Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Общност :: Mapping
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с текстурите на детрън карта
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Rap0nChI
ср авг 18 2010, 11:25
Регистриран потребител #15553
Регистриран: нд авг 08 2010, 05:45
съобщения: 11
Значи когато си направя текстурите на стаята от която да почват Контра-терористите и терористите дори всички други неща - пътя,капаните,бутоните и т.н. ми ги дава всички като една текстура,която е на розови и черни точки.Ако може някой да помогне.И да попитам как да направя някой блок да се вдигне настрани и да сплеска играча?Имам предвид както на deathrun_extreme_hard на 3ия етаж - 1ия капан ?
Най-отгоре
{SENDPM=15553}
DragonClaw
чт авг 19 2010, 03:49
Регистриран потребител #18
Регистриран: пт фев 20 2009, 01:58
съобщения: 791
За текстурите: при компилирането на картата не е намерен/добавен даден wad файл, използван в картата. За да го оправиш сложи всички използвани wad-ове в настройките на хамъра и пак компилирай.
За rotating-а:
1во - направи си блока, който ще се завърта

2ро - намери текстура "origin" и направи блок с нея там, където ти трябва да е "оста", по която ще се завърта другия блок

3то - маркирай двата блока, натисни ctrl+t и намери func_door_rotating

4то - настрой ъгъла на завъртане на rotating-а. Цъкни на етикет "flags" и там ще намериш start open, reverse dir и т.н. От там за настройка на ъгълати трябва да знаеш, че:
reverse dir - завъртане наобратно
one-way - след като веднъж обектът е завъртян, да не се връща
x axis - вертикално завъртане
y axis - хоризонтално завъртане

Допълнително добавяш име в "name" на rotating-а и бутон, който да го активира, но там вече би трябвало да знаеш как става.
Най-отгоре
{SENDPM=18}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System