Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, ATAKA-, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb
Автор Отговор
SpeeDSeX PAC1
сб яну 20 2018, 08:17
Регистриран потребител #7809
Регистриран: пт авг 28 2009, 10:44
съобщения: 162
Доволен съм единствено от А-Теам | Xa Xo.Останалите са пълна скраб.
Най-отгоре
{SENDPM=7809}
DAMIAN CHERNIQ
сб яну 20 2018, 10:07
Регистриран потребител #26168
Регистриран: чт яну 23 2014, 09:40
съобщения: 45
Админският ви колектив е под секва в момента, аз по-неадекватни админи не съм виждал никога в тази верига. Има 2-3 изключения есте. От една седмица имам повече free time за игра и се нагледах на изцепки. В Масива има хора с по три бана за последният месец, които продължават да си цъкат с хакчето при наличието на по 3-4 админа в сървъра. Даже вече не ни прави и впечатление.

[ Редактирано сб яну 20 2018, 10:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=26168}
pass1on
пн яну 29 2018, 08:33
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 76
DAMIAN CHERNIQ написа ...

Админският ви колектив е под секва в момента, аз по-неадекватни админи не съм виждал никога в тази верига. Има 2-3 изключения есте. От една седмица имам повече free time за игра и се нагледах на изцепки. В Масива има хора с по три бана за последният месец, които продължават да си цъкат с хакчето при наличието на по 3-4 админа в сървъра. Даже вече не ни прави и впечатление.

В частта за хакерите съм съгласен с теб! Наистина вече почна да не ни пука, че играем с такива, но относно админите не си съвсем прав! В крайна сметка повечето админи са такива от времето на Flex-a, така че тогава не е било нужно да могат да виждат прикрити хакерчета! Не са много админите, на такова ниво в играта, че да виждат всичко! Когато са свалили Flex-a, хората са си дали сметка какво ще се случи и са го приели, а ти се кандидатирай за админ и промени нещата към по-добро за всички!
ПС: Има и такива, които не са бан-вани и въпреки това си цъкат с екстрите! Тези, които помним какво беше при Flex-a, лесно правим разликата в рязкото развитие при дадени играчи!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
the Myth
пн яну 29 2018, 06:27
Регистриран потребител #32397
Регистриран: пт ное 03 2017, 11:38
съобщения: 17
Здравейте! Такава тема през годините съм виждал ПОНЕ 3 в сектор, и НИТО ЕДИН ПЪТ не е имало промяна или последствия за тях. Който е тук от по-отдавна би го потвърдил!
Мислите ли, че е нужно пак да правите подобна тема, за да си вадите изводи? Ако имате ПОНЕ МАЛКО интелект, ще погледнете темата за оплаквания от админи..примерно?! Вижте само колко ГРЕШНИ бана за игра с хак има, и си направете изводите колко стават тия хора за админи. Както каза wurko, както и аз бях написал преди 2 месеца (ама няма кой да чете) тук админ се става почти по полов път. Проблемът е, че когато някой главен админ се откаже от поста, назначава друг - свой как да го кажа..СИМПАТИЧЕН познат. Този познат от своя страна дава права на сульо и пульо, които пък са му симпатични на него. И така админи стават хора, и познания на играта колкото на куче шахматист. Вашите админи НЕ могат да преценят дали някой е хак или не - вижда се в темата с оплаквания, а вие ни питате какво ни е мнението за тях.. е как какво ПРЕКРАСНО! Някои "отговорници" ги виждам в игра за по 20-30 минути, и гледайки колко са "добри" няма как да очаквам да ръководят добре състава си, камоли да преценяват на кой ГЪЗОЛИЗЕЦ да дадат права. Искаш оплакване ЕТО ТИ ОПЛАКВАНЕ ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ НАПРАВИТЕ!
Nick - Cokerde, всеки път като влиза, пича издава звуци на нечувани от човешкото общество създания, пречи на играта и се държи като пълен олигофрен, да не говорим, че не може да хитне и спящ ленивец. Днес стигнах до извода, че този индивид и ENIO може да са един и същ кретен! Въпроса ми е, ЗАЩО той има права и с какво допринася на веригата. ПС: знам, че вече има предупреждение за "адекватното" си поведение.
Въпрос номер 2- КОЙ И ЗАЩО даде права на този индивид, който не се различава по нищо от нашият приятел enio, нищо чудно и да е той. КОЙ ПРЕДЛОЖИ Cokerde, и защо? тук тази точка я оставям.
Колко админа има, които са с стаж в компетишъните в играта - 5ци, състезания и.т.н. или поне най-малкото да са играли в някой микс.
Какъв стаж имат админите ви, че да им давате права да БАНВАТ играчи, и как решихте, че те могат да ги преценяват. Колко пъти трябва момчетата от боковна зила да качват демота, за да им махате бана? И това го гледам от ГОДИНИИИИИИ. Викал съм хора, с които съм играл 5ци ДОСТА АМА ДОСТА време и биват банвани моменталически за хак. Естествено те не са на такова ниво, че да ви се молят та им махнете бана, за да влезнат да играят с вашите админи с "ЗАВИДНИ" умения. Пичове от ония дни някой се беше оплакал, че е баннат за АЙМ хак, и се оказа че бил чист.. КАК ЩЕ ОБЪРКАШ АЙМ БЕ?! Какво да ти кажа за админите, ще ти кажа, че ако си събереш екип от 5 човека, и ги прикарам на 5ци нама да издържат и първият халф.

