Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Истината за прословутото "нехитване"
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
No0bz`s sergio techinni
ср яну 20 2016, 12:45
Регистриран потребител #29314
Регистриран: пн авг 31 2015, 10:15
съобщения: 25
Е ти се изказа Кубрате... не употребявам никакви екстри .
Най-отгоре
{SENDPM=29314}
KllrD
пт яну 22 2016, 03:06
Регистриран потребител #7289
Регистриран: вт авг 25 2009, 08:49
съобщения: 44
Човек направо да стой и да се спука от смях на глуспотите надраскани в цели 15 страници

Нека и аз се изкажа като играч и бивш админ в Сектора
Такива неща от сорта на "НЕХИТВАЩИ НЯМА"
нещата от които зависят вашия ХИТ (ЩЕ СЕ ИЗКАЖА КАТО ЗА МАЛОУМНИ) са следните :
Добре настроени rate команди на сървъра
Добра машина
И 3-тото по значение нещо (което за мен е най-важно) хубав интернет (само не ми казваите плащам 50 лв нет ...) защото съм се нагледал на такива истории

Другото което е : Да има разлика в сървърите с Флекс и без Флекс и се дължи на факта, че Флекс сървърите са по-защитени (което ще рече, че има повече работещи плъгини в система коятото се натоварва и води до НЕХИТВАЩИЯ ПАРТОН)

За оптимални настройки няма да е зле да си научете характеристиката на Компа и как да извлечете Максимума от нея.
Давам пример със себе си : До преди 3 седмици играех през лаптопа си които го свързвах към 22 инчовия си монитор, но след оптимална настройка на видео картата и оптимални Rate команди (според зависи от редица фактори във вашите компютри за които даже и незнаете че съществуват) при мен проблем нямаше за толкова години.
За невярващите мога да ви подкана да ми пишете на ЛС ще ви дам ИП на 5vs5 сървър нает от Gameserver на 1000 ФПС и ще ви докажа как без оптимални и с оптимални настроики на сървъра ще видите разликата от земята до небето...
Нека да включим факта че и играя от Гр. Пловдив (но въпреки това играя с 5-7ms в сървърите)
П.С. към последния ред Интернета ми се води 100 МБ-ов на Близу медия груп
Download скорост към вътрешен сървър в страната (без значение Град) ми е 87-89 MB,а ъплоад скороста ми е 70-80 МБ.
Много голямо значение и роля играе както Download скороста така и Upload скороста....

Ще ви дам и един стар трик за които съм сигурен, че Old Scholl играчите го знаят.
Настискате следната комбинация ctr+alt+del отивате на процеси, търсите hl.exe цъкате десен бутон "Set priority" и цъкате на REALTIME.
С този трик ЦС-а ви заема до 90% от мощноста на процеса и се заема само и единствено с него (А останалите програми остават на заден план)
Това се отнася за хората които играят от Елки от 99-та година и играещи през Мобилния или краден НЕТ на комшията !

Ако и след този ферман не вярвате мога да го подкрепа със снимки и клипове правени в Сектора!!!

Това е от мен и да се надявам че мнението ми няма да бъде изтрито като предишни в другите теми

By Joe



[ Редактирано пт яну 22 2016, 03:26 ]
Най-отгоре
{SENDPM=7289}
kace
пт яну 22 2016, 03:46
Регистриран потребител #7122
Регистриран: вт авг 25 2009, 11:03
съобщения: 39
жълтозъб ис бак, хай мейн

[ Редактирано пт яну 22 2016, 03:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=7122}
KllrD
пт яну 22 2016, 04:01
Регистриран потребител #7289
Регистриран: вт авг 25 2009, 08:49
съобщения: 44
kace написа ...

