Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
DrvilS
пн фев 02 2015, 09:37
Регистриран потребител #28133
Регистриран: пт дек 12 2014, 09:10
съобщения: 4
Играя от скоро в сървърите Ви и никога не съм си и помислял дори за такава "равносметка", но щом е нужно.. Аз предлагам да се увеличат сумите от СМС-те, а тези от ваучерите да бъдат същите. Така от ваучерите и от СМС-ите ще се има на предвид една и съща сума, която да пристига при Вас.

Иначе, аз съм ТВЪРДО съгласен да се вземе примера на "MuTaKa", или по- точно "...
защо примерно не се създадат и титлите SECTOR ULTRA V.I.P. или SECTOR SUPER V.I.P., които да струват допълнително 3-4000 кредита и към тях естествено се добавят и някои екстри.." Според мен това наистина ще доведе до интерес към потребителите(и към мен, в същото време) за тяхното закупуване. А и тази услуга да е достъпна само чрез ваучер или по банкова сметка(EasyPay). Така ще имаме голям интерес към закупуването на ваучери и/или плащане чрез банкова сметка.

А и някои като платят един път чрез ваучери или по банкова сметка, после редовно започват да използват това плащане, защото им излиза по на сметка.

Това е моето мнение и се надявам веригата отново да бъде в миналия си "разцвет".


[ Редактирано пн фев 02 2015, 09:40 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28133}
ATAKA
пн фев 02 2015, 11:11
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
HAHAHA
В Детмача съм си member, не админ

И 2-мата спокойно се зачислявайте към бройката.
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
copACABana
пн фев 02 2015, 11:30
Регистриран потребител #26032
Регистриран: пт яну 10 2014, 03:10
съобщения: 8
kace написа ...

ЗАКРИВАЙ! AHHAHAHHAHHAHA

ББ
Най-отгоре
{SENDPM=26032}
oXyGeN
пн фев 02 2015, 11:35
Регистриран потребител #6114
Регистриран: вт авг 18 2009, 03:42
съобщения: 3
Днес ми изтече випа в респауна, познайте защо няма да го подновя. Само смешни админчета взимате които не знаят какво да правят с правата си и само мизерстват по сървърите хаха после защо нямате пари за поддръжка. Така ще е, че и по-зле ще става. Аз повече няма да дам стотинка за вашите сървъри въпреки че играЕХ от години в мания, оптилан и тук. Гоните си играчите после мрънкате.
Най-отгоре
{SENDPM=6114}
LordRahl
вт фев 03 2015, 01:02
Регистриран потребител #27978
Регистриран: сб ное 22 2014, 02:00
съобщения: 17
oXyGeN написа ...

Днес ми изтече випа в респауна, познайте защо няма да го подновя. Само смешни админчета взимате които не знаят какво да правят с правата си и само мизерстват по сървърите хаха после защо нямате пари за поддръжка. Така ще е, че и по-зле ще става. Аз повече няма да дам стотинка за вашите сървъри въпреки че играЕХ от години в мания, оптилан и тук. Гоните си играчите после мрънкате.


+1
Най-отгоре
{SENDPM=27978}
VampY
вт фев 03 2015, 04:47
Регистриран потребител #22641
Регистриран: пн окт 29 2012, 06:50
съобщения: 8
Ако се премахне тази прословута СТАТИСТИКА , няма ли да е по-добре ? Тъкмо ще се намали разхода и в същото време момченцата и момиченцата дето уж мразят Математика в училище ще спрат да си смятат точките след всяко убийство .... Не съм играл Оптилан , понеже играех преди 10 и кусур години в Матрикс и по-рано в Хедоф , но знам за какво дередже ставаше въпрос и Сектора е със светлинни години по-развит .

Искам да направя един призив ----> Купувайте си точки чрез смс-и , ваучери и тн. ако ви харесва играта То си е като да си платите кабелната понеже искате да гледате Шампионската Лига

И не забравяйте , че CounterStrike , е тактически шутър Така , че мислете и не ръшете като виетнамци в джунглата (прикритята из нивата не са за украса ) Стига с тая мода като не върви играта да се натяква да се налита ''малка с флашки'' и админите да слейват ако някой се опитва да измисли как да помогне да спечели врътката и в същото време всички по-добри играчи с малки изключения са примерно 2-ки и избиват всичко живо я с гранати , я със снайпери ... Точно преди 10 години се играеха врътки по 3 минути , а не като новата мода по 1.45 и интереса беше страшен защото се играеше за моментна победа , а не за ТОП-10 и прочие ...
Най-отгоре
{SENDPM=22641}
PlaceYourBets
вт фев 03 2015, 10:20
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
pass1on написа ...

