Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Темата е затворена
Автор Отговор
n00b3r
нд фев 03 2013, 07:46
Регистриран потребител #14041
Регистриран: нд ное 22 2009, 05:16
съобщения: 8
Не че искам да се мешам, където не ми е работа, но тези от Waffen-SS май не могат да приемат факта като мъже, за каквито се изкарват, че не са спечелили.
Най-отгоре
{SENDPM=14041}
Waffen-SS | SmiLeY
нд фев 03 2013, 07:50
Регистриран потребител #21931
Регистриран: ср юли 25 2012, 09:40
съобщения: 52
n00b3r написа ...

Не че искам да се мешам, където не ми е работа, но тези от Waffen-SS май не могат да приемат факта като мъже, за каквито се изкарват, че не са спечелили.

Ти ,,мъж'' няма ли да се защитиш ако си играл 5 дена и са те дисквалифицирали, че имаш брат
Най-отгоре
{SENDPM=21931}
Waffen-SS | SmiLeY
нд фев 03 2013, 07:51
Регистриран потребител #21931
Регистриран: ср юли 25 2012, 09:40
съобщения: 52
Компи за снимката какво ще кажеш.Недей отклонява темата

[ Редактирано нд фев 03 2013, 07:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21931}
koMnaC
нд фев 03 2013, 07:58
Регистриран потребител #6476
Регистриран: пт авг 21 2009, 01:17
съобщения: 781
Толкова сте изобретателни в това да прецакате другите и да измисляте неща, за които никой не би се сетил, ето за това такова правило все още не същесвтува. Защото не сме предполагали, че ще сте толкова досетливи. Ние не сме от МВР, да знаем, кой колко братя и колко сестри има и не ни интересува. Няма да прецакате системата. Ако мислите, че номера с ама брат ми, ама майка ми, НЕ. Това е просто игра и не вие определяте как ще се играе. Има си екип и той определя правилата. Просто в момента вие бяхте една стъпка по-напред, но бяхте хванати. Преживейте го.

[ Редактирано нд фев 03 2013, 07:59 ]
Най-отгоре
{SENDPM=6476}
Waffen-SS | SmiLeY
нд фев 03 2013, 08:08
Регистриран потребител #21931
Регистриран: ср юли 25 2012, 09:40
съобщения: 52
koMnaC написа ...

Толкова сте изобретателни в това да прецакате другите и да измисляте неща, за които никой не би се сетил, ето за това такова правило все още не същесвтува. Защото не сме предполагали, че ще сте толкова досетливи. Ние не сме от МВР, да знаем, кой колко братя и колко сестри има и не ни интересува. Няма да прецакате системата. Ако мислите, че номера с ама брат ми, ама майка ми, НЕ. Това е просто игра и не вие определяте как ще се играе. Има си екип и той определя правилата. Просто в момента вие бяхте една стъпка по-напред, но бяхте хванати. Преживейте го.


Ти господин Компас кажи една логична причина за която е дисквалифициран демона.Преди имаше sH | No Mercy и брат му sH | AmazinG na zombie terminator нито единия,нито другия беше дисквалифициран.Ясно е ,че се правиш да ударен ама моля ти се всички знаят че Демона има брат.Ще ти дам пример vanko_berk също имаше брат-Gri6o_berk.Lord Emperor също имаше брат.Недей така разбирам че демона те бие и ти му завиждаш ама на тебе са ти дали права не за да ти е фън
Най-отгоре
{SENDPM=21931}
Waffen-SS | Fizz
нд фев 03 2013, 08:12
Регистриран потребител #23222
Регистриран: пн дек 31 2012, 01:15
съобщения: 18
koMnaC написа ...

Толкова сте изобретателни в това да прецакате другите и да измисляте неща, за които никой не би се сетил, ето за това такова правило все още не същесвтува. Защото не сме предполагали, че ще сте толкова досетливи. Ние не сме от МВР, да знаем, кой колко братя и колко сестри има и не ни интересува. Няма да прецакате системата. Ако мислите, че номера с ама брат ми, ама майка ми, НЕ. Това е просто игра и не вие определяте как ще се играе. Има си екип и той определя правилата. Просто в момента вие бяхте една стъпка по-напред, но бяхте хванати. Преживейте го.

