Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
DEMIGOD
чт яну 07 2016, 02:27
Регистриран потребител #29563
Регистриран: ср ное 18 2015, 08:25
съобщения: 2
Ако не си го фикснал още можеш да пробваш с това.
Цъкаш на Start menu и пишеш в search cmd,десен бутон run as administrator.
Отваря се cmd-to и пишеш powershell изчакваш малко и пишеш sfc /scannow
Изчакваш да приключи и затваряш.После правиш същото без да пишеш powershell а директно
sfc /scannow
Шанса да се оправи от това не е много голям но .. кой да знае..успех ;]

[ Редактирано чт яну 07 2016, 02:28 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29563}
coup de grace
пн авг 08 2016, 09:16
Регистриран потребител #29469
Регистриран: чт ное 05 2015, 08:45
съобщения: 24
Ще споделя моя проблем с флекс + стийм.
На скоро си преинсталирах windows-а и днес реших да пробвам дали все още върви флекс античийта със стийма. Доста бях учудена какво ми се получи, мислех си че ще тръгне както в повечето случаи, но вече явно и аз съм в тази групичка с проблеми от флекс и стийм. С windows 10 съм, пробвах различни начини за оправянето, но не се получава. Най-странното е, че за първи път ми прави следното : когато пусна флекс, цъкан офлайн на стийм и след това давам старт и чакам някви секунди.. след определено време компа ми се реска и ми изписва това - [натисни тук] .... Цъках кво ли не, влизах къде ли не - но без резултат.
Най-отгоре
{SENDPM=29469}
Murou
пн авг 08 2016, 09:51
Регистриран потребител #27305
Регистриран: пн юли 28 2014, 07:20
съобщения: 75
Нищо не пипате по стийм. Нищо не пипате по флекс с изключение да сложите отметка на steam и да заредите играта по правилния начин по дефолт hl.exe след като сте си преинсталирали компа автоматично ви е ресетнало настроиките на видеото, следователно влизате в контролния панел на видеото за тези с nVidia отивате на 3D settings и давате отметка на use advanced 3D settings прилагате промените и пускате играта през флекс, пак казвам не променяйте нищо по стийм или флекс и не пишете нищо в params.

Много важно нещо! Написала си, че си цъкала какво ли не.. преди да започнеш с гореописаното на тези неща на които си цъкала какво ли не дай всичко да е по подразбиране или си реинстални уина (това е крайна мярка, всичко има решение без да се налага преинсталация)

[ Редактирано пн авг 08 2016, 10:10 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27305}
coup de grace
пн авг 08 2016, 12:25
Регистриран потребител #29469
Регистриран: чт ное 05 2015, 08:45
съобщения: 24
Въпросът е, че това не е като предния проблем. Преди се справих лесно и можех да го пускам и самия еррор беше друг. Направила съм всичко по видео картата и каквото е възможно за този проблем, но просто не се получава. И при други мои познати е същата случка и те разбират повече от мен и не са успяли да си го оправят. Някой ми беше казал че флекс + стийм би работел добре на 10, ако има нов ъпдейт на флекса, но не съм сигурна. А колкото до реинстал - омръзна ми да се занимавам с това. Бях решила да приложа 7цата на компа ми, но не се получи защото процесора е прекалено нов. Аз тъкмо си мислех, че флекс+стийм ще тръгне на 7, но уви не стават нещата.
Както и да е, пак ще поглеждам тук-таме по някой форум за решение и ако открия нещо или го оправя, ще споделя. Благодаря ти за информацията, хубав ден.

