Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Истината за прословутото "нехитване"
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
DragonClaw
вт апр 09 2013, 11:47
Регистриран потребител #18
Регистриран: пт фев 20 2009, 01:58
съобщения: 791
dikeNooB написа ...

Момчета,просто прочетете тази тема: [натисни тук]


В тая тема пичът предлага, че FPS е същото като Refresh Rate на монитора. Не съвсем. Макар и от двете да зависи еднакво колко кадъра в секунда реално ще виждаш на монитора си, има чувствителна разлика. FPS-а може да надвишава честотата на опресняване на монитора, при което се получава т.нар. "screen tearing" или ефекта от изключен Vsync. Честно казано предпочитам да играя със 100 fps, без значение колко херцов е монитора. В продължение на няколко години съм играл CS на 60 FPS и научих, че на толкова не можеш да скачаш разстояния, които би могъл на 100 и не можеш да се катериш по толкова стръмни склонове, по колкото можеш със 100. Сигурен съм, че подобни предимства могат да се намерят и в стрелбата. Дали виждаш тези бонус 40 кадъра в секунда или не - те са там и ти дават надмощие над играч с 60 fps, защото самата игра ще приеме командите, зададени от теб, по-бързо.
Най-отгоре
{SENDPM=18}
Sir_cTuBu
ср апр 10 2013, 01:35
Регистриран потребител #16050
Регистриран: чт окт 28 2010, 09:35
съобщения: 119
В момента нямам много време и затова ви пускам директен копи/пейст от един общ скайп чат, където наред с част от админите съм събрал някои от най-точните и прецизни стрелци в България, звезди от доброто старо време играещи в масаците, за да ми докладват моментално при всяко евентуално лагване или проблем с връзката към сървърите

Каи честно !Нещо лошо ли ти е , бате ?
По-голяма пародия не съм виждал никога ....
Толко много години играя и накрая спрях, защото "хитването" просто липсва.
Най-отгоре
{SENDPM=16050}
MuHaBaM u 3aMuHaBaM
ср апр 10 2013, 06:27
Регистриран потребител #782
Регистриран: вт юни 09 2009, 10:38
съобщения: 764
на крива ракета космоса й пречи
Най-отгоре
{SENDPM=782}
Kobri
ср апр 10 2013, 11:10
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 822
Стиви, ламя си беше и ламя си остана.
Препоръчвам ти да се насочиш към домашарките, хем ще ти е аванта както си свикнал, хем ФПС на сървъра ще е ниско и пинга висок та мерника ти няма да скача толкова пъргаво, хем ще ти стоят неподвижни като статуи и ще се прицелват в теб по 5мин (ако не те разпаря някой с всички екстри през стените в база де).
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Kobri
ср апр 10 2013, 11:18
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 822
ogi написа ...
Току що направих едно бързо демо в CSDM на Sector-a. Приканвам всеки който се съмнява, че "патрона в тези сървари не влиза" - да го гледа. Обърнете внимание на моментите в които не убивам някой или го стрелям в гръб и той не умира. На тези конкретни моменти гледайте демото на slow motion. По мое, а както и на много други sector members мнение, в сърварите на sector i man1a всичко е наред. Ако има някой който се съмнява в това нека си качи демото да го прегледам. Без демо с доказателства че "не ми влизат патроните" всичко е празни приказки в пространството. линк за демото: [натисни тук] демото се слага в папка cstrike и за да го гледате си пускате cs-a и пишете в конзолата "viewdemo pokaznonuke" без кавичките. Отдолу ще ви напиша някои настройки които е препоръчително да сте си ги написали в конзолите преди да играете: cl_rate 9999 rate 25000 cl_cmdrate 101 cl_updaterate 101 fps_max 101 fps_modem 0 ex_interp 0.01 gl_keeptjunctions 0 gl_dither 0 m_filter 1 cl_showfps 1 (ако е под 99 не ми говорете за невлизащи патрони а си оправете щайгите) net_graph 3 (следете си loss и choke и ако са ви високи си купете или оправете или сменете провайдъра на нета. също така ако играете с някакви пробити версии на играта я изтрийте и пробвайте тази на sector-a: Counter-strike 1.6 Sector Edition


С интерполацията на 10мс (ex_interp 0.01) всичките лагави играчи, било то заради ниският им цмдрейт или това, че играят с нет за 5лв от село горно нанадолнище, ще ви се движат на пресекулки.

От командите за графиката осезаем ефект имат само max_smokepuffs 0 и max_shells 0 - от облачетата пушек по стените и гилзите значително пада фпс на слабите машини.

Филтъра на мишката също е кретения и вкарва леко забавяне заради осредняването на движението.

Просто играйте с настройките по подразбиране от сектор едишъна, единственото което има смисъл да се промени при това само за хората със стабилен нет е cl_cmdrate 103-105, всичко останало е оптимално настроено!
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Sir_cTuBu
ср апр 10 2013, 12:42
Регистриран потребител #16050
Регистриран: чт окт 28 2010, 09:35
съобщения: 119
Kobri написа ...

Стиви, ламя си беше и ламя си остана.
Препоръчвам ти да се насочиш към домашарките, хем ще ти е аванта както си свикнал, хем ФПС на сървъра ще е ниско и пинга висок та мерника ти няма да скача толкова пъргаво, хем ще ти стоят неподвижни като статуи и ще се прицелват в теб по 5мин (ако не те разпаря някой с всички екстри през стените в база де).



