Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
pass1on
пн мар 04 2024, 09:22
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Админ Broniran Monah
Reason Гаг:
Нямам представа защо ме гаг-на, мога само да предполагам! Със сигурност не съм обидил никого и мога да го докажа с демото, но какво от това! Не бях влизал много време в този сървър и реших да вляза да видя стари муцуни, но явно няма да го бъде! Все пак не е зле админа да посочи причината за моя гаг. За колко време е и по каква причина! Това няма да ме накара да вляза отново тук, но е хубаво играчите да го видят!!!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
BRONIRAN MONAH
пн мар 04 2024, 09:48
Classic Admin
Регистриран потребител #34986
Регистриран: ср юни 24 2020, 09:50
съобщения: 7
Не се гагва само за обида и всички го знаете, гага ти е за 1 час с цел да спреш да говориш глупости, има и рийзан също така. И аз пазя демото, точно по същата причина да ти го пусна и на теб, ако случайно не го пазиш. В целия ти спам по микрофона с цел да обясниш явно на целия ти отбор флашовете кои хващали , кои не. Кой го търпим, кой не (явно има играчи които се толерират според теб ) , ако имало флекс и някой админи няма да влезнем даже или и това ми се причу? (Искаш да намекнеш нещо и тук ли?) И точно по тази причина и не само теб, ако някой друг, както всяка вечер се среща, ще бъде гагнаг за да се спрете с тия глупости.


[ Редактирано пн мар 04 2024, 09:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34986}
kotoamatsukami
вт мар 05 2024, 09:11
Регистриран потребител #37538
Регистриран: пт дек 22 2023, 06:00
съобщения: 6
Ник: kotoamatsukami
Вид наказание: Бан
Сървър: Massive
Админ: pochti perfekten*
Demo: [натисни тук] - Линк за сваляне
Най-отгоре
{SENDPM=37538}
pochti perfekten*
вт мар 05 2024, 09:31
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 102
В reason-a пише последните 3 демота. Предостави и тези от reallite и kgb, ако е възможно. Благодаря
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
kotoamatsukami
вт мар 05 2024, 09:36
Регистриран потребител #37538
Регистриран: пт дек 22 2023, 06:00
съобщения: 6
pochti perfekten* написа ...

В reason-a пише последните 3 демота. Предостави и тези от reallite и kgb, ако е възможно. Благодаря

[натисни тук] - Линк за сваляне - reallite
[натисни тук] - Линк за сваляне - kgb
На reason-a не ми изписа за последните 3 демота,извинявам се.
Най-отгоре
{SENDPM=37538}
Ronnie Coleman
ср мар 27 2024, 05:31
Регистриран потребител #22934
Регистриран: пт дек 07 2012, 10:25
съобщения: 11
Ник:Ronnie Coleman
Вид наказание:
Kicked :"Bannat si na 26.03.2024 ot pochti perfekten*, ostavashto vreme: 5760 chas(a). Prichina: no recoil."
Сървър:MASSIVE + D2
Админ:pochti perfekten.
[натисни тук] - [натисни тук] [натисни тук] [натисни тук]
Може ли да ми се предостави нещо което показва че съм no recoil !
Най-отгоре
{SENDPM=22934}
nAk yMpEx
пт мар 29 2024, 01:30
Classic Admin
Регистриран потребител #31178
Регистриран: вт сеп 27 2016, 10:00
съобщения: 45
Отговарям ти на чата, както виждаш. По-добре си изтрий оплакването, тъй като е неоснователно, и както сами си признаваш, си казала на някого ГЕЙ. Думата е обида за всеки, който не се смята за такъв. Ако държиш да си оставиш оплакването, няма проблем, ще бъде прегледано и ще получиш отговор от модератор, дали остава или отпада.
Най-отгоре
{SENDPM=31178}
meow
сб мар 30 2024, 01:22
Регистриран потребител #36105
Регистриран: пн ное 22 2021, 09:50
съобщения: 13
Nickname: The Herd EIE
Dust2 Classic #1 @C0rpsemaker
Kicked :"Bannat si na 29.03.2024 ot C0rpsemaker, ostavashto vreme: 2 chas(a). Prichina: zloupotreba s igra4ite.

Може ли обяснение?? Е*ахте ми майката отвсякъде, а ми беше приятно да играя тук до едно време и повечето от хората


[ Редактирано сб мар 30 2024, 01:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36105}
C0rpsemaker
сб мар 30 2024, 12:50
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 210
При наличие на админи, обясни каква е причината да вкарваш слей команда многократно на играч без причина?! След което да игнорираш въпроса? За банове по часове, въобще не си прави труда да пишеш във форума. Освен това тия разминавания с никове и регистрации не са ОК. Наказанията се надграждат при повторни провинения, имай го предвид.

Послепис - как имаш дързостта да влизаш и да се правиш на жертва и да не кажеш абсолютно нищо по отношение на собственото си поведение????

[ Редактирано сб мар 30 2024, 12:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
meow
нд мар 31 2024, 04:44
Регистриран потребител #36105
Регистриран: пн ное 22 2021, 09:50
съобщения: 13
C0rpsemaker написа ...

При наличие на админи, обясни каква е причината да вкарваш слей команда многократно на играч без причина?! След което да игнорираш въпроса? За банове по часове, въобще не си прави труда да пишеш във форума. Освен това тия разминавания с никове и регистрации не са ОК. Наказанията се надграждат при повторни провинения, имай го предвид.

Послепис - как имаш дързостта да влизаш и да се правиш на жертва и да не кажеш абсолютно нищо по отношение на собственото си поведение????


За послеписа не си прав, питам за обяснение единствено защото мислех, че може да видиш, че няма как да ти отговоря в реално време в играта (перманентни гагове навсякъде) и че допирите ми с админи са приключили. Ако можеш и виждаш причина (игрална, в сървъра, не лична) да надградиш над това, наздраве.

"Въобще не си прави труда" не звучи добре без значение за топ15 играч играещ всеки ден от 10 години или някой, който вчера е набил 10-15 лева в системата, не го приемай като заяждане, от уважение го казвам. Форум, тема.

Обяснявам двете ситуации с единствена цел най вече да мога просто да играя в сървъра с мир:
1. ~10 ct vs 2 t - t играч седи с лице към базата и се затруднява да се обърне с лице към посока за евентуално игрално действие (тъмното пространство между t база и t x )
2. afk round

peace, ако играеш редовно и видиш съобщението ти "ako ne dadesh obqsnenie do 10 sekundi si bannat" с белите буквички пред целия сървър или нещо от тоя сорт като редовен в сървъра си ок, аз съм ок, ако играя от вчера и не ви знам номерата не е готино. Градивен коментар.

Ако се желае, ще го пусна и през въпросната регистрация, преди наказанията ползвах доста по-редовно и форума и регистрацията, сега просто си играя играта и просто си избрах нов ник, не го разбирай като провокация или заяждане за да реагираш ужилено, наистина. Темата е дефинирана "оплаквания", аз поисках обяснение тъй като няма как в реално време да си початим.
Просто искам да играя. Мир.

Ако смяташ, че бих си играл да пиша ръчно в конзолата amx_ за никнеймове с по 10+ символа без причина, обещавам, не е така

[ Редактирано нд мар 31 2024, 04:59 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36105}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System