Искам СПЕЦИАЛНО ТЕБ да те поздравя за следното - Днес беше в Д2 сървъра, и ти обясних, че играя в сектор ОТ КАКТО ГО ИМА, и до сега нито 1 път не съм искал титла или точки. През всичките тези години съм давал пари за вип, кога 5 кога 10 лева..Помолих те дали може да сложите ня мен и още 3-4 момчета (които също играят тук от 100 години) по една обща титла пернамент.
Получих следният УНИЗИТЕЛЕН отговор - за код от 10 лева ще ти дам титла за 30 дни. Е БРАВО, ако съм събирал парите, които съм давал на тази верига С ПРЕКРАСЕН КОЛЕКНИВ през годините, сигурно щях да я купя, през цялото това време помолих за ЕДНО нещо..шибана титла, и вие ми казвате, че срещу 10 лева, ще ми сложите за 30 дни. По-добре да не ми бяхте отговорили.

Имам положително мнение за: maaginen, damnatio memoriae, feline, faith, много ми се иска и 5q и markycha да имат права. КАЗАХ.
Най-отгоре
{SENDPM=32397}
Mortuary
пн яну 29 2018, 08:40
Регистриран потребител #27046
Регистриран: чт юни 05 2014, 11:10
съобщения: 295

Пичага, нали се сещаш, че хората си плащат с ваучери за титли и точки? Никой не ти води отчет от кога играеш и колко си плащал. Не мислиш ли, че няма да е честно да нашия на теб и аверите по една титла ей така, като хората специално си плащат за това? А тия пари от ваучери да не мислиш, че ги прибирам? Дал не дал, все ми е тая. Правилата са за всички. Така, друго - като си толкова недоволен от нивото на неспособните да се мерят с невиждания ти skill админи, защо не пуснеш една кандидатура, примерно? Тук не всички са богове на цс-а, ама пък и не всеки е разбран и има желание да помогне. Де малко погледни и от другата страна как стоят нещата.

[ Редактирано пн яну 29 2018, 08:41 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27046}
Pisanka
вт яну 30 2018, 07:44
Регистриран потребител #32412
Регистриран: вт ное 07 2017, 10:44
съобщения: 20
Малко ще се отклоня от темата, но какво ще кажеш затова, че няколко души от jailbreak сървъра редовно си получават титли и то хора, които нито един път не са си платили за ВИП, камо ли за титла? Титлите на някой хора си стоят доста време, та даже и биват променяни. Та.. кажи ми сега Госпожице администраторке, какво ти мислиш по този въпрос, или пък въобще не си била информирана за нещо такова случващо се? : )
Пиша го защото както и ти вече каза е маааалко шит някой хора да си плащаме и така да имаме въпросните титли, докато на някй хора им се дават на поразия без да са си платили, и не ти говоря за някаква титла от 5 дни, а месеци наред.

[ Редактирано вт яну 30 2018, 07:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32412}
Mortuary
вт яну 30 2018, 10:22
Тъкмо проверих титлите на джейла и няма такова нещо.
Най-отгоре
{SENDPM=27046}
Empire
вт яну 30 2018, 10:25
Регистриран потребител #23963
Регистриран: ср мар 20 2013, 10:35
съобщения: 46
Имаше до преди седмица г.д. На някои хора им стояха за 1-2-3 дни, на други доста по-дълго.

[ Редактирано вт яну 30 2018, 10:27 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23963}
Mortuary
вт яну 30 2018, 10:28
Ами, който си е дал код, му се слага за известен период. Следващия път ги снимайте, за да няма недоразумения.
Най-отгоре
{SENDPM=27046}
ATAKA
вт яну 30 2018, 12:00
HEAD AдМИН

Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 585
С титилите на 80% се занимавам лично и само аз.
Има тема за точки и титли - гледате ги и не злорадствате!
Тия дето са се възползвали през декември месец получават титла 100 дена. А сега вземете календара и ми бройте колко дни ще стоят.
Нещо, което съм упоменал в съответната тема

пп: и титлата на Каската лично теб изобщо не те интересува защо е така! Той си я е заслужил лично!
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF