Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, ATAKA-, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, BaDaZz, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb
Автор Отговор
kokolina
вт май 15 2018, 07:11
Регистриран потребител #32896
Регистриран: нд мар 25 2018, 07:18
съобщения: 3
Привет!

Аз пък ще оставя положителен отзив. Да, много странно за ЦС форум, знам. Искам да изкажа благодарност на админите затова, че за без пари, се стараят да пазят реда и спокойствието ни. Аз лично, за каквото и да съм потърсила помощ, съм я получила бързо и компетентно.

Благодаря!

Поздрави,
Аделина
Най-отгоре
{SENDPM=32896}
Lucky | Mean Machine
вт май 15 2018, 09:41
Регистриран потребител #19321
Регистриран: пт ное 04 2011, 05:05
съобщения: 31
Искам да изразя едно мнение стига да няма последсвия за мен
Така да за почана че съм бивш админ на сектор и маниа 1.5 1.6 и cs source. Няма да споменамвам имена на Админ с цел просто ще споделя в определени сървъри както се случва с такава цел, че по главните админи спокойно може да влизат с анонимни никове и сами да се уверят в това което пиша.
Относно класик сървърите не знам по каква причина админите все си позволяват да използват чата на цял екран за лаф дори когато са мъртви, правил съм забележка на админския чат ( [email protected] ), че когато имат нещо да казват на някого просто да изплозват amx_say name защото пречат на концентрацията на играта, но всместо да се вземе това под внимание на мен ми се прави забешежка да не използвам този чат за връзка с тях, за което няма логика. Много често се случва терорист да бави играта и да не залага бомбата или обратното контра терориста да не ходи да обезврежда бомбата и адмнина да не предприема никакви мерки да напише съобщение на цял екран или да последва слап на играга щрака си лаф на цял екран отново. Флашването на отбора също не се взима под внимание все пак на всеки админ в играта му изписва дадения играч колко хора е флашнал от отбора си и то не еднипът става дума за още в спал зоната..
Аз като админ не съм си позволявал никога да използвам чата на цял екаран освен ако не е да направя забележка на някого а тук се получава съвсем обратото буквално се използва за чат.
Относно ларкрафт и зомби сървърите там нещата стоят по съвсем обратния начин за разлика от класика.
Не използвам тази тема с цел да искам да сми се върнат правата макар че бяха махнати буквално без причина просто бях натопен от три админа Arctic Warfar , jack bauer и Ferum причината за махането ми на правата и да последва бан беше че използвага командата amx_leave и ме изкараха мен виновен че аз съмя използвам, за да може да дадем вод за карта межди нас но това е друга тема, но бана съм си го заслужил, защото се наложи да им разбия паролите за да разбера истината и кореспонденцията между тях и се оказа такава просто ме накиснага за нещо, което не съм напавил, но както и да е.
Мога да дам един съвет наскоро се засякохме с EoS в лар 3 мода не знам каква е причината вече да не е админ, но си говорихгме дълго просто нещата с мода там замират няма нищо общо с това което беше преди време няма никакъв баланс между расите и не се предпиемат мерки нещо да не напрви

Съвета ми е такъв ако имате възможност да си върнете стараите админи нещата мисля, че ще потръгнат с веригата не допускайте това което стана с мания да стане и със сектор аз вяче почти не играя много редко влизам след преврата, който ми направиха, но не е болка за умиране.
Преди време както в сектор така и в мания са ми казвали определени играчи да не ги наказвам по простата причина че са редовни клиенти и да не ги губим аз това не съм го спалзвал, защото спокойната игра за 19 човека мисля че не е пред превилегията над 1 човек надявам се нещата да не са все още така както бяха преди години. Не слагам всичи админи под общ знаменател просто много рядко влизам и не съм обръщал внимание на никовете на админите, който правят тези неща, който съм избройл по-отговре, за това не оставайте с погрешни мисли . Относно хакерите в часовете, когато съм играл те са малко не съм засичал надявам се защитата на флекса да се обнови.
Съжалявам ако съм ви отекчил с ченето но това са моите виждания Успех
Най-отгоре
{SENDPM=19321}
C0rpsemaker
сб дек 01 2018, 05:17
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 186
От известно време наблюдавам новобранеца OTSILATA
фийдбека е отпреди няколко дни.
Играч се оплаква и казва- заради бездействието ви, се отказаха поне 10-15 човека, с които играех
админа: надявам се ти да си следващия

Това е адски заядливо и недопустимо
За мен този човек е поредният абсурд, наблюдавам го от известно време и не мисля че помага, повече пречи във всичко. Не мисля, че изненадвам някой с мнението си, но държах да го споделя
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
Rednex
нд дек 02 2018, 01:45
Регистриран потребител #13810
Регистриран: ср окт 28 2009, 08:43
съобщения: 162
Напротив, грешиш! ОТСИЛАТА, Sleepwalker, feline, El Chapo Guzman са админите които вършат нещо в масива и д2. Останалите като mr.Dev1l, uriel, Veronica, Filter, и тем подобни са пълен минус! Бездействието на админите е отчайващо, заради пустия страх да премехнат някой който пречи на останалите или който бави играта, те се правят на сляпи. С какъв акъл ги слагате тези хора да отговарят за правилната игра при положение, че тяхното КПД е нула? Честно казано липсват ми старите админи като Виолатора, Кротала, Руски стандарт, Шано. АКО НЯКОЙ СЕ ПОЗНАЕ В ПОСТА МИ, НЕКА СЕ ВЗЕМЕ В РЪЦЕ И КАТО ВЛЕЗЕ В СЪРВЪРА НЕ ДА СЛЕДИ КОЛКО ГЛАВИ Е УДАРИЛ, НЕ ДА РАЗПРАВЯ КАК СЕ Е НАПИЛ СНОЩИ, ами да спомогне за доброто настроение и спазването на правилата!

