Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
sergio tachinni
пн апр 08 2013, 01:03
Регистриран потребител #22146
Регистриран: вт авг 21 2012, 06:55
съобщения: 97
Бравоо клипа ми хареса, но наистина е много кратък :/
Най-отгоре
{SENDPM=22146}
DiV4N3
пт апр 19 2013, 12:44
Регистриран потребител #20815
Регистриран: нд мар 11 2012, 04:25
съобщения: 95
Има 2 вида клипове 1 - брутални фрагове "по кратък" и 2 - 10 мин клип със по 2 фрага...какво като е кратък на мен ми хареса вие кво правите? 10 мин. клип със 1 фраг сефте да ви се изсера в едиторите..като kingd3v1l свестен едит 5 мин ма фраговете по 1 палнител на човек..първо се вижте вие после съдете.. разбирам стасика да направи забележка, но вижте му клиповете..а вие мижитурки саднати от това, че не правите нищо интересно го храните момчето...нищо лично, но я се вижте смешни сте ХАХА место да си помагате като едитори вие се хрантие да ве еба в пуберите прости.. ЗАЕДНО можете да направите нещо по-голямо место да се конкурирате със накви мизерии..ето такива сме българите мазни и завистливи и за това сме в това "политическо" положение.. НЕ СЕ ХРАНЕТЕ РАБОТЕТЕ ЗАЕДНО...относно клипа гг и за едита и за фраговете.
Най-отгоре
{SENDPM=20815}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System