Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ShadowCatcher
ср юли 24 2013, 03:09
Регистриран потребител #24501
Регистриран: пн юни 10 2013, 08:15
съобщения: 120
Според мен всичко зависи от стила на игра! Има хора, които сядат пият си бира и са решили да чакат. Не може да ги задължите да ръшват! Съгласен съм с Вас, че това е доста дразнещо поради простата причина, че аз имах случай когато 5 дни подред пиша в админският чат на даден админ да каже на даден играч да се размърда още повече, че е терорист! Ефекта е нулев! Ден шести аз влизам на същият мап терорист качвам се на място където не знам, че е забранено (или поне не съм прочел във форума!) оставам сам и тръгвам да залагам c4 след което получавам зверския SLAY! Питам защо ме слейна? Отговора беше, ЧЕ И ПИТАШ! СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЩЕ ТИ ДЕМОНСТРИРАМ! Идеше ми да Ви пратя всички демота когато съм го уведомявал за дадени играчи по админския чат, но не си струва, защото всяко хубаво нещо е за 3 дни! Арогантното държание от страна на колегата Ви админ се дължи може би на възпитанието, което той е получил. Както и да е. Не искам да заплитам интриги или каквото и да е било! Просто трябва да Ви стане ясно, че има играчи които стилът им на игра е този. Надявам се да няма засегнати потребители от този пост! Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=24501}
NiTSOJ4s-
ср юли 24 2013, 04:28
Регистриран потребител #20557
Регистриран: вт фев 14 2012, 01:15
съобщения: 104
Именно това имам предвит.. защо влизате терористи след като седят до 0:04 в някое ръпче.Вземете в админския чат да обсадите вариянтите за това.. и за кампмаитер ... За да играем пълноценно а не да се нервираме.
Най-отгоре
{SENDPM=20557}
GoodFellas ~ LARA [Banned]
ср юли 24 2013, 11:49
Регистриран потребител #22080
Регистриран: пн авг 13 2012, 05:40
съобщения: 40
ShadowCatcher написа ...

Според мен всичко зависи от стила на игра! Има хора, които сядат пият си бира и са решили да чакат. Не може да ги задължите да ръшват! Съгласен съм с Вас, че това е доста дразнещо поради простата причина, че аз имах случай когато 5 дни подред пиша в админският чат на даден админ да каже на даден играч да се размърда още повече, че е терорист! Ефекта е нулев! Ден шести аз влизам на същият мап терорист качвам се на място където не знам, че е забранено (или поне не съм прочел във форума!) оставам сам и тръгвам да залагам c4 след което получавам зверския SLAY! Питам защо ме слейна? Отговора беше, ЧЕ И ПИТАШ! СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЩЕ ТИ ДЕМОНСТРИРАМ! Идеше ми да Ви пратя всички демота когато съм го уведомявал за дадени играчи по админския чат, но не си струва, защото всяко хубаво нещо е за 3 дни! Арогантното държание от страна на колегата Ви админ се дължи може би на възпитанието, което той е получил. Както и да е. Не искам да заплитам интриги или каквото и да е било! Просто трябва да Ви стане ясно, че има играчи които стилът им на игра е този. Надявам се да няма засегнати потребители от този пост! Поздрави!


Какъв стил на игра те гони ??? Когато си теро имаш за цел да поставиш бомба, а не да кампиш в базата да не говорим че те чакат още 9 съотборника за да направиш един фраг 2 сек преди края на рунда(или оръжие пазиш). Ти май бъркаш масака с петиците и относно админите е нормално да има толеранс към определени хора бил съм дълго време админ пределно ясно ми е за какво става дума.
Спасението на този проблем е да има 2/3 редовни админа, който не жалят което няма как да стане както и идеите който сте добавили

[quote]
noobsize`shaft написа ...

koMnaC написа ...

Камп метъра не е решение, защото тогава сървърите се празнят.

А защо не се добави командата amx_die както е в мания и всеки VIP да има право 1 път на мап да slay НЕРЕГИСТРИРАНИТЕ МИШОЦИ )) ?

В мания до колкото помня имаш amx_die и я ползваш през минута и половина,не по 1 път на мап.
[/quote13746991

Това е най-голямата глупост която си писал, мисля че сме играли достатъчно дълго време заедно там докато бях админ дори командата почти не се използваше, но там играеха улегнали хора преди време не е като тук повечето на 15 год. и от там идват тия злоупотреби с командите

[ Редактирано ср юли 24 2013, 11:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=22080}
ShadowCatcher
чт юли 25 2013, 01:59
Регистриран потребител #24501
Регистриран: пн юни 10 2013, 08:15
съобщения: 120
А като има админ в сървара защо не ги slay или slap. Може би facebook-a е по важен докато е death? Нужни ли са такива админи? Просто трябва хардкор админ да не цепи басма на никой и така... Ама после ще мрънкат, че ги товари наред и ще остане без права!
Най-отгоре
{SENDPM=24501}
pussyrider
чт юли 25 2013, 06:49
Регистриран потребител #17386
Регистриран: пн мар 07 2011, 05:20
съобщения: 43
С 2 ръце "за" и amx_die и campmeter. С въвеждането на командата съм сигурен,че процента от "флашващи" ме хора всеки рунд ще спадне драстично Campmeter-a няма нужда дори да се коментира. Определено за класик 1 и 2 е нужен ( лично мое наблюдение и мнение, не ангажирам никой).
Най-отгоре
{SENDPM=17386}
tiffany_twisted
чт юли 25 2013, 07:51
Регистриран потребител #20912
Регистриран: чт мар 22 2012, 09:30
съобщения: 299
Стига писахте глупости, тоя плъгин няма как да се сложи , не ви ли стана ясно
Най-отгоре
{SENDPM=20912}
UniquE~
чт юли 25 2013, 08:19
Регистриран потребител #23416
Регистриран: пн яну 14 2013, 10:40
съобщения: 22
pussyrider написа ...

С 2 ръце "за" и amx_die и campmeter. С въвеждането на командата съм сигурен,че процента от "флашващи" ме хора всеки рунд ще спадне драстично Campmeter-a няма нужда дори да се коментира. Определено за класик 1 и 2 е нужен ( лично мое наблюдение и мнение, не ангажирам никой).

Да го сложат, пък да видим дали няма да си играеш сам, след 1-2 седмици.
Най-отгоре
{SENDPM=23416}
Mazalqka
чт авг 22 2013, 03:36
Регистриран потребител #24925
Регистриран: чт авг 22 2013, 10:50
съобщения: 34
NiTSOJ4s- написа ...

Да , и това е идея. Трябва да направите нещо по-въпроса да прекратим чакащите.. Невиждъм нищо лошо във 1 камп маитер във класиците.. Немисля че някои би лефтнал , биха се зарадвали че някои няма да ги чака на 0:04 в базата си.


Не че сега няма
Най-отгоре
{SENDPM=24925}
Strawberry
чт авг 22 2013, 04:03
Регистриран потребител #24598
Регистриран: пт юни 28 2013, 01:00
съобщения: 155
Аз пък предлагам на Кобри да сложе плугин против флашване на отбора и в 3-та Класика примерно ако флашнеш някои от твоите почва да се заяжда по цял ден чета как се заяждат играчите според мен повечето играчи ще се съгласят с мен
Най-отгоре
{SENDPM=24598}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System