
Vani
ср мар 16 2022, 03:11
Регистриран потребител #35427
Регистриран: пн яну 25 2021, 09:30
съобщения: 27
Корпс как се изчисляват 240 часа БАН ? И на какво основание , изпратих ти снимките с малко закъснение защото не успях да ги кача бързо заради интернета ?
Все още не си ги прегледал въпросните Скрийншотове
Най-отгоре
{SENDPM=35427}
jats11
пт мар 18 2022, 06:44
Регистриран потребител #36198
Регистриран: сб дек 25 2021, 12:36
съобщения: 2
Ник: jats11
Вид наказание: Бан
Сървър: DUST2 #1
Админ: NoK
Демо: [натисни тук]
Уаргод: [натисни тук]

NoK: Банът ти е поставен за невалиден WarGod!

Когато ти беше поискан такъв, вместо да затваряш цс-а и да влезеш при смяна на мап, или просто да не затваряш цс-а ти си го затворил и отворил наново за SCAN, което е опит за измама. Играл си един час преди това, а от новия мап, около 10~ минути.

CS opened at: 18.03.2022 17:47:05
wCD TimeStamp: 18.03.2022 17:59:34
System TimeStamp: 18.03.2022 18:02:42

[натисни тук]

Банът остава, оплакването е невалидно.

[ Редактирано пт мар 18 2022, 06:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36198}
princesa s shunka i kashkaval
сб мар 19 2022, 10:58
Регистриран потребител #34716
Регистриран: пн апр 20 2020, 09:24
съобщения: 15
Ник: pincesa s shunka i kashkaval
Вид наказание: ban
Сървър: Dust2Only International
Админ: Gazeto_007
Demo: [натисни тук] - Линк за сваляне
Отраснал съм годинките, в които бих влязъл в свободното си време с хак и да се кефя на убийства!
Моля, бан-а да се премахне веднага, след като се види на демото, че не цъкам с хак тъй като съм си платил за вип и очаквам да го използвам колкото се може повече.
Поласкан съм, че ме мислите за хак. Ще се стремя да садвам още повече със стабилна игра в Интернационала.
Пуснал съм кандидатура, но ще използвам този шанс да кажа, че ако сте заинтересовани от това да приемете един компетентен играч като админ, насреща съм!
Поздрави!

Банът е премахнат!

[ Редактирано нд мар 20 2022, 05:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34716}
Joro Atanasov
вт мар 22 2022, 01:30
Регистриран потребител #33811
Регистриран: пт май 24 2019, 04:16
съобщения: 33
Ник: Un1mag1nabl3
Сървър: Massive
Накзание: гаг 720 часа
Админ: NoK

Здравейте, моля да преразгледате това наказание, което смятам за твърде голямо. Не мисля, че е нормално за "умряло куче" да получа 720 часа гаг, а когато shot i Klaus ме псуваха на майка (има демо и снимки) съответно да получават 12 часа и 24 часа наказание. Спорен ден!

quattro :
ПРИМЕР: 1во нарушение тип ОБИДА, играча получава предупреждение от админ.
2ро нарушение тип ОБИДА, играча получава ГАГ за 1 час.
3то нарушение тип ОБИДА, играча получава ГАГ за 1 ден.
4то нарушение тип ОБИДА, играча получава ГАГ за 7 дена.
5то нарушение тип ОБИДА, играча получава ГАГ за 1 месец.
6то нарушение тип ОБИДА, играча получава ГАГ за 6 месеца.
7мо нарушение и последно такова ПЕРМАНЕНТЕН ГАГ за сървъра.

ВАЖНО: Ако напсувате някой на майка например, естествено, че няма да се разминете само с предупреждение, а следва направо гаг.


Много добре си ги качил правилата, Дака. Точно заради тях съм споменал, че нещо не е както трябва и за псуване на майка, Вероника слага 12 часа гаг на shot, а някой друг админ сложи само 24 часа на Klaus отново за псуване на майка. Значи, какво излиза, дай да си псуваме най - святото, и да минаваме с тънки наказания, т.е. вместо предупреждение, с 24 часа наказание, но когато кажеш умряло куче да се спазват стриктно правилата...ако теб те напсуват на майка, дали ще им сложиш само 24 часа гаг? Ще бъде пермаментен, нали? Виждате. че сървъра е към края си и продължавате да губите още клиетни с този двоен аршин...за да подпомгна веригата, съм заплатил два супервипа, на два различни ника (от втория дори не играя грам), само и само да има къде да се играе нормално, но вие сте над тези неща, боли ви кой плаща и кой не, нали? Живи и здрави, той гага ще си изтече, но изгубихте още 30 лева на месец


И последно, извинявам се за спама, Дака. Доколкото знам, Xtreme е гагнат пермаментно, но сте му гагнали само ника и си влиза редовно с други никове и храни наляво и надясно. "Умряло куче" беше към него, след негов коментар по мой адрес...може би ако го бяхте гагнали по IP както би трябвало да бъде, в момента въобще нямаше да коментираме това, но...

