Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

CS 1.6 Servers SECTOR.BG Counter-Strike Community :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Доволни ли сте от админите в сървърите?
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, ATAKA-, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb
Темата е затворена
Автор Отговор
Overdose
вт яну 21 2020, 06:28
Регистриран потребител #6934
Регистриран: пн авг 24 2009, 07:21
съобщения: 2
[x7r3m]*nakazvam* - Не

И аз съм свидетел и даже жертва на този господин също, но до сега ме беше страх да пиша, за да не ме нарочи и банне, но тъй като има вече пост тук, ще помоля да се вземат мерки. Даже съм чувал как той вербално заплашва играчи че ще ги набие ако ги види че ще дава и взима адреси и всякакви такива глупости... АТАКА, Кобра губите си играчите като давате права на такива "хора"
Най-отгоре
{SENDPM=6934}
SleepWalker
вт яну 21 2020, 07:18
1SHOT

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 336

Поради обидни епитети, _Blade_Knight_, е наказан с бан от форума за 48ч. Ще Ви помоля да се придържате към естеството на темата и да предоставите нужните доказателства, когато пишете такива работи, а не само да си чешете пръстите! 

п.п. Не е нужно да пишете от всичките си регистрации срещу даден админ,само и само да създавете впечатление, че има много оплаквания от него!

[ Редактирано вт яну 21 2020, 07:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
One MaN Army - XuTJIeP PoWeR
вт яну 21 2020, 09:11
Регистриран потребител #33440
Регистриран: сб дек 01 2018, 05:36
съобщения: 10
Гласувам със "ЗА" за админ колектива, но специално отбелязвам хората с голям принос към WC3 [Normal XP] с двойно "ЗА".
Благодаря Ви!

Поздрави,
One MaN Army - XuTJIeP PoWeR
Най-отгоре
{SENDPM=33440}
talasym
вт яну 21 2020, 11:12
Регистриран потребител #33871
Регистриран: чт юли 04 2019, 07:18
съобщения: 2
Малко по-стриктно да се действа, не може в присъствие на админ да се псува (макар "приятелски"), само от днес примери 20+ мога да дам.
Най-отгоре
{SENDPM=33871}
ATAKA
ср яну 22 2020, 12:48
HEAD AдМИН

Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 601
Е момчета, че вие сте newbie-та е
Нямате нито защита на ника с парола, нито вип. Следователно не сте и гласували в темата. А с тези 1-2 мнения през живота ви в Сектора...
Кобри не е сложил линк за темата през флекса, че да ви зарежда браузъра с нея, така че не са обективи и релевантни. Някои дори не влизат в игра и "предай думичките на приятелче" пред мен не минават

Така че успех и la sistem turbat!
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
p0ku*
чт яну 23 2020, 03:37
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 5
_Blade_Knight_ написа ...

За този пич [x7r3m]*nakazvam* не знам защо е админ.. след като дори не си знае правата и командите.. камоли да разпознава кой е с хак и кой не.. това е едно на ръка.. другото което е.. е че създава смуд в играчите и ги изнервя като им прави забележки да не си говорят и пишат.. за да не ги гагне или банне.. не знам нo трябва да се вземат мерки срещу това момче.. не прави добро на сърварите.. и не съм само аз дето се оплаквам от него.. весела вечер

X6 написа ...

ДА за всички без [x7r3m]*nakazvam* за тоя твърдно НЕ
тоя не е за админ дори на страница във фейсбук надува главата по микрофона премести ме единица за да може една путка да мине 2 един вид си ползва правата в подкрепа на приятелка кви са тея неща като го питах кво прай ме гагна сопол абсолютен аз мога и без да играя ама тоя не става за нищо с никой друг съм нямал проблеми никога

UnrL написа ...

Аз също съм на мнение, че всички админи са ОК без [x7r3m]*nakazvam*, тъй като си позволява да гагва и киква без причина. Отделно, че когато има момичета онлайн постоянно сменя (swap-ва) играчите, прави се на интересен и нарушава правата си като админ в сървърите. Играчи като наказвам, които не си знаят правата и постоянно ги нарушават, не трябва да бъдат админи! Сменят се постоянно мапове, по негов вкус, след което той напуска играта! Вземете мерки над правата на този "герой"

Overdose написа ...

[x7r3m]*nakazvam* - Не

И аз съм свидетел и даже жертва на този господин също, но до сега ме беше страх да пиша, за да не ме нарочи и банне, но тъй като има вече пост тук, ще помоля да се вземат мерки. Даже съм чувал как той вербално заплашва играчи че ще ги набие ако ги види че ще дава и взима адреси и всякакви такива глупости... АТАКА, Кобра губите си играчите като давате права на такива "хора"

Аз също искам да се оплача от тоя [x7r3m]*nakazvam*. Слейва, сменя ти отбора и ако нещо му говориш те киква. На микрофона заплашва...сериозно му има нещо на този човек, психично отклонение или не знам и аз какво. Вземете мерки, защото човекът си е наистина неадекватен. Отваря се и се заяжда, ако си го убил или ако му напишеш да смени картата или каквото и да е все едно е готов да те набие - хаха.

ATAKA написа ...

А с тези 1-2 мнения през живота ви в Сектора...
Някои дори не влизат в игра и "предай думичките на приятелче" пред мен не минават

Така че успех и la sistem turbat!

И аз нямам много постове във форума, но това е защото не ми се занимава и нямам време да ровя из сайта. Влизам да си цъкам и си излизам. Ако се съмняваш нещо, виж преди колко време съм регистриран и се надявам да не е някое твое приятелче този, както и мненията на хората преди мен да се вземат предвид. Поздрави!

[ Редактирано чт яну 23 2020, 03:50 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
Centurion
чт яну 23 2020, 03:50
Регистриран потребител #26837
Регистриран: пн май 05 2014, 05:05
съобщения: 15
Как пък с мен не се е заял един път, или не съм видял да заплашва, при условие, че толкова често играем по едно и също време, не знам..

Останалото си е в реда на нещата, ставал съм свидетел как пуска вот и 3 пъти (с 3 различни мапа) не минава, нормално после да откаже да пуска нов вот. Нормално е и да иска да е в 1 отбор с познатите си, и виповете го правим това.

Най-отгоре
{SENDPM=26837}
[Spewn!]
чт яну 23 2020, 05:23
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 75
Само на мен ли ми прави впечатление, че тия дето се оплакват от един и същи човек имат един и същи стил на писане. Даже допускат едни и същи граматически и пунктуационни грешки.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
p0ku*
чт яну 23 2020, 06:44
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 5
Я ми посочи някоя моя грешка?
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
FoX
чт яну 23 2020, 06:47
Регистриран потребител #2477
Регистриран: пт юли 10 2009, 04:31
съобщения: 1

<div>SleepWalker ДА с главни
<div><span style="color: #ff0000;">Банът ти беше махнат още след 5 минути, защото беше поставен по погрешка, смятам си наясно, че всеки допуска грешка. Все пак в такива ситуации си длъжен да се оплачеш в правилната за това тема, а не да чешеш пръсти.</span></div>
<div><span style="color: #ff0000;">Лек и успешен ден.</span></div>
<div><span style="color: #ff0000;"><br /></span></div>
<div><span style="color: #ff0000;">SleepWalker</span></div>

[ Редактирано сб яну 25 2020, 10:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2477}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF