Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Killing Machine*
чт ное 13 2014, 01:58
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
Здравейте, все още не мога да повярвам, че се случи това, до сега си мислих, че е само мит, но днес добре, че беше достатъчно "интелигентно" това момче, за да си каже всичко и да си затвърдя мнението.

Ето разговора ми с този човек

"Хакер - Имам двама приятели дето са ВИП тука и са с хак.Да не мислиш, че са заминали.
Аз - Това не ме интересува.
Хакер - Вече 5-6 месеца играят с хак.Знаят как да се правят на про-та.Вие сте тъпи.Няма как да ги разберете из толкова випове сигурно има и други за които не знам."

Снимки от разговора - 1
2
3
4
Повече снимки няма да слагам, защото не ми се заминава.Долу ще предоставя две демота на разговора и на играта на този индивид, за да се види, че е хак и някой да не каже, че си измислям и говоря небивалици.
Та мисълта ми това от кога продължава? Забелязвал съм доста съмнителни играчи, но все пак разчитах на думата на Кобри и не само аз, а всички играчи и потребители на тази верига.Аз лично се чувствам излъган и както ми го каза по-горе този човек "Вие сте тъпи" ,явно да си дават парите хората, за да си мислят, че играят в чист сървър.Лично и аз съм пращал смс и се чувствам излъган.
Цък - Даваш ли си сметка каква лъжа е това и колко хора си излъгал и колко пари си спечелил, а ние тъпаците си мислим, че е така?
Не знам какво да ти кажа Пич, но се надявам да ми отговориш по някакъв начин и да се поправи това нещо или поне едно извинение да поднесеш на всички редовни и вярни потребители на тази верига!

Демо - Цък - Това е демо на играта, че е хак.
Демо 2 - Цък - Разговора.

Хубав ден.
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
rosa regn av tarar
чт ное 13 2014, 02:01
Регистриран потребител #15768
Регистриран: чт сеп 16 2010, 02:05
съобщения: 82
/delete.

[ Редактирано чт ное 13 2014, 03:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15768}
Kobri
чт ное 13 2014, 03:23
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 826
Проблема е от съвсем скоро, нито е нещо масово, нито се продава, защотото "хакерчетата" много добре знаят, че попадне ли при нас са дотам, а целта им е главно да дразнят и парадират.

Оня ти е казал точно това което е искал да чуеш, колкото да насажда излишна параноя. Наистина ли вярваш, че 5-6 месеца някой ще цикли с уал и админите ни няма да го забележат?

През годините безкрайно много човечета са се опитвали да пробиват флекса, но успехите се броят на пръсти и са много краткотрайни.

Пращали са ми какви ли не измишльотини, разни дечица са играят да записват демота в които убиват приятели през стените чрез просто спектрене, а след това се плейва демото през хака и готово.

Приказките ти за лъжи и пари са крайно неуместни, веригата едвам си покрива разходите, а ако се чувстваш излъган от това, че сървърите са чисти 99.99999% от времето а не 100%, ще те посъветвам да поиграеш другаде, бързо ще усетиш разликата.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Killing Machine*
чт ное 13 2014, 03:45
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
Аз не те обвинявам, че си лъжец и крадец.Това, което си постигнал в обществото на тази игра е похвално, но е абсурдно да има картинки и да пише "никакви хакери" и хора, които не са запознати с материята да си мислят, че са напълно чисти сървърите и да си дават парите?
Според теб честно ли е това, на мен ми е ясно, че се стремиш да няма такива проблеми и винаги ще има такива глупави индивиди да провалят трудът ти и успеха на тази верига.А и като цяло и в живота има такива хора.Няма нищо по-хубаво от това да са чисти сървърите и да стават страхотни игри. "Хакове в Сектор и Мания, винаги е имало и винаги ще има." [натисни тук] Влез тук и погледни за какво става въпрос, едва ли са един или двама, които го практикуват. Мисълта ми беше, че е нечестно да се казва, че са чисти сървърите и така и така и да в същото време да не е така.През всичките години в много хора съм се усъмнявал,че не са чисти, но винаги съм си казвал има флекс и просто е добър играча.Прекалено много са играчите, които според мен не играят чисто! Нека сложим проблема на масата и да се борим за това, не е хубаво да е скрито това от хората, нека всеки знае за този проблем.Който му харесва тук ще остане, но съм сигурен, че има такива хора, които пращат смс с мисълта - "Ще играя тук и ще дам 2,40 или 4,80, за да играя тук, защото е чисто и всичко е наред, но виждаме, че не е така.Дано си ме разбрал правилно.Не съм срещу теб, а се опитвам да помогна и да се реши този проблем,аз не мога да го направя, но ти можеш.
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
S T A S I K
чт ное 13 2014, 03:46
Регистриран потребител #20741
Регистриран: чт мар 01 2012, 10:05
съобщения: 31
Всеки знае че всеки един софтуер бива хакнат .

Щом хората успяват да хакнат Microsoft Windos (всеки) , Антувирусни програми , Софтуери струващи по 4-5 хиляди долара, Банки а/у ( Това са компании разполагащи с милиони и милиарди и не могат да се защитят ) та какво ли остава за мижавия Flex Anticheat .