жълтозъб ис бак, хай мейн


Хай бро, вече не играя тука и този ник съм го подарил на едно аверче да играе с него (даже и да засечете този ник в игра не съм аз) Насочих се към CS:GO и 5в5 турнирите

Та нека не обръщаме темата в спам и да видим какво оправдание ще извадат от шапките си "НЕХИТВАЩИТЕ ПРО-ТА"

[ Редактирано пт яну 22 2016, 04:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=7289}
CLG Slipknot
пт яну 22 2016, 04:59
Регистриран потребител #29288
Регистриран: сб авг 08 2015, 06:05
съобщения: 11
Никой не е споменавал за нехитване.Въпроса е там че ти посочваш едно място а отива на съвсем друго Л.арм е приоритет в тоя загубен сеkтор всеки вика от настройки от интернет от незнам си какво аре като е от тези неща как така ще има 1150 хита Л,арм и по 300 хита на другите части от тялото ?
Най-отгоре
{SENDPM=29288}
No0bz`s sergio techinni
пт яну 22 2016, 07:45
Регистриран потребител #29314
Регистриран: пн авг 31 2015, 10:15
съобщения: 25
Добре бе кажете сега как да направя тези настройки, за да усетя някаква разлика и аз?
Най-отгоре
{SENDPM=29314}
KllrD
пт яну 22 2016, 11:14
Регистриран потребител #7289
Регистриран: вт авг 25 2009, 08:49
съобщения: 44
No0bz`s sergio techinni написа ...

Добре бе кажете сега как да направя тези настройки, за да усетя някаква разлика и аз?

Братле ако ти неможеш да си направиш оптимални настроики на ЩАЙГАТА няма кои друг да ти ги направи, понеже едва ли някои е по-добре запознат от теб самия с конфигурацията на ЕЛКАТА ти и нета които ти се доставя ...

CLG Slipknot написа ...

Никой не е споменавал за нехитване.Въпроса е там че ти посочваш едно място а отива на съвсем друго Л.арм е приоритет в тоя загубен сеkтор всеки вика от настройки от интернет от незнам си какво аре като е от тези неща как така ще има 1150 хита Л,арм и по 300 хита на другите части от тялото ?


Самия BOX на играча е такъв (ако държиш оръжеието с другата ръка ще имаш повече хитове там) без значение в кои сървър играеш

P.S. поразровете се малко наляво и надясно и се научете не да чакате само на готово и после да плюете !!!

By Joe
Най-отгоре
{SENDPM=7289}
PlaceYourBets
пт яну 22 2016, 11:57
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
На мен ми се е случвало 2-3 пъти за всичките години игра да стрелна в корема на даден играч с авп, да не ми отчете хит и след като мръдне да има зад него дупка от куршум в стената. Пак казвам, случвало ми се е 2-3 пъти за много години, но предполага това е от самата игра, все пак е старичка.
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
No0bz`s sergio techinni
пт яну 22 2016, 01:29
Регистриран потребител #29314
Регистриран: пн авг 31 2015, 10:15
съобщения: 25
Пичове аз не знам като си вървя със снайпера примерно стрелям и ми отива на майната си, а някакъв маниак изскача от ъгъла и в секундата, в която лети ми бие глава? Как става това, някой запознат ще ми обясни ли. За да ми отиде където трябва патрона аз напълно трябва да спра... А онзи си изскача и във въздуха ми бие китара ?

Кубрате, ти би ли ми обяснил? Че другите да не кажат, че се заяждам...
Най-отгоре
{SENDPM=29314}
c0up de grace
сб фев 06 2016, 07:01
Регистриран потребител #29662
Регистриран: ср дек 02 2015, 02:35
съобщения: 10
Единственото нехитване, което съществува de facto е тази, когато стреляш по афк. Всичко останало е "as good as it gets". Разбира се, че ако има лагави играчи почват да се случват странни неща, но това е в нормата, няма мистерия. Аз просто мисля, че трябва да се намали толерантността към високите пингове - Аржентинците с 300-350 пинг са прекалено. Когато играя в чужди сървъри, пинга ми не е бил над 60-70 на друг континент. Нета на някои хора просто е прекалено зле и при броя посетители на Дъста 2-ката например, не виждам смисъл да е такава голяма толерантността. Някъде прочетох, че има българи от чужбина с пинг 70-80, според мен над това число трябва да дропва.
Най-отгоре
{SENDPM=29662}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System