Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Iztok[4]Life
чт ное 22 2018, 12:26
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Здравейте!

В последно време забелязах някои не особено добри елементи в сървъра и внасям следните предложения:

1.Наскоро някой направи промени и махна 1-та секунда (или близко до 1 секунда) щит при раждане, което довежда до доста небалансирана игра (пример - на картата на мини марио клечене в базата и стреляне на поразия и правене на супер много фрагове, без играчът който се роди физически да може да реагира. не знам кой премахна това, но според мен трябва да се върне обратно защитата, тъй като играта става твърде небалансирана.

2. Тъй като в края на месец май се премахна рунда някога да свърши, дори всички играчи от единия отбор да са убити по едно и също време, това доведе до невъзможност отборите да се изравняват по брой играчи и често се среща 4 на 7 играчи и така нататък, което очевеидно не е справедливо. При въвеждането на промяната в т.1 беше опитано да се направи автоматично прехвърляне в другия отбор, но за съжаление крайно неефективно, тъй като самото прехвърляне става в момент, в който даден играч бива убит и по някаква причина това носи -1 точка на убиеца, а също така често прехвърля именно най-силния играч от отбора и допълнително прави играта небалансирана. Може би трябва да се погледне тази настройка и да се пипнат някои неща

3. Забелязвам, че има проблеми с броните и каските. По принцип по правило, би трябвало Newbies да нямат броня, members да имат само броня, а VIP - броня и каска. На практика обаче абсолютно всеки има броня, а виповете имат каска, но само до момента в който направят фраг. Убият ли някой, каската автоматично изчезва (обяснявам си го с това, че като отчита фрага, по някаква причина се reset-ва скина и каската се губи. Това със сигурност трябва да се оправи, тъй като е в разрез с това, което посочвате като условие и хората (като мен), които си плащат за VIP биват ощетени.

4. Има две карти - gg_texas и fy_cluj, който са крайно неподходящи, тъй като са праволинейни и това което на практика се получава, е едно чакалене и се разваля цялото удоволствие от мода. Към това число може да се прибави и Playground_X (макар и малко по-различна, чакалене има и там (следва да се прави разлика с Playground_3, която е по-малкия вариант и е доста по ОК)). Допълнителен аргумент към предложението е фактът, че на изброените карти редовно се забелязва изпразване на сървъра Предлагам да бъдат премахнати. На тяхно място може да бъде върната fy_iceworld и да бъде добавена gg_fy_simpsons, която си беше класика в Man1a Gungame и се играеше доста.

Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
чт ное 22 2018, 02:42
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 823
Привет, благодаря за информацията, за съжаление обаче проблемите са заради много лошата съвместимост на гънгейм мода с новата сървърна платформа
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Iztok[4]Life
чт ное 22 2018, 06:52
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Окей, разбирам, но може ли поне картите, които съм изброил в т.4 да се сменят. В резюме - махане на gg_texas, fy_cluj и Playground_X, и на тяхно място да се добавят fy_iceworld, gg_fy_simpsons и bl_counterquake_v4 (знам, че има counterquake, но тази е малко по-различна, в ман1ата беше фаворит ) Гарантирам ти, че ще има положителен ефект.

Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
пн ное 26 2018, 01:11
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 823
Премахнати са някои мапове и са добавени нови, но засега админите ще ви ги пускат
Най-отгоре
{SENDPM=45}
BAUAR
пн яну 07 2019, 09:34
Регистриран потребител #33223
Регистриран: вт авг 21 2018, 03:18
съобщения: 5
Единствената промяна, която трябва да се направи е да се разчисти от гадните чийтъри! МОЛЯ ВИ!!!
Най-отгоре
{SENDPM=33223}
ATAKA
вт яну 08 2019, 09:44
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Кандидатура в темата за админи, наличен вип - и ги оправяш
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Old School
нд юни 16 2019, 08:58
Регистриран потребител #23122
Регистриран: пн дек 24 2012, 03:10
съобщения: 132
Махнете скапаните ботове МОЛЯ !!!
Най-отгоре
{SENDPM=23122}
freak on a leash
нд юни 16 2019, 10:07
Classic Admin
Регистриран потребител #24048
Регистриран: чт мар 28 2013, 12:20
съобщения: 143
Old School написа ...

Махнете скапаните ботове МОЛЯ !!!

+1 Важи и за всички останали фън сървъри в които има ботове, доста ТВАРЕЖНИ са и аз съм за да се махнат
Най-отгоре
{SENDPM=24048}
ATAKA
нд юни 16 2019, 11:14
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Няма логика.
Като постоят празни - по-добре да ги спрем
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Kobri
пн юни 17 2019, 10:46
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 823
Детмача беше мъртвец, пуснаха се ботове и живна моментално, сега се играе по всяко време, като вечер място за ботляци почти не остава защото е пълно с хора

Гънгейма не е аим сървър да се стреляте 2-3ма и да е забавно, по-добре денем с ботове и вечер с хора отколкото празен сървър

Като свърши сезонът на почивките и хората се завърнат в играта ще ги разкараме не се безпокойте
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System