Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
DeLuSioNn^
пт май 27 2022, 04:17
Регистриран потребител #33041
Регистриран: пт май 25 2018, 09:54
съобщения: 38
nick. Keep Hope Alive

[GAG INFO] Gagnat si na 27.05.2022 ot Keep Hope Alive, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: obidi.^

сега 720 часа гаг какво е тва
без причина съм гаг 720 часа
преди малко беше 167 часа защо
закакво съм гаг
Най-отгоре
{SENDPM=33041}
SleepWalker
пт май 27 2022, 05:28
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

DeLuSioNn^ написа ...
nick. Keep Hope Alive [GAG INFO] Gagnat si na 27.05.2022 ot Keep Hope Alive, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: obidi.^ сега 720 часа гаг какво е тва без причина съм гаг 720 часа преди малко беше 167 часа защо закакво съм гаг
 
Пусни си демото, ако знаеш как де, и ще разбереш.

натисни тук
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
OBONGO NO WALL
нд май 29 2022, 09:49
Регистриран потребител #35880
Регистриран: сб авг 21 2021, 11:28
съобщения: 23
Nick: OBONGO NO WALLL
Ban: snimkite v saita
server: masive
admin: Keep hope alive
Demo: [натисни тук]
Не ми е искан Wargod!
Този админ и baio. Казват ми / снимките в сайта / казах , че нямам снимки в папката. Аз да не съм тъпак или дете за да се крия като мишка. Някой да помогне!

Някой по компетентен в нещата да помогне при разрешаването на проблема. Все пак съм си платил за 3 месеца напред. Несправедлив бан от страна на админа!

Премахнат!

[ Редактирано нд май 29 2022, 10:28 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35880}
pwns
нд май 29 2022, 11:56
Регистриран потребител #36565
Регистриран: пн апр 11 2022, 08:34
съобщения: 12
Ник: pwns
Вид наказание: gag
Сървър: Massive 18+
Админ: alone in the dark

Здравейте, днес отново имам поставен gag без да съм влизал цял ден. Вчера причината беше, че човек с ник John Whick и псувал админа. Днес причината отново е псуване на майка и лефт след това. Моля за асистенция, тъй като явно има някакъв проблем с мойто IP. Няма логика да си плащам ВИП услугите и в следващия момент да влизам с друг ник и да обиждам, който и да било. Ако бях виновен нямаше да се обръщам с този казус във форума. Моля, за асистенция, за да видим защо се получава това с ИП-то
Най-отгоре
{SENDPM=36565}
alone in the dark
пн май 30 2022, 07:28
Регистриран потребител #32841
Регистриран: сб мар 10 2018, 08:40
съобщения: 85
pwns написа ...

Ник: pwns
Вид наказание: gag
Сървър: Massive 18+
Админ: alone in the dark

Здравейте, днес отново имам поставен gag без да съм влизал цял ден. Вчера причината беше, че човек с ник John Whick и псувал админа. Днес причината отново е псуване на майка и лефт след това. Моля за асистенция, тъй като явно има някакъв проблем с мойто IP. Няма логика да си плащам ВИП услугите и в следващия момент да влизам с друг ник и да обиждам, който и да било. Ако бях виновен нямаше да се обръщам с този казус във форума. Моля, за асистенция, за да видим защо се получава това с ИП-то



Понеже виждам че пак се правиш на ударен - заповядай снимките:

[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук] - Това ти е снимката където псуваш.
[натисни тук] - Това ти е снимката на която се вижда че IP-то на двата ника е едно и също.






Чудно ми е какво оправдание ще измислиш този път...? Сигурно не си бил ти на компа, а комшията е дошъл у вас и е седнал да поцъка с друг ник?
И не знам дали осъзнаваш, че наказанието ти е в сървър МАСИВ. Това е наказание 1/6 (гага ти беше за 1 час). При всяко следващо провинение от твоя страна ще се вдига времетраенето прогресивно...