[ Редактирано пн авг 08 2016, 12:26 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29469}
C0rpsemaker
пн авг 08 2016, 01:44
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 210
пробва ли със sv_gravity 0 в конзолата на cs-a ?
ако и това не стана ще се наложъ да ъпгрейднеш от уин10 на уин7.
И да кажа че не на всеки му тръгва с бял мерник

[ Редактирано пн авг 08 2016, 01:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
Murou
пн авг 08 2016, 03:21
Регистриран потребител #27305
Регистриран: пн юли 28 2014, 07:20
съобщения: 75
Би ли разяснил ако обичаш каква е логиката с gravity, и другото недоразумение е съвета за downgrade не upgrade? Ако е от 7=>10 е ъп ако е от 10=>7 е даун.
Грейс наистина не те разбирам... хем си пробвала всичко хем нестава. Виж по горе какво съм написал в 3 стъпки не повече.
"всичко възможо" ми звучи като безразборно отмятане на тикчета по всички менюта предвит 20 теми дето си видяла по-въпроса. Даваш всичко на дефолт и правиш 3-те стъпки.

Ако си прочетеш грешката (тая на синия екран) в логовете (комп. мениджмънт) ще ти покаже kernel power което означава че захранването ти е проблемно, и от там ако търсиш решение ще ти кажат че трябва да си смениш компа ... до такива малоумни заключения съм се натъквал.
Най-отгоре
{SENDPM=27305}
coup de grace
пн авг 08 2016, 09:41
Регистриран потребител #29469
Регистриран: чт ное 05 2015, 08:45
съобщения: 24
Ахахаха шегаджия : )) това за sv_gravity 0 е просто шега, той обича да я използва спрямо мен! + това споменах, че процесора ми е прекалено нов и не е съвместим с уин 7 което е много жалко.. занимавах се повече от 3 часа да сложа този уин, но все не се получаваше и накрая разбрах от къде идва проблема. Като цяло нищо ми няма на компа, нито на захранването. Всяко нещо, което би показало че имам проблем с машината ми - го считам за грешно. Тази вечер ако намеря време ще пробвам да пипна нещо тук-таме отново от това което си писал, и ако пак нещо ударя на камък - може и да помисля за реинстал който направих преди 2 дни xD . Не съм единствения човек при който не се получава, и не знам на какво се дължи. Има и друга опция - може би някъде от всичките тези глупости които ми се мотаят пред очите да съм збъркала нещо при опити да поправя, но пък това означава че може и да се стигне пак до реинсталл в нервичките ми.. А колкото до пипането по флекс и стийм - на предния ми проблем като си направя стийм офлайн и не добавям естествено парамс, а просто цъкна офлайн и после избера да тръгне стийм - се получаваше.. имаше забиване и малко кофти игра, но се получаваше.

[ Редактирано пн авг 08 2016, 09:43 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29469}
ToyotaRAV4
ср авг 10 2016, 10:30
Регистриран потребител #28924
Регистриран: вт апр 07 2015, 05:10
съобщения: 1017
с десетката съм и нямам никакъв проблем... само съм направил V-sync на off и още от първия път ми се пусна flex+steam без проблем.

[ Редактирано пт авг 12 2016, 09:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28924}
ToyotaRAV4
пт авг 12 2016, 08:54
Регистриран потребител #28924
Регистриран: вт апр 07 2015, 05:10
съобщения: 1017
А някой може ли да каже, защото сървърите ми изчезват винаги? Въвеждам всички, и на другия ден ги няма?!
Най-отгоре
{SENDPM=28924}
Murou
пт авг 12 2016, 09:17
Регистриран потребител #27305
Регистриран: пн юли 28 2014, 07:20
съобщения: 75
ToyotaRAV4 написа ...

А някой може ли да каже, защото сървърите ми изчезват винаги? Въвеждам всички, и на другия ден ги няма?!



И аз го имам този проблем, това е заради флекса. Ако влезнеш в ЦС-а и играеш някакви сървъри и съответно ги добавиш в фаворити те ще си стоят там. Но ако влезнеш в ЦС-а през флекс ги няма (евентуално на приятели можеш да видиш 1-2 сървъра които са се запаметили). Ще погледна в нета къде е файла за сървърите и ще покажа после как се прави да си стоят на фаворити

Погледнах ! При мен се намира на C:\Program Files (x86)\Counter-Strike 1.6 SECTOR Edition\platform\config файла се казва ServerBrowser този файл се замества в същата STEAM директория и воала сървърите са налице

[ Редактирано пт авг 12 2016, 12:41 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27305}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System