Производителите на тези софтуери могат единствено да ограничат до минимум хакерите и загубите .

Кубрат може да направи същото, освен ако не се появи някой магьосник да измисли магически непробиваем Flex Anticheat за CS ...

В сравнение с другите вериги сървъри, тук в Сектор може да се каже че е Рай.
Защо не отидеш да поиграеш в другите вериги , там всеки втори ползва хак и ще ти побелеят косите от нерви .
Форумите им са залети от оплаквания от хакери, около 90% от темите са за това.

Така че вместо да го издокарваш лъжец, би трябвало да му благодариш че прави нещо.
Най-отгоре
{SENDPM=20741}
Killing Machine*
чт ное 13 2014, 03:48
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
Достатъчно е да има един хакер, както този влезе днес и опразни сървъра и в момента пак играе под ника "i" и никой нищо не прави и сървъра е празен.Мисълта ми е достатъчно е един да не е чист и проваля цялата игра, няма как да стане качествена игра.А този човек спомена, че не са малко хората и аз съм сигурен, че не са малко хората, които влизат с хак.Погледни горе сайта, мисля,че не е трудно да се добереш до него...
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
Killing Machine*
чт ное 13 2014, 03:51
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
Пак нещо не ме разбра и в случая ще ти кажа, че е лъжец, защото е достатъчно един хакер да има , за да е АБСУРДНО да пише и хората да си мислят, че са чисти сървърите. "Никакви хакери" - Това е парадокс според мен, не нападам никого, просто разбери за какво говоря.Разбира се, че тук е рай сравнения с другите сървъри, но съм сигурен, че не е ЕДИН човека ,който влиза с непозволени средства в сървърите, ако беше един нямаше да бъде проблем.
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
Kobri
чт ное 13 2014, 04:10
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 826
Блогчето е старо, направено е от тролчетата именно с цел да ви психират и да параноясвате.

Единственото което успяват да подкарат са светещите модели в гоуста, това е, скрийнове и клипчета всеки може да си направи като запише демо и после го плейне през хака, или пък влезе в някой от сървърите с прераждане за няколко седкунди преди допълнителните проверки на флекса да го изритат.

Наскоро се открехнаха и на още един номер, мислех да не ви го разкривам, но явно вече ще се наложи.

[15.10.2014 г. 21:51:34] xxxxxxx: Kobri....
[15.10.2014 г. 21:51:48] xxxxxxx: iskam da ti kaja za edin byg koito e v syrvyrite ti
[15.10.2014 г. 21:52:18] xxxxxxx: lichno az se vyzpolzvah ot nego
[15.10.2014 г. 21:53:14] xxxxxxx: s tos byg sqkysh se igrae s hak
[15.10.2014 г. 21:54:14] xxxxxxx: kogato nqkoi vleze v syrvyrite ti nali mu izpisva che trqa da iztegli AC
[15.10.2014 г. 21:54:21] xxxxxxx: i nemoje da myrda
[15.10.2014 г. 21:54:36] xxxxxxx: smisal ako ne e vlqzal s ACta
[15.10.2014 г. 21:54:52] xxxxxxx: .. no moje da se samoubie i da specva igrachite
[15.10.2014 г. 21:55:10] xxxxxxx: i ako jelae moje da specva i s hak
[15.10.2014 г. 21:55:57] xxxxxxx: i ako tos pich ima i 2ri komp i vleze s AC, moje da si specva igracha s hak i da vidi kade ima igrah
[15.10.2014 г. 21:56:33] xxxxxxx: ako jelaesh si go opravi che veche 2ma znaqt za tos trik
[15.10.2014 г. 22:21:13] xxxxxxx: [натисни тук]
[15.10.2014 г. 22:21:32] xxxxxxx: tova e s byga

Сега вече се надявам да спиш спокойно
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Killing Machine*
чт ное 13 2014, 04:34
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
Аз нито съм с параноя, нито съм се психирал от този факт.Сигурно си ме разбрал с каква цел съм я пуснал тази тема.А какво прави за демото и хакера, който съм предоставил?
В момента пак влязох и мисля,че се подвизава с друг ник, а той е "r" . На самото демо се вижда,че е wallhack и съм забелязал, че влизат разни такива типове, които не са чисти.
И в крайна сметка на мен ми е ясно, че винаги ще има хакери и винаги ще може да се пробие защитата, мисълта ми беше, че не е честно да се казва, че са абсолютно чисти сървърите и хората да мислят по този начин, а то да не е така, просто не е коректно и това ме дразни.Успех с борбата с тези индивиди и ще е хубаво да го издебнете този "тарикат" в момента, който броди из сървърите, най-вече в dust2 only.
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
Kobri
чт ное 13 2014, 05:36
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 826
Хакерите тук са абсолютен прецедент, случващ се изключително рядко, въпреки постоянните напъни на определени хора живеещи пред монитора да вредят на веригата по всеки възможен начин.

Днес след толкова години игра попадаш на такъв и хоп веднага решаваш, че едва ли не всеки малко по-добър е бил с помагало, не се излагай...
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System