Точно , че не сте от МВР не можете да докажете по никакъв начин , че брат му е играл от ника му . Лично аз това го намирам за изключително забавно , в края на турнира се появяват някакви "псевдо правила" . За снимките , пак изведнъж се появи още едни подобно правило, човек който е гаг няма право да играе за турнира , цитирам "не е достоен" . Можеби просто егото ти не може да понесе факта, че някой от Waffen е спечелил турнира . btw сестра ми играе цс , judge me please .
Най-отгоре
{SENDPM=23222}
koMnaC
нд фев 03 2013, 08:22
Регистриран потребител #6476
Регистриран: пт авг 21 2009, 01:17
съобщения: 781
Когато вие се опитвате да мамите, ще се появяват такива псевдо правила. 2 регистрирани ника от 1 и също IP по време на турнир = MULTI-ACCOUNTING = дисквалификация. И ви моля да спрете с безсмисления спам. Пишете и не казвате нищо.
Най-отгоре
{SENDPM=6476}
A-Team | Wizzard
нд фев 03 2013, 08:24
Регистриран потребител #22544
Регистриран: ср окт 17 2012, 10:05
съобщения: 127
Waffen-SS | Fizz написа ...

koMnaC написа ...

Толкова сте изобретателни в това да прецакате другите и да измисляте неща, за които никой не би се сетил, ето за това такова правило все още не същесвтува. Защото не сме предполагали, че ще сте толкова досетливи. Ние не сме от МВР, да знаем, кой колко братя и колко сестри има и не ни интересува. Няма да прецакате системата. Ако мислите, че номера с ама брат ми, ама майка ми, НЕ. Това е просто игра и не вие определяте как ще се играе. Има си екип и той определя правилата. Просто в момента вие бяхте една стъпка по-напред, но бяхте хванати. Преживейте го.

[натисни тук]
Точно , че не сте от МВР не можете да докажете по никакъв начин , че брат му е играл от ника му . Лично аз това го намирам за изключително забавно , в края на турнира се появяват някакви "псевдо правила" . За снимките , пак изведнъж се появи още едни подобно правило, човек който е гаг няма право да играе за турнира , цитирам "не е достоен" . Можеби просто егото ти не може да понесе факта, че някой от Waffen е спечелил турнира . btw сестра ми играе цс , judge me please .

Най-отгоре
{SENDPM=22544}
Waffen-SS | SmiLeY
нд фев 03 2013, 08:28
Регистриран потребител #21931
Регистриран: ср юли 25 2012, 09:40
съобщения: 52
A-Team | Wizzard написа ...

Waffen-SS | Fizz написа ...

koMnaC написа ...

Толкова сте изобретателни в това да прецакате другите и да измисляте неща, за които никой не би се сетил, ето за това такова правило все още не същесвтува. Защото не сме предполагали, че ще сте толкова досетливи. Ние не сме от МВР, да знаем, кой колко братя и колко сестри има и не ни интересува. Няма да прецакате системата. Ако мислите, че номера с ама брат ми, ама майка ми, НЕ. Това е просто игра и не вие определяте как ще се играе. Има си екип и той определя правилата. Просто в момента вие бяхте една стъпка по-напред, но бяхте хванати. Преживейте го.

[натисни тук]
Точно , че не сте от МВР не можете да докажете по никакъв начин , че брат му е играл от ника му . Лично аз това го намирам за изключително забавно , в края на турнира се появяват някакви "псевдо правила" . За снимките , пак изведнъж се появи още едни подобно правило, човек който е гаг няма право да играе за турнира , цитирам "не е достоен" . Можеби просто егото ти не може да понесе факта, че някой от Waffen е спечелил турнира . btw сестра ми играе цс , judge me please .



[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=21931}
Waffen-SS | Fizz
нд фев 03 2013, 08:32
Регистриран потребител #23222
Регистриран: пн дек 31 2012, 01:15
съобщения: 18
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=23222}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System