Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
AoE-Gabriella
ср окт 25 2023, 03:53
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
Цял ден чакаме да се напълни D2 Only Classic и когато се напълни, влиза някой дебил почва да спами "Ай в Massive" и сървъра се изпразва. Половината отиват в Massive правят 1-2 map-а и излизат, а другата половина излиза от D2 Only, защото не знаят map-овете в Massiva и не им се ходи там, ама не им се играе и с 8 човека в D2 Only.

Това се случва всеки ден поне по 2 пъти през деня - Вечерта не знам как е.

Не знам. Да намерим някоя друга верига от сървъра ли - кво да правим ?

Най-отгоре
{SENDPM=37417}
pochti perfekten*
ср окт 25 2023, 04:14
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 102

Като се случи отново - качи 1 снимка тук [натисни тук] , вече го има в правилата, че се наказва с гаг. 
 
Друга опция винаги е да разнообразите и научите нови мапове


[ Редактирано ср окт 25 2023, 04:14 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
AoE-Gabriella
ср окт 25 2023, 05:44
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
Тъпо е, защото аз и още няколко човека [едни и същи] всяка сутрин влизаме да играем с ботоветe само и само сървъра да се напълни и да си играем яката масака нормално. Играем 2 часа и постоянно сменям отборите, за да няма голяма доминация само и само хората да останат, докато влезнат други и накрая като се напълни сървъра влиза някакъв и започва да спами "Ай в Масива". А, ние сме положили голямо търпение да стойм вътре докато се напълни. Не е коректно.

Днес стана същата ситуация. По това време в което се случи това, имаше админ в сървъра [няма да го споменавам]. Като започна масовия спам от този човек "Ай в масива" , казах на админа да спре това нещо, защото хората ще лефтнат. Той не направи нищо. Хората лефтнаха. Сървъра се изпразни. Реших да сменя веригата и да влезна в друг сървър и гледам админа там - и му викам "Добре де, ако не беше позволил това да се случи още щяхме да си играем на това любимо място и нямаше да се налага да търсим и двамата друга алтернатива при други хора".

Добър съвет ми даде с темата и снимките, ще ги снимам вече всички, защото ние все пак полагаме някакъв труд тоя сървър да се напълни и после ни прецакват.
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
opadzverrr
ср окт 25 2023, 10:36
Регистриран потребител #36441
Регистриран: вт мар 01 2022, 08:38
съобщения: 29
Разбирам вашата фрустрация относно поведението на определени играчи в сървъра, което довежда до прекъсване на играта и нежелан преход към други сървъри. Това е общ проблем в онлайн игрите.
1.Това което Габриела казва се случва през деня най-редовно.
2.Вечер обикновено в MASSIVE има 32 VIP-a и сменят на карта която не им харесва или останат 15-16 човека решават, че ще се местят в D2 only #1.
Съответно те kick-ват 15-16 човека от D2 only който нямат VIP но искат да играят до късните часове 2-3 през нощта.
Та нахлуват си Виповете от Massiv правят 1 и 2 мапа и се връщат в MASSIVE или си лягат НО вече няма кой да напълни сървърите и всички приключва към 00:00ч и двата сървъра са почти празни.
3.Pareto Analysis identifies тази "миграция" може ясно да се види и потвърди от статистиката на сървърите и как до 60-70 минути след нея всичко приключва и всички са по леглата или в други вериги.



[ Редактирано ср окт 25 2023, 10:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36441}
pochti perfekten*
ср окт 25 2023, 11:03
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 102
И аз ви разбирам, но в крайна сметка никой не може да накара никой на сила да играе където и да е. Когато някой каже - айде в масив, никой не е длъжен да отиде. Когато на някой не му харесва мапа - не е длъжен да седи. Хората без ВИП често се оплакват от тези с ВИП, но самите те не искат да закупят такъв нарочно. За това също никой не е виновен.

Максималното което може да направим е да гагнем човека който привиква, това е
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
krasso
чт окт 26 2023, 12:25
Регистриран потребител #30999
Регистриран: пн авг 01 2016, 01:36
съобщения: 17
Хората без ВИП често се оплакват от тези с ВИП, но самите те не искат да закупят такъв нарочно. < Искам да попитам, това какво трябва да значи, смисъл, какво означва НАРОЧНО!? Не всеки е длъжен, или има възможност да отдаде от себе си средно 20лв на месец, само защото вечерно време, както спомена Дзверрааа, масива обича да се мести в д2-то, и минумум 10-човека са кикнати! Аз това.... някак си не го разбирам! Хора, които са преценили, че за тях 20лв за нещо, вместо да ги дават в играта, ги дават за друго, НЕ ОЗНАЧАВА НАРОЧНО! Живеем в 21-век! Всеки преценява, как да използва тези 20лв, макар и един път в месеца!
Това изказване е крайно ЕГОИСТИЧНО! Със здраве да си ползвате....... акъла!