Ти си като баба ми , бате. Знаеш си едно и не може да се говори с теб. Няколко пъти писах , че има някакъв проблем от Декември месец. Както обясних и преди това - смених ИП,кабел и комп и пак е същото. Имам рибони за мс , а никак не ми върви добре. Никога не съм се имал за про и ще си остана ламя , но искам поне да ми върви добре.
Най-отгоре
{SENDPM=16050}
.Jack Bauer
ср апр 10 2013, 01:34
Регистриран потребител #18970
Регистриран: вт сеп 20 2011, 04:45
съобщения: 117
--- classic.sector.bg ping statistics ---
501 packets transmitted, 501 received, 0% packet loss, time 2527151ms
rtt min/avg/max/mdev = 0.720/0.842/1.107/0.046 ms

Тези, на които им скача пинга, сменете си нета, средния пинг е под 1.. максималния е 1.1

[ Редактирано ср апр 10 2013, 01:36 ]
Най-отгоре
{SENDPM=18970}
DiV4N3
ср апр 10 2013, 03:27
Регистриран потребител #20815
Регистриран: нд мар 11 2012, 04:25
съобщения: 95
Кобри добро обяснение дава на всички по-добре да беше написал абе ебете си мамата не ме интересува..на теб и 5 000 души да ти кажат, че патрона понякога не влиза грам ти пак твоето ще си плямпаш и на знам как може да оспориш клипа на стисик..вече на знам, кой е "малоумният" при положение, че знам, че не е 2ра класа играч или едитор ти си плямпай твоето с този мазник минавам и заминавам, който е копирал ника на един стар играч от wc3 на мания..не знам защо ли си правиш труда да правиш тези теми като противоречиш на всички които ти дават пример "очеваден" че на моменти патрона не влиза..просто кажи : а бе я си ебете мамата и пращайте смс-и и това е.
И сега най-вероятно ще ми отговориш с някой тъп израз или ще изям бан-а ааааааааа чакай вече имам бан.
Не че съм голямо про, но не 1 или 2 твърдяха, че съм хак....сам прецени дали не хитвам и дали нямам чиста преценка дали патрона влиза или не..а ти продължавай да си плямпаш се същата приказка с тези пубери дето ти се мазнят ама няма да ги огрее.
ПС: Имам чувството, че и SpAwN "който се пенсионира" да ти каже, че тук не влиза патрона ти ще постеш някоя идиотска тема и ще кажеш, че си прав и че патрона влиза ама той не разбира и сигурно не си е настроил цс-а както трябва.
Най-отгоре
{SENDPM=20815}
MuHaBaM u 3aMuHaBaM
ср апр 10 2013, 03:41
Регистриран потребител #782
Регистриран: вт юни 09 2009, 10:38
съобщения: 764
DiV4N3 написа ...

Кобри добро обяснение дава на всички по-добре да беше написал абе ебете си мамата не ме интересува..на теб и 5 000 души да ти кажат, че патрона понякога не влиза грам ти пак твоето ще си плямпаш и на знам как може да оспориш клипа на стисик..вече на знам, кой е "малоумният" при положение, че знам, че не е 2ра класа играч или едитор ти си плямпай твоето с този мазник минавам и заминавам, който е копирал ника на един стар играч от wc3 на мания..не знам защо ли си правиш труда да правиш тези теми като противоречиш на всички които ти дават пример "очеваден" че на моменти патрона не влиза..просто кажи : а бе я си ебете мамата и пращайте смс-и и това е.
И сега най-вероятно ще ми отговориш с някой тъп израз или ще изям бан-а ааааааааа чакай вече имам бан.
Не че съм голямо про, но не 1 или 2 твърдяха, че съм хак....сам прецени дали не хитвам и дали нямам чиста преценка дали патрона влиза или не..а ти продължавай да си плямпаш се същата приказка с тези пубери дето ти се мазнят ама няма да ги огрее.
ПС: Имам чувството, че и SpAwN "който се пенсионира" да ти каже, че тук не влиза патрона ти ще постеш някоя идиотска тема и ще кажеш, че си прав и че патрона влиза ама той не разбира и сигурно не си е настроил цс-а както трябва.


ей сульо я изчезни в дупката от която изпълзя от къв зор ме намесваш мен от къде знаеш че не съм именно същия стар играч от мания земи си хака и дим да те няма индивид който е отнесъл сума ти банове за хак тръгнал за хитване да ми говори марш в кочура
п.п. само за сведение с тоя ник играя от 2003 година използвам го от 2000 в IRC(ако знаеш какво е)

[ Редактирано ср апр 10 2013, 03:43 ]
Най-отгоре
{SENDPM=782}
DiV4N3
ср апр 10 2013, 03:48
Регистриран потребител #20815
Регистриран: нд мар 11 2012, 04:25
съобщения: 95
Това, че вие ботаци не знаете какво е wallbang и за какво се използват слушалките, не значи, че съм бил хакер.
ПС: ти къде си тръгнал да говориш за хитване...гледал съм те преди - 0 дмг си.. не знам от 2003-та ли играеш, но играеш като 10 годишен.
Най-отгоре
{SENDPM=20815}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System