[ Редактирано пн май 30 2022, 11:50 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32841}
pwns
пн май 30 2022, 10:52
Регистриран потребител #36565
Регистриран: пн апр 11 2022, 08:34
съобщения: 12
Явно няма смисъл да споря, след като си предупреден и имаш такова отношение. Продължавам да държа на мойто, нямам си никаква идея какъв е този пич и защо излиза с мойто ИП. То дори няма и елементарна логика да си плащам вип услуги и после да влизам с друг ник, за да обиждам. Никога не съм ди позволил да се държа арогантно камоли да обиждам някой и смятам, че редовните играчи могат да го потвърдят. Благодаря за отделеното време, беше ми приятно да прекарвам времето си при вас, но вече явно няма да мога да играя нормално. Ако все пак някой наистина вземе доводите ми под внимание и реши да ми обърне такова, за да видим от къде идва цялата тази разправия с ИП ще бъда много благодарен.

Keep Hope Alive: pwns никой не е предубеден към теб . Просто това са си фактите ,към които се придържаме и тъй като има и правила ,които се следват , сме длъжни да ги прилагаме на момента.

[ Редактирано нд юни 12 2022, 10:19 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36565}
d1R7y
вт май 31 2022, 01:57
Регистриран потребител #36560
Регистриран: нд апр 10 2022, 05:24
съобщения: 1
freaka ме gagna за 1 час ,заради 2-ма идиоти където ме хранеха през цялото време! Той не взе отношение по въпроса на време! Чак като почнах аз да ги храня тогава гагна мен и другите 2-ма където ревяха че съм ги теамфлашвал! ОТКАЗВАМ ДА СИ ПЛАЩАМ И ДА ТЪРПЯ ОБИДИ И ДА СИ ТРАЯ, ЧЕ НЯКОГО ГО Е ЗАЧЕСАЛА ШАПКАТА ДА СИ ГО ОБИРАМ И АЗ ПОКРАЙ, ОНИЯ ДЕТО НЕ ПЛАЩАТ ЗА ТЕАМФЛАШ!

Невалидно! Пиши по образец!

[ Редактирано нд юни 12 2022, 10:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36560}
bandit287
сб юни 11 2022, 11:55
Регистриран потребител #34975
Регистриран: пн юни 22 2020, 10:00
съобщения: 6
Здравейте, по някаква причина днес се опитах да влезна в Classic Dust2 2 ANTI-COVID и ми излиза съобщение, че съм баннат.

Ник: bandit287
Вид наказание : бан
Сървър : Classic #2 DUST2 ANTI-COVID
Админ : АТАКА

Никаква идея защо. Най-много играя в Classic Normal, като от около половин година може би съм сравнително активен. Влизам за да разпусна и никога не съм бил негативен или вулгарен към някой - никога. В тези на dust2 влизам по-рядко за да упражнявам малко мерника. Единственото може би грешно, което съм правил е, че преди няколко дни използвах за първи път командата slay на един играч, който умишлено ни замеряше с флашки и хвърляше бомбата на високите кашони пред мястото на терористите. Не си спомням ник - може би sleepwalker. Предупрен беше многократно, но го правеше всяка игра. Друго не се сещам някога да съм правил - обидил някой или псувал - аз съм изключително спокоен човек и достатъчно голям за да не се впрягам въобще. Все пак е само игра. Както и да е. Прилагам и линк със скрийншот на съобщението, което е даже и доста странно - пише, че е от 06.01.2019г. ????

[натисни тук]

Благодаря

SleepWalker: Съмнявам се точно аз да съм тролвал играта, при положение, че съм и главен админ

Премахнат!

[ Редактирано пн юни 13 2022, 02:10 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34975}
kokoshkA
нд юни 12 2022, 02:37
Регистриран потребител #32553
Регистриран: чт дек 28 2017, 08:30
съобщения: 14
Ник : car i gospodar
Вид наказание : бан
Сървър : Масив
Причина : cheats
Админ : alone in the dark
Ето ти демото : [натисни тук] - Линк за сваляне

Премахнат!

[ Редактирано нд юни 12 2022, 06:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32553}
Seco
ср юни 15 2022, 09:34
Регистриран потребител #36626
Регистриран: пн май 16 2022, 05:06
съобщения: 1
Ник: Seco
Вид наказание : Ban (16 bit)
Сървър : Classic #1 DUST2 ANTI-COVID
Админ : NoK

[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне

NoK: Банът ти е премахнат още, когато ми изпрати снимките.

[ Редактирано ср юни 15 2022, 10:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36626}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System