Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
DAMIAN CHERNIQ
пн фев 06 2023, 10:54
Регистриран потребител #26168
Регистриран: чт яну 23 2014, 09:40
съобщения: 53
Админ YY

Сървър : Масив

Вашият колега слайва играчи/2бр/ за да бъгне икономиката и пистол рунда да са с галил/мак10ки. Това ли е дъното?

[натисни тук] - Линк за сваляне
Най-отгоре
{SENDPM=26168}
SleepWalker
пн фев 06 2023, 11:06
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

DAMIAN CHERNIQ написа ...
Админ YY
Сървър : Масив
Вашият колега слайва играчи/2бр/ за да бъгне икономиката и пистол рунда да са с галил/мак10ки.
Това ли е дъното? [натисни тук] - Линк за сваляне
 
Админът е предупреден.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
SleepWalker
вт фев 07 2023, 07:27
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

Immaculate написа ...
Immaculate написа ...
Здравейте, мога ли да разбера за какво съм гагнат?
Явно няма да получа отговор. @KOBRI, аз вече ти писах, прочети по-надолу има и още. 1во - играем 2ка - alone in the dark -1ца,((ЦЕЛИЯ МУ ОТБОР СЕДИ С АВП-ТА НА Х-а и чакат някой да се покаже)), слайва наш задето е седял база, после тоя е 2ка и половината му отбор виси база , нищо не прави. 2-ро убиват го в началото на врътката на Х-а бързо дава ретри и пак цъка на същата(мисля ,че е забранено). Тоя си мисли ,че е над закона и получава ерекция от команди в играта и заебавки цял ден с хера за танци на тъмно отзад туй отзад унуй Плийс хелп!


Относно гага - направена е забележка на админа да бъде по-снизходителен в подобни ситуации. Но ще се обърна и към теб - сървъра си има АФК кикер и лично КОБРИ, на който толкова упорито споменаваш името е казал да оставаме той да киква играчите, а не ние. Админ киква афк в много краен случай. 

Относно ретри- на демото ти липсва такава ситуация, никъде не видях админа да излиза, би ли посочил точната минута, за да погледна пак. Въпреки това, проверих в логовете и админа влиза като спекатор след като дава ретри, а не играе пак
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Immaculate
вт фев 07 2023, 07:36
Регистриран потребител #35867
Регистриран: нд авг 15 2021, 10:54
съобщения: 15
SleepWalker написа ...


<div>
Immaculate написа ...
Immaculate написа ...
Здравейте, мога ли да разбера за какво съм гагнат?
Явно няма да получа отговор. @KOBRI, аз вече ти писах, прочети по-надолу има и още. 1во - играем 2ка - alone in the dark -1ца,((ЦЕЛИЯ МУ ОТБОР СЕДИ С АВП-ТА НА Х-а и чакат някой да се покаже)), слайва наш задето е седял база, после тоя е 2ка и половината му отбор виси база , нищо не прави. 2-ро убиват го в началото на врътката на Х-а бързо дава ретри и пак цъка на същата(мисля ,че е забранено). Тоя си мисли ,че е над закона и получава ерекция от команди в играта и заебавки цял ден с хера за танци на тъмно отзад туй отзад унуй Плийс хелп!
<br /><br />Относно гага - направена е забележка на админа да бъде по-снизходителен в подобни ситуации. Но ще се обърна и към теб - сървъра си има АФК кикер и лично КОБРИ, на който толкова упорито споменаваш името е казал да оставаме той да киква играчите, а не ние. Админ киква афк в много краен случай. <br /><br />Относно ретри- на демото ти липсва такава ситуация, никъде не видях админа да излиза, би ли посочил точната минута, за да погледна пак. Въпреки това, проверих в логовете и админа влиза като спекатор след като дава ретри, а не играе пак</div>




Прочети моля още веднъж какво съм написал(НЯМАЩЕ НИТО ЕДНО АФК), кога съм гагнат колко пъти в каква честота съм умирал и сам прецени дали говоря за афк-та в тяхната база или хора,които стоят и чакат по същия начин,по който наш беше слайнат от тоя.

Жалко е ,че може да се види много ама малко се вижда, точната минута няма как да ти я кажа защото наистина липсва демо,а и не разполагам с тия данни дето ти ги имаш иначе бих помогнал.Човек некомпетентен ли ще се повтори, следващия път ще съм с повечко материал,обещавам.

Споменавам толкова упорито името на човека,собственик на сървъра.в който си плащам защото от вчера насам отговри не получих от никой :/ стана ми тъпо той трябва да уважава правилата,които сам си е създал....
Благодаря ,че отговри и взе отношение толкова бързо!

[ Редактирано вт фев 07 2023, 07:42 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35867}
SleepWalker
вт фев 07 2023, 08:00
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573
Лека корекция, гледал съм неговото демо, което е след ретри, но и на него виждам, че минава спектатор, а не играе за втори път. За афк-тата съм се подвел, но това пак не означава, че афк-кикера си ги рита. Както казах, направена е забележка.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Immaculate
вт фев 07 2023, 08:06
Регистриран потребител #35867
Регистриран: нд авг 15 2021, 10:54
съобщения: 15
SleepWalker написа ...

Лека корекция, гледал съм неговото демо, което е след ретри, но и на него виждам, че минава спектатор, а не играе за втори път. За афк-тата съм се подвел, но това пак не означава, че афк-кикера си ги рита. Както казах, направена е забележка.


Както казах,мерси и както казах, ще докладвам за още на кобрито.Дано не ти стане навик да се забавяш и да отговаряш след молба по лично съобщение и да се подвеждаш често.

[ Редактирано вт фев 07 2023, 08:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35867}
SleepWalker
вт фев 07 2023, 09:09
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

Нека си имаме уважението, моля, не съм непрекъснато в сайта и не ми е единственото задължение тази тема, а и преди да взема отношение съм длъжен да проверя ситуацията и от двете страни.


[ Редактирано вт фев 07 2023, 09:09 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Immaculate
вт фев 07 2023, 09:16
Регистриран потребител #35867
Регистриран: нд авг 15 2021, 10:54
съобщения: 15
SleepWalker написа ...


<div>Нека си имаме уважението, моля, не съм непрекъснато в сайта и не ми е единственото задължение тази тема, а и преди да взема отношение съм длъжен да проверя ситуацията и от двете страни.</div>




Уважението или е взаимно или го няма, за какво бях гагнат , мога ли да разбера? Забележка към некомпетентния ви стафф ли ? Гледал си демото , спамя ли 20 -30 съобщения?? обиждам ли ?
Най-отгоре
{SENDPM=35867}
SleepWalker
ср фев 08 2023, 12:05
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

Immaculate написа ...
SleepWalker написа ...
Нека си имаме уважението, моля, не съм непрекъснато в сайта и не ми е единственото задължение тази тема, а и преди да взема отношение съм длъжен да проверя ситуацията и от двете страни.
Уважението или е взаимно или го няма, за какво бях гагнат , мога ли да разбера? Забележка към некомпетентния ви стафф ли ? Гледал си демото , спамя ли 20 -30 съобщения?? обиждам ли ?


За съжаление админът не пази демото от преди да даде retry и няма как да се покаже от преди това чата, направена му е забележка относно гага. Първоначално е бил за 2 часа, после е намален на един час, по справка в логовете. Гагът е бил заради няколкото пъти, в които му е писано на админ чата за това как да си върши работата, но както казах, не пази демото и няма как да ти се покаже, грешката си е в нас, за което се извиняваме. Предупреден е.  По-изчерпателен отговор от това няма как да получиш. Ако все още си недоволен - обърни се към Кобри
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Immaculate
ср фев 08 2023, 12:13
Регистриран потребител #35867
Регистриран: нд авг 15 2021, 10:54
съобщения: 15
За съжаление имате некомпетентни админи(alone in the dark).

[ Редактирано ср фев 08 2023, 10:14 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35867}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System