Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Доволни ли сте от сегашните админи в сървърите?
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Темата е затворена
Автор Отговор
k r i s
вт окт 14 2014, 10:20
Регистриран потребител #26695
Регистриран: пт апр 11 2014, 01:25
съобщения: 46
noobsize`vla написа ...

k r i s o написа ...

То аз съм по-редовен от повечето от админите ... а zAirona в интернационала играе и с хак понякога

Това, че ти си некадърен не означава, че някой играе с хак!

Хаха абе ей смешните... Кво само подмазвачи и си защитавате веригата, пфф..
"Най-добрата" на кукуво лято ! Играл съм така наречените домашарки където са били много по-добри от ваща която уж не е. И админите си разбират от работата.. А това, че вие се мислите за велики и се опитвате да залъгвате пичовете с глупости понеже сте лакомни за пари!
Най-отгоре
{SENDPM=26695}
MJG
вт окт 14 2014, 10:27
Регистриран потребител #1510
Регистриран: вт юни 23 2009, 06:30
съобщения: 715

k r i s o написа ...
noobsize`vla написа ...
k r i s o написа ...
То аз съм по-редовен от повечето от админите ... а zAirona в интернационала играе и с хак понякога
Това, че ти си некадърен не означава, че някой играе с хак!
Хаха абе ей смешните... Кво само подмазвачи и си защитавате веригата, пфф.. "Най-добрата" на кукуво лято ! Играл съм така наречените домашарки където са били много по-добри от ваща която уж не е. И админите си разбират от работата.. А това, че вие се мислите за велики и се опитвате да залъгвате пичовете с глупости понеже сте лакомни за пари!


Питам! Какво търсиш още тук тогава?
Най-отгоре
{SENDPM=1510}
bkk | TapukaTa
чт окт 16 2014, 03:33
Регистриран потребител #19349
Регистриран: нд ное 06 2011, 04:35
съобщения: 3
единствения които от тук давам не е opser просто не може да бъде админ ... гагва без причинно киква казва какво не може при положение че друг админ и правилата на играта са други той създава собствени правила в HNS и отделно има много лош език и държание не само с мен но и с повечето които не са му симпатични в сървара а за Теmple няма какво да кажа най-добрия админ !!!
Най-отгоре
{SENDPM=19349}
noobsize vla
сб окт 18 2014, 01:39
Регистриран потребител #19605
Регистриран: нд дек 04 2011, 05:35
съобщения: 427
MJG вече не е админ, RUSKI STANDART ! вече също не е админ... уж имате, толкова много админи, а никакви ги няма в сървърите. Има там 2-3 редовни (евентуално) и това е.

[ Редактирано сб окт 18 2014, 01:40 ]
Най-отгоре
{SENDPM=19605}
RUSKI STANDART !
сб окт 18 2014, 01:56
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
k r i s o, що не си почешеш пръстенцъта в домашарските форумчета, а го правиш тук?
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
KoPyMnuPaH
нд окт 19 2014, 07:48
Регистриран потребител #18120
Регистриран: пн май 30 2011, 09:10
съобщения: 1
Като играч който играе редовно в сектора ,нямам критики специялно към някой от админите, но ние които не изпращаме смс-си все едно сме втора ръка хора. Непрестанно киквани от випове и най-вече в класик 4 където редовно се събират 5-6 админа едновременно.Разбирам ,че парите ви са приоритет ,но очевидно обикновените играчи сме обречени..
Най-отгоре
{SENDPM=18120}
noobsize vla
нд окт 19 2014, 08:21
Регистриран потребител #19605
Регистриран: нд дек 04 2011, 05:35
съобщения: 427
Я кажи, кога по-точно се събират 5-6 админа, че не се сещам?!
Най-отгоре
{SENDPM=19605}
Los Zetas
пн окт 20 2014, 12:14
Регистриран потребител #27595
Регистриран: чт сеп 18 2014, 01:05
съобщения: 9
HE
Най-отгоре
{SENDPM=27595}
KiNG.BG NiNtENdo
пн окт 20 2014, 01:43
Регистриран потребител #26700
Регистриран: нд апр 13 2014, 11:15
съобщения: 12
Гласувал съм с "Да" само на тези админи:gab0, zairon, gr3en, temple и krotal.
Както вече Кобри разбра не играя тук от вчера. Мога да кажа, че има админи, които са крайно НЕкомпетентни в игра, има админи които и 15 годишните ги бият като "skill". Аз НЕ знам, как може толкова слаби играчи да са админи?! ЗАЩО изобщо са админи..така като чета форума нито от поддръжка, плъгини и команди разбират нито от компютри, нито са добри играчи. Да не говоря, че на някои аз съм им обяснявал какво е "quickzoom, fastzoom" и подобни..НЕ съм видял НИТО ЕДИН админ да използва amx_mexec за да оправи rates на някой лагав играч, за да не се телепортира из мапа. Имам чувството, че 80% от админите са такива, само заради слота.
И нека позная..кобра направил си си нещо като колектив (комисия) да предлага хора за админи. Ами НЕ е добра схемата, те предлагат само играчи, с които са "дружки" независимо дали стават за админи или не. Ролята на админа НЕ е само да гагва, когато някой псува! Кобра с целият ми респект, към твоят труд, който оценявам играейки тук..само виж как стрелят админите ти, и веднага ще направиш съкращение :Д само виж как играят някои Надявам се мили ми недоскивници, да не ми изтриете поста, както става всеки път, когато правите подобна анкета
Най-отгоре
{SENDPM=26700}
zori
пн окт 20 2014, 01:59
Регистриран потребител #24684
Регистриран: пт юли 12 2013, 04:40
съобщения: 29
KiNG.BG NiNtENdo написа ...

Гласувал съм с "Да" само на тези админи:gab0, zairon, gr3en, temple и krotal.
Както вече Кобри разбра не играя тук от вчера. Мога да кажа, че има админи, които са крайно НЕкомпетентни в игра, има админи които и 15 годишните ги бият като "skill". Аз НЕ знам, как може толкова слаби играчи да са админи?! ЗАЩО изобщо са админи..така като чета форума нито от поддръжка, плъгини и команди разбират нито от компютри, нито са добри играчи. Да не говоря, че на някои аз съм им обяснявал какво е "quickzoom, fastzoom" и подобни..НЕ съм видял НИТО ЕДИН админ да използва amx_mexec за да оправи rates на някой лагав играч, за да не се телепортира из мапа. Имам чувството, че 80% от админите са такива, само заради слота.
И нека позная..кобра направил си си нещо като колектив (комисия) да предлага хора за админи. Ами НЕ е добра схемата, те предлагат само играчи, с които са "дружки" независимо дали стават за админи или не. Ролята на админа НЕ е само да гагва, когато някой псува! Кобра с целият ми респект, към твоят труд, който оценявам играейки тук..само виж как стрелят админите ти, и веднага ще направиш съкращение :Д само виж как играят някои Надявам се мили ми недоскивници, да не ми изтриете поста, както става всеки път, когато правите подобна анкета


Мислиш като мен. Браво
Най-отгоре
{SENDPM=24684}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System