[ Редактирано вт мар 22 2022, 08:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33811}
Fifty.
сб мар 26 2022, 02:13
Регистриран потребител #34067
Регистриран: чт дек 05 2019, 11:10
съобщения: 4
Постоянен Гаг и Слау защтото съм го убивал всяка врътка, той си бил платил да играе и ако съм желаел да играя трябвало да си платя ....

Днес ми писна като цяло от това нещо някой да си е купил там каквото си е купил и защото на мен абонамента не ми е активен и щеше да бъде само 10 мин по късно този въпросния да ме слау и гаг защото съм го убивал.....

СЕГА ИСМАМ ДА БЪДА ЯСЕН, ако този човек не бъде махнат от сървъра си (ако трябва аз ще му платя абонамента) си искам мойте пари обратно !

Доказателства тук [натисни тук] - Линк за сваляне

[натисни тук] - Линк за сваляне
И
[натисни тук] - Линк за сваляне

После си признава и иска сам гаг за 1 седмица.

[натисни тук] - Линк за сваляне

Незнам дали ме разбирате колко може някой си да те изнерви.

Обаче това никак не е правилно да ми казва ти днес няма да играеш или плащаш си и играеш... ами да платил съм си просто не ми беше активен абонамента в този момент, и да ако този човек не се накаже аз повече няма да играя.

Също така когато беше пълен сървъра пишеше че съм Правил С**** и съм Г*** на кобри и нз си още какви неща.. Обиди на расова основа и че едва ли не ако съм бил умрял светът щял да бъде по добро място... Не го познавам този пич, обаче се надявам повече да не го видя да играе,

Мисля че съм ясен.

Наказан!

[ Редактирано сб мар 26 2022, 02:26 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34067}
Sergoo
нд мар 27 2022, 05:09
Регистриран потребител #21597
Регистриран: вт юни 19 2012, 07:35
съобщения: 34
Не че ми дреме , но този лигльо видимо невидим няма ли кой да го махне от листата с админите ??

Влиза и не играе по 1 час /тоя слот може да се земе от друг играч/ . Отделно при избран мап почва "вие тука играете само мираж , брутефорс , инферно" и почване на вотове за карти , при положение , че никой не му ги е искал .

Нещо много капитанче ми идва ....:D


[ Редактирано нд мар 27 2022, 06:34 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21597}
yg1265
нд мар 27 2022, 08:47
Регистриран потребител #36319
Регистриран: чт яну 27 2022, 09:28
съобщения: 1
Fifty. на твоя страна съм, но за какви пари пишеш, не си ли newbie?
Може и на лично да не спамим


[ Редактирано нд мар 27 2022, 11:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36319}
Amphetamine.
пн мар 28 2022, 10:44
Регистриран потребител #35698
Регистриран: вт май 04 2021, 08:28
съобщения: 20
Ник:Amphetamine.
Вид наказание: Бан
Сървър: Д2 Класик
Админ: NoK

ДЕМО : [натисни тук] - Линк за сваляне

NoK: След подробно преразглеждане на демото ти от страна на администраторския екип, банът остава. Reason - cheats

Невалидно!

[ Редактирано ср мар 30 2022, 08:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35698}
Balew
ср мар 30 2022, 08:02
Регистриран потребител #31829
Регистриран: ср мар 01 2017, 08:18
съобщения: 3
NoK качи веднага снимките който направи и се обоснови на какво основание ме гагна ? Или си помисли че като имаш права и не може да ти пишат "стига писа" ??? Стегни се малко че съм на ръба да ти тегля една мъжка майна ! Доста хора се оплакват от теб господин "раздаващ правосъдие" ...... СМЕШНИК !!!

NoK: Успокой тона си, за да не се налага да ти се ограничи достъпа до форума!
Гаг-а поставен от мен беше до края на мапа (10~ минути) точно след като те предупредих да ходиш за бомбата, а не да стоиш и цял сървър да те чака.

Абсолютно забранено е да казваш на админ, как и по какъв начин да си върши работата и какво да прави. Тези решения ги взимат
главните администратори!


[натисни тук]

Balew
Всеки път съм за бомбата ! Срещу 5 6 противника заклещен в базата няма какво да направя друго ! И ти се успокой със "наказанията" и не се прави на велик че не сме по на 16 години !

NoK: Можеш да отговориш напълно нормално, нали? Аз следвам правилата, които са написани, това че на теб не ти изнася е друг въпрос.

Ще те помоля, ако имаш, какво да допълниш да използваш бутона "Edit", вместо да спамиш излишно.


[ Редактирано ср мар 30 2022, 08:26 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31829}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System