Sergoo написа ...

ATAKA написа ...

Кобри, продължавай да правиш това което си правел до сега за веригата. Играя тук от близо 5 години и половина поради 2 основни причини - няма хакове и няма лаг!

А колкото до 20-те вечно мрънкащи и създаващи интриги, сплетни и напрежение потребители, те не карат влака и не са фактор!


Уау, трогна ме, такова качествено облизване на фисури заслужава аплодисменти.Каква сърцераздирателна история, почувствах се от тия 20 направо.
Дано ти помогне да останеш админ, щото си гола вода, 1 път съм влизал в деатмач и съм те виждал как се отнасяш към потребителите. Но с език в г--за може ),

Що се отнася до равносметката:

Оставам с впечатление, че Кобри нещо се е ядосал, ама и той не може да си формулира точно мисълта.След като има опция с СМС-и, естествено е болшинството да предпочетат мързеливия начин на плащане.След като от 4.80 едва 2 лева стигат до крайната точка, ами дай да сменяме, предпочитам да си зема ваучер от касата.

Глобален слот няма да платя,аз също не съм благотворително дружество, за да оправям някаква лоша статистика,или да доказвам нещо, при положение че от 3 години си цъкам с VIP.

Кобри ако иска да направи абонамента 10 лева да речем, да види как е 2-3 месеца, .Ама да се абонирам за някви сървъри, дето не влизам, йок.


Този коментар сцепи мрака, Сергооо ))) Мога да кажа само H5N1!! ) Ето тези таланти пречат на веригата. Няма как да решат проблем като не виждат проблем. Живуркат си в измислен свят, придават си важност някаква, но когато има реален проблем или се скриват или най-много да оближат "аналните фисури", с което не помагат на никого. Чудя се само докога читавите админи ще търпят разни мърши безполезни до тях и единствено на нас ще казват, че тоя е дебил, оня е идиот.......!! Нека сега някой от тъпоъгълниците да напише тук, че за да спасим сектор, ще трябва да плащаме по 20лв на месец или да даде друго решение. Оставили са го Кубрат там да го мисли и да пише тук като секретарка! Жалки сте!! Детски рожден ден не можете да организирате!! Изживявате се като мениджъри, а реално не разбирате нищо от тази позиция!! Наши, Ваши, Колеги, Редактори и техните Главни Редактори, извадете по 200 лв и покрийте дефицита на веригата и след това влезте тук и си придавайте важности!!!


Заради такива коментари като този на АТАКА, Кобри е стигнал да пуска такива теми. К'ви 20, к'ви 30 човека го гонят не знам. Всеки един потребител, който си плаща е важен, повтарям ВСЕКИ. И докато псевдо админите, които са такива само заради слота, влизат и пишат такива коментари, веригата ще отива на минус.

И все пак, аз се кефя, че разпускам от време на време в масива със страхотни хора и също бих помогнал, ако се наложи.


[ Редактирано вт фев 03 2015, 10:23 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
Kobri
вт фев 03 2015, 11:49
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 823
Админите с доказани провинения винаги биват отстранявани, макар и без да се разтръбява из цялата верига.

Това за слота на аванта също не е вярно, вече от няколко месеца право на служебен слот имат само тези от тях, които имат стабилен положителен вот в ежемесечните анкети, а събралите негативен вот остават без слот и с намалени права.

Въпросните анкети ако не знаете, са достъпни само за виповете, админите изобщо не могат да гласуват в тях!

Пределно ясно е че каквито и хора да сложим, винаги ще има недоволни, но само с мрънкане и опити за остроумничене из форума няма да се случат нещата, искам доказателства, и то не такива измъкнати с упорито дразнене на и без това претоварените от изливащата се кретения админчета, голяма част от които си плащат точно като вас.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
PlaceYourBets
вт фев 03 2015, 11:58
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
Ти доказателството го имаш пред очите ти. Админ пише, че едва ли не бюджета на сървърите не зависел от 20-30 човека в тема в която се упоменава, че нещата не стоят добре финансово.
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
pass1on
вт фев 03 2015, 12:00
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
PlaceYourBets написа ...

Ти доказателството го имаш пред очите ти. Админ пише, че едва ли не бюджета на сървърите не зависел от 20-30 човека в тема в която се упоменава, че нещата не стоят добре финансово.

+1
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System