Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
n00bz
ср фев 14 2024, 10:43
Регистриран потребител #37386
Регистриран: вт авг 22 2023, 06:28
съобщения: 5
Гага, както казах не е за въпроса, а за провокации към ънлимитед и обиди.
Прилагам ти снимките
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
Най-отгоре
{SENDPM=37386}
SpeeDSeX
чт фев 15 2024, 11:46
Регистриран потребител #7809
Регистриран: пт авг 28 2009, 10:44
съобщения: 180
NoK написа ...

Спирам да спамя с последни ми отговор относно твоя slay.

Наясно съм да. Прав си. Аз, когато бях в колектива предупреждавах - слапвах, писах на amx_say и т.н. . Благодаря за обективното мнение относно администрацията ми, за която смея да твърдя, че все още тази част издържа сървърите - Титлите .

С това, което ще кажа не се оправдавам.
Този мап го играя за първи път, чух човек до мен/пред мен. Нямаше, какво да направя.
Бомбата не беше стигнала до countdown 10s. Имаше време.
За поведението ми след това си прав - не подобава, просто бях афектиран за този slay, който последва.

Всичко хубаво


Винаги си бил яко смешен и жалък без значение дали с права или без.
Най-отгоре
{SENDPM=7809}
t6k
чт фев 15 2024, 12:07
Регистриран потребител #36575
Регистриран: пн апр 18 2022, 02:20
съобщения: 13
SpeeDSeX написа ...

NoK написа ...

Спирам да спамя с последни ми отговор относно твоя slay.

Наясно съм да. Прав си. Аз, когато бях в колектива предупреждавах - слапвах, писах на amx_say и т.н. . Благодаря за обективното мнение относно администрацията ми, за която смея да твърдя, че все още тази част издържа сървърите - Титлите .

С това, което ще кажа не се оправдавам.
Този мап го играя за първи път, чух човек до мен/пред мен. Нямаше, какво да направя.
Бомбата не беше стигнала до countdown 10s. Имаше време.
За поведението ми след това си прав - не подобава, просто бях афектиран за този slay, който последва.

Всичко хубаво


Винаги си бил яко смешен и жалък без значение дали с права или без.



+1111
сорка за спама,но нямаше как да пропусна.
Най-отгоре
{SENDPM=36575}
SleepWalker
вт фев 20 2024, 10:57
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 573
Up
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
r6 - | GALAXY-S
вт фев 27 2024, 11:14
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 35
Админ Broniran Monah
Reason Гаг: Причина привикване в др сървър
Reason slay: без причина

На репликата: are v massacreto
Без обяснения без нищо, гаг от въпросния "пишман" админ.

Заставам до него с оръжие с цел да ми обясни да ми даде причина, един два пъти, последваха две слейвания незнайно защо.

Кобри с такива "пишман" админи, като горепосочения индивид как искаш да не стоят празни съвърите, значи написал съм хайде в массакре което е ваш нов сървър и с цел да го пробваме вместо кибиченето в д2 онли, 10мин преди това там 19 от 22ма беше с 6-7 бота.

[натисни тук]
[натисни тук]




Трябваше да си сменя ника да влеза с провокативен ник защо съм гагнат и въпросния пак не си направи труда да отговори, а Перфектния му иззе функцията.

Тук въпроса е принципен Без значение колко време ГАГА- Не е резонно да ме гагва за нещо което не пречи на веригата, отделно в сървъра имах поне 4-5 познати и те щяха да дойдат ако нямах гаг, платил съм и то доста випове, реално нищо лошо не съм написал за това да отидем в другия туко що отоворил съвър и получавам гаг.

Кобри как ще развиеш нещо като такива Потретвам " пишман " админи ти секат рекламата по такъв начин.

Искам въпросния Админ да ми посочи и цитира къде точно пише в правилата,че е забранено "привикването в други сървъри на Сектор.бг" , но не някой като перфектия защото той и десетки други не биха направили подобна просотия, ами от тоя всезнайко бронирания "пишман" админ

После защо нямало хора.