[ Редактирано чт окт 26 2023, 12:30 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30999}
pochti perfekten*
чт окт 26 2023, 01:43
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 102

Здравей, мерудийке. 
 
Поне 10 пъти съм чувал - няма да платя вип. По различни причини. Нито една не е била парите, защото 1 вип не е 20лв, нека не преувеличаваме.
 
 
Също така, както във всичко в този живот - егоистично е да очакваш да получиш нещо, без да даваш нищо в замяна


[ Редактирано чт окт 26 2023, 02:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
SleepWalker
чт окт 26 2023, 08:27
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573

Випът се равнява на точно 2 кутии цигари. Основната идея на екстрата "ВИП Резервиран слот" е точно такава, да можеш да влезеш, дори сървъра да е пълен. А по основната тема - pochti perfekten вече каза какво е решението.
 
Българите обичаме всичко да ни е евтино, а ако може и без пари направо. Нека не забравяме, че разходите за тези сървъри трябва да се покриват от някъде, а именно от вип абонаментите, за да може все пак те да съществуват. 


[ Редактирано чт окт 26 2023, 08:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
AoE-Gabriella
чт окт 26 2023, 10:38
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
Звера е прав за миграцията въпреки, че вечер не мога да посещавам сървърите, но ги следя в геймтракера от любопитство и наистина има сериозни дропове, точно заради тази миграция за която той говори. За момента може да няма решение на този проблем, но е хубаво да се помисли за това.

Според мен този дребен и изнервящ проблем е на дневен ред, защото хората в сървърите са малко и не е така, както беше едно време. Това е ясно. Ако аз бях на ваше място, бих помислила да вдигна цените на услугите и да помисля за разпространение и реклама на тази идея. В днешно време има много силни социални мрежи, които изискват не толкова голям ресурс, за да вдигнат това, което правиш. Facebook и Instagram не повече от 4.00$ за реклама на ден с цел traffic click на сайта. ТикТок е направо безплатен. Предполагам, че има и гейминг социални мрежи, които ще дадат по-голям резултат, но ще струва повече малко повече пари. Това го казвам, защото аз съм на мнение, че има адски много хора, които искат да играят cs 1.6, но просто някой леко трябва да ги подтикне към това. А, вие вече си имате почти перфектна среда в която да играят. Не е като, това да започнеш всичко от начало. Може да видите, кои сървъри са най-успешни, а другите просто да ги премахнете, за да намалите разходите. в "Сървъри" излиза, че имате общо 28 сървъра, които едва ли се ползват. Направете някакви минимални награди в ТОП 15 на сървърите, които се използват максимално много.

Извинявам се, че изглежда все едно ви давам съвет. Аз нямам достатъчно опит, за да ви давам съвети. Приемете го просто от моя гледна точка, какво бих направила аз, ако бях на ваше място.

Админите са прави за услугите, които предоставя SECTOR.BG в сървърите си. За 6 евро си взимам всичко от което имам нужда в сървърите. Ако искаш да използваш само "VIP резервиран слот" - парите направо са си смешни. Според ме изобщо не трябва да се правят коментари за цените, защото те определено са постижими за всички в "21-ви ВЕК". Това е една супер нищожна цена, която всеки може да си позволи да заплати , за да може ДА ПОМОГНЕ сървърите на cs 1.6 да просъществуват. Така, че ако харесваш ИДЕЯТА на хората, които са създали нещо ЗА ТЕБ, то това означава, че трябва да ПОМАГАШ.
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
Zanafi
чт окт 26 2023, 11:01
Регистриран потребител #35519
Регистриран: сб фев 20 2021, 09:48
съобщения: 12
Искам да направа предложение да се сложи плугин за смок или да се премахне смок гранатата направо и вижте малко хакерите че си е ебало майката. Неможе некой с вак бановете и засичан с 1 сайт хакове да не е хакер а друг да те цели през 5 негови смока се едно ме гледа през пердето удома му.

Оня ден пиша на админите за едно хакерче аз го проверих засичано незнам колко пъти но не бил хакер понеже дал чист уаргод... ми след 20 засичания на 21я път сигурно се е научил как да го измотка ба ли го... има един die с аимбот пуска сканиране излиза д3д 7ца и валве не е хакер също а играе с Updaterate i cmdrate 20 ама аимлоква... зарежи )
Най-отгоре
{SENDPM=35519}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System