Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за развитие на Classic #2 Normal!
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
croooock
вт дек 03 2013, 06:24
Регистриран потребител #22267
Регистриран: пт сеп 07 2012, 07:25
съобщения: 261
Май се пише фламИнго, отегчен. :/

А сега по темата, вкарайте нови, свежи и забавни мапове и стига глупости. Ou7 of control, по-горе, е дал добри мапове.
Най-отгоре
{SENDPM=22267}
rosa regn av tarar
вт дек 03 2013, 06:49
Регистриран потребител #15768
Регистриран: чт сеп 16 2010, 02:05
съобщения: 82
google.com,провери какво означава думата 'фламенго' преди да се закачиш за клон,който отдавна е счупен. Доволен съм,че си се ограмотил,има напредък.

/Michonne.

Най-отгоре
{SENDPM=15768}
surrounded
вт дек 03 2013, 08:01
Регистриран потребител #22010
Регистриран: сб авг 04 2012, 07:20
съобщения: 28
Понeже следя бразилски футбол,за мен Фламенго е футболен отбор
Нямам представа какво си искал да кажеш,а и няма значение,целта ми - да вкарат некви мапове в 2ката.

/croooock

[ Редактирано вт дек 03 2013, 08:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=22010}
Sir_cTuBu
вт дек 03 2013, 08:40
Регистриран потребител #16050
Регистриран: чт окт 28 2010, 09:35
съобщения: 119
Друго си беше преди 1 месец , кокожмрок
Най-отгоре
{SENDPM=16050}
goshko
ср дек 04 2013, 08:58
Регистриран потребител #14543
Регистриран: пт яну 15 2010, 08:43
съобщения: 81
Защо top15 реди играчите по натрупани фрагове, когато са останали живи, а не както е по принцип - фрагове, acc, eff и т.н. ? Така се стимулира чакането и дебненето да хванеш 2 фрага и да останеш жив, а тия които ръшват и убиват по 4-5 човека и умират, фраговете им не се записват...

[ Редактирано ср дек 04 2013, 09:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=14543}
DiVa
ср дек 04 2013, 11:03
Регистриран потребител #15253
Регистриран: ср юни 16 2010, 02:59
съобщения: 14
По темата...не може 3 карти да се въртят постоянно! За 4 часа игра, единствените карти, които се играеха бяха dust2, aztec i inferno! Нямам нищо против тези карти, но не може само тях да се играе, трябва да има малко разнообразие...всички мрънкат за друга карта и си представете моето изумление (след толкова мрънкане за смяна на map-а от 80% от играчите), когато влезе админ, човека пусна vote за поне 3 карти и същите 80% vote-наха AGAINST! Още по-фрапантното беше, когато се избираше следващият map и той се оказа еднакъв с този, който сме играли преди настоящия (aztec~>dust2~>aztec). Няма да е лошо да се направи така, че една и съща карта да не може да се играе поне в разтояние на 3 map-а, защото това не се издържа. Също така, не мисля, че някой ще бъде недоволен, ако има по-голямо разнообразие в картите. Аз лично бих искала да видя в списъка на map-овете карти като de_cpl_mill, de_mirage, de_nuke, de_cubble и cs_estate. По добре да има разнообразие и да не се избират(което е малко вероятно), отколкото да има 3 карти, които постоянно се въртят и хората да left-ват, защото им писва едно и също нещо да се върти!
Най-отгоре
{SENDPM=15253}
X-STREAM | SYSTEM ERROR
ср дек 04 2013, 04:06
Регистриран потребител #851
Регистриран: вт юни 16 2009, 09:47
съобщения: 18
DiVa написа ...

По темата...не може 3 карти да се въртят постоянно! За 4 часа игра, единствените карти, които се играеха бяха dust2, aztec i inferno! Нямам нищо против тези карти, но не може само тях да се играе, трябва да има малко разнообразие...всички мрънкат за друга карта и си представете моето изумление (след толкова мрънкане за смяна на map-а от 80% от играчите), когато влезе админ, човека пусна vote за поне 3 карти и същите 80% vote-наха AGAINST! Още по-фрапантното беше, когато се избираше следващият map и той се оказа еднакъв с този, който сме играли преди настоящия (aztec~>dust2~>aztec). Няма да е лошо да се направи така, че една и съща карта да не може да се играе поне в разтояние на 3 map-а, защото това не се издържа. Също така, не мисля, че някой ще бъде недоволен, ако има по-голямо разнообразие в картите. Аз лично бих искала да видя в списъка на map-овете карти като de_cpl_mill, de_mirage, de_nuke, de_cubble и cs_estate. По добре да има разнообразие и да не се избират(което е малко вероятно), отколкото да има 3 карти, които постоянно се въртят и хората да left-ват, защото им писва едно и също нещо да се върти!


Ти,кога почна да играеш постоянно,че знаеш как се въртят картите?!
Най-отгоре
{SENDPM=851}
DiVa
ср дек 04 2013, 04:24
Регистриран потребител #15253
Регистриран: ср юни 16 2010, 02:59
съобщения: 14
X-STREAM | SYSTEM ERROR написа ...

DiVa написа ...

По темата...не може 3 карти да се въртят постоянно! За 4 часа игра, единствените карти, които се играеха бяха dust2, aztec i inferno! Нямам нищо против тези карти, но не може само тях да се играе, трябва да има малко разнообразие...всички мрънкат за друга карта и си представете моето изумление (след толкова мрънкане за смяна на map-а от 80% от играчите), когато влезе админ, човека пусна vote за поне 3 карти и същите 80% vote-наха AGAINST! Още по-фрапантното беше, когато се избираше следващият map и той се оказа еднакъв с този, който сме играли преди настоящия (aztec~>dust2~>aztec). Няма да е лошо да се направи така, че една и съща карта да не може да се играе поне в разтояние на 3 map-а, защото това не се издържа. Също така, не мисля, че някой ще бъде недоволен, ако има по-голямо разнообразие в картите. Аз лично бих искала да видя в списъка на map-овете карти като de_cpl_mill, de_mirage, de_nuke, de_cubble и cs_estate. По добре да има разнообразие и да не се избират(което е малко вероятно), отколкото да има 3 карти, които постоянно се въртят и хората да left-ват, защото им писва едно и също нещо да се върти!


Ти,кога почна да играеш постоянно,че знаеш как се въртят картите?!


Съжалявам за отклонението от темата, но би било грубо да не отговоря. Започнах да играя преди 16 години, като 14 от тях почти всеки ден. Преди 4 години започнах да играя в CS.SECTOR.BG. Наблюденията ми за смяната на картите е от малко повече от 1 седмица насам. Не "знам", а забелязвам...не е трудно да забележиш как се въртят картите...
Най-отгоре
{SENDPM=15253}
Sir_cTuBu
ср дек 04 2013, 04:36
Регистриран потребител #16050
Регистриран: чт окт 28 2010, 09:35
съобщения: 119
Идеята за Counter-Strike се ражда в главите на Gooseman и Cliffe още през март 1999 година. .......
Най-отгоре
{SENDPM=16050}
DiVa
ср дек 04 2013, 05:06
Регистриран потребител #15253
Регистриран: ср юни 16 2010, 02:59
съобщения: 14
Sir_cTuBu помниш ли на 1.2 отвратителната тъмна конзола с оранжевите букви, която се свличаше до средата на екрана и за да напишеш нещо в чата трябваше да я сваляш и всеки път да пишеш say или sayteam пред всяко изречение? Колко е еволюирала играта не е истина...
Най-отгоре
{SENDPM=15253}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System