[ Редактирано вт фев 27 2024, 11:23 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35563}
pochti perfekten*
ср фев 28 2024, 01:07
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 102
Здравей, ето ти го цитирано от sleepwalker :

*1.25 С цел играта да е интересна за всички ни и да не става разпокъсване на играчите по сървърите, е ЗАБРАНЕНО да се привикват играчи от единия в другия сървър, когато единия е пълен, а другия празен. По този начин се получава така, че в единия има 11 човека, в другия 19, а накрая и в двата 0, поради малката бройка играчи.

Гага беше за 1ч, докато напишеш оплакването кажи речи изтече
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
Keep Hope Alive
ср фев 28 2024, 08:39
Staff & Forum Moderator
Регистриран потребител #35688
Регистриран: пн апр 26 2021, 10:02
съобщения: 35
Галакси
1во ,че не си от вчера в сървърите ни ,много добре знаеш ,че е забранено да се привикват хора

2ро има го описано даже и в правилата

Не е нужно да използваш подобни нарицателни към колегата , с цел обида. Колкото до провокативните никове ,които си използвал , може само да се радваш ,че не е имало по-сериозни последици.


Най-отгоре
{SENDPM=35688}
88 | Peho
ср фев 28 2024, 06:28
Регистриран потребител #37169
Регистриран: вт фев 07 2023, 06:44
съобщения: 10
Ник: 88 | Peho
Admin:n00bz
Причина: Неизпълнение на админски задължения
Доказателство снимка с thetime

Не знам това дали му е като пробен период на този админ като такъв но не си върши задълженията и по-скоро злоупотребява с правата които има. Има и други оплаквания освен моето и от други хора които не са пуснали оплакване и аз не мислех да не го правя но след поредната негова "изцепка" реших да го пусна. Моля да обърнете внимание! Нарушава играта на хората не само на мен.
Благодаря предварително.





Най-отгоре
{SENDPM=37169}
n00bz
ср фев 28 2024, 06:39
Регистриран потребител #37386
Регистриран: вт авг 22 2023, 06:28
съобщения: 5
Peho, когато даден човек се наблюдава не е нужно ти или друг от играчите да вдигате вярва, това е първо.
Второ, ако съм проверил играча преди доста време, още преди ти да решиш, че е "ХАКЕР", ти си човека на когото най-малко дължа обяснение.
3то казано ти е, като не вярваш на моето мнение, викай друг админ, но и само да ти кажа Keep Hope Alive беше вътре и можеше просто да се обърнеш към него.
4то с тези демонстрации и надменно поведение, които доведоха до днешният ти гаг, гаговете само ще се засилват.
5то, пробният ми период би трябвало да е приключил преди 3-4 години, това, че титлата ми е супервип, малко май те е заблодило.
Най-отгоре
{SENDPM=37386}
r6 - | GALAXY-S
ср фев 28 2024, 09:48
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 35
Keep Hope Alive написа ...

Галакси
1во ,че не си от вчера в сървърите ни ,много добре знаеш ,че е забранено да се привикват хора

2ро има го описано даже и в правилата

Не е нужно да използваш подобни нарицателни към колегата , с цел обида. Колкото до провокативните никове ,които си използвал , може само да се радваш ,че не е имало по-сериозни последици.





Провокативния ник беше: "Защо съм гагнат" това визирам : )

Приятелю играя от времето на опти-лан, но на подобна простотия за сефте присъствам и за това си задавам въпроса, вечерно време сигурно през вечер се е случвало да се прехвърляме от сървър в сървър и НИКОГА АМА НИКОГА играч не е бил гагван за това! Няма да коментирам(с имена,че те си знаят) дори и Админи са призовавали айде в масива или айде в д2.
Да не говорим,че целта ми е не да разваля сървъра, а да му допринеса нови хора.


Както и да е горкичкия админ не посмя сам да отговори, трябваше пак някой друг да му свърши работата, то да си админ не значи да си правиш фраговете и изведнъж да получиш Прозрение и "бам гаг" и то срещу човек който ама с нищо не ти е попречил. Отделно влизам с цел забавление и то се вижда, че пада яко смях.


[ Редактирано ср фев 28 2024, 09:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35563}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System