[ Редактирано нд дек 02 2018, 01:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=13810}
elif
нд дек 02 2018, 06:00
Регистриран потребител #30521
Регистриран: ср мар 30 2016, 02:28
съобщения: 98
C0rpsemaker написа ...

От известно време наблюдавам новобранеца OTSILATA
фийдбека е отпреди няколко дни.
Играч се оплаква и казва- заради бездействието ви, се отказаха поне 10-15 човека, с които играех
админа: надявам се ти да си следващия

Това е адски заядливо и недопустимо
За мен този човек е поредният абсурд, наблюдавам го от известно време и не мисля че помага, повече пречи във всичко. Не мисля, че изненадвам някой с мнението си, но държах да го споделя

Няма да ми лиспва и на мене,да. Прави и опити да заплашва също така,адски дребнав. Гагва ме,че викам на човек с четири пръста - give me five? anyways

Rednex,май френд,всичко наред ли е?
Нищо общо с реалността. Аз лично харесвам админите,които не са толкова стрикни. Това е видео игра,изнервиш се,кажеш нещо и ти минава след 2 мин. Едно предупреждение е напълно нормално,без да се вкарва допълнително напрежение. А не админи,които се опитват да докажат колко са стрикни и взимат неадекватни решения,сеш се. Едно е да псуваш като пълен аграр,друго е да провокираш деликатно. btw : яко lol-нах като прочетох,че SHANO е бил добър админ

[ Редактирано нд дек 02 2018, 06:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30521}
[Spewn!]
нд дек 02 2018, 03:06
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 63
От горецитираните админи, само ATAKA, SleepWalker u Feline отговарят по чата и казват, че ще погледнат оплакването. Останалите като им пиша никакви ги няма, все едно им търся бъбрек.
Момчета, толкова ли е трудно да напишете две думи?
Кахраман, теб те знаем, че си цар на деликатното провокиране
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
ATAKA
вт дек 04 2018, 12:54
HEAD AдМИН

Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 585
Само че няма пик като доказателство, че OTSILATA го е споменал това... но както и да е - разговарял съм с него по този въпрос и за държанието му

"mr.Dev1l, uriel, Veronica, Filter, и тем подобни..." - колежката е нова, така че за нея разбираемо. Обаче се съмнявам, че другите 3-ма колеги няма да обърнат внимание и да започнат да гледат. Все пак трябва техническо време за демото, на което ясно и очеизвадно да личи, че въпростният човек е с хак. Нали все пак трябва да слагаме точни наказания, а не така произволно да лепнем някого ? Представете си, че така случайно ви накажем вас. После какво става - пак са некадърни . Така че, по-добре - "бавно, но славно", отколкото - "бързата работа, срам за майстора"

Мерси все пак за изказаните мнения

От горецитираните админи, само ATAKA, SleepWalker u Feline отговарят по чата ... - Тук за бързият чат с админи ли говориш - в ляво във форума?
До някъде си прав и съм съгласен. Но не забравяй и за малкият технически проблем - а именно, че някои хора просто не могат да пишат в чата. Решението уж е изтриването на "бисквитките" на браузъра и логването отново в сайта. Дали това става при новите браузъри - незнам. Аз лично съм с версия на Мозилата (38.0.6) от 2015 г., та за това нямам ядове
Ако е в игра - би трябвало всеки да ти отговори, а ако вече стои и се чеше - това вече си е друга работа, която не е редна
Относно отговарянето навсякъде - все пак аз съм главен админ, а той класик стаф, така че не ти ли върнем ние отговор - чакайте от умрял писмо
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
[Spewn!]
вт дек 04 2018, 01:23
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 63
Имам предвид в играта като съм, а не тук във форума. Там и на админ чата, и на общия чат почти никога не получавам отговор(и не само аз) като кажа за някой съмнителен играч или проблем. Тук в общия чат само като няма админи в игра се включвам. Толкова ли е трудно да се отговори - "гледам го" или "ще видя"? Сещам се как преди няколко дни един злоупотребил с някакви субстанции постоянно викаше по микрофона и хората го гагваха. Той обаче сменяше ника и пак влизаше, като веднага почва да вика и докато го гагнат пак ти е проглушил ушите. Питам админа, който е в игра - "тоя до кога ще го търпим", но така и не получих отговор, а играча не получи гаг.
Вече казах кое е най-бързото и лесно решение за хората, които имат проблем в общия чат - излизаш и пак влизаш в профила си.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
ATAKA
вт дек 04 2018, 01:26
HEAD AдМИН

Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 585
Ok, мерси. Ще им обърна внимание, след като подадете сигнал, да върнат някакъв отговор
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Rednex
вт дек 04 2018, 09:57
Регистриран потребител #13810
Регистриран: ср окт 28 2009, 08:43
съобщения: 162
Не знаех, че админите имат и лично пристрастие към играчите?!?!?!?! това не е в масива или нормала или дъст=а, но това едва ли е от значение, важно е в случая изреченото.

[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=13810}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF