Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Kobri
вт фев 03 2015, 12:14
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 827
Нещата не са добре финансово по други причини, които мисля че пределно ясно съм написал какви са точно.

Ако имате някакви конкретни доказателства за злоупотреба, моля да ги предоставите или в темата, или на отговорника за класик сървърите, или дори на мен, ако смятате че останалите са част от някаква схема и се покриват един-друг.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
LordRahl
вт фев 03 2015, 12:54
Регистриран потребител #27978
Регистриран: сб ное 22 2014, 02:00
съобщения: 17
Kobri написа ...


Пределно ясно е че каквито и хора да сложим, винаги ще има недоволни, но само с мрънкане и опити за остроумничене из форума няма да се случат нещата, искам доказателства, и то не такива измъкнати с упорито дразнене на и без това претоварените от изливащата се кретения админчета, голяма част от които си плащат точно като вас.



Упорито дразнене според админчетата ? а те имат ли такива доказателства? и къде са?
Личи си, че сте пристрастени, доказателствата са напълно излишни във вашия случай, не знам какви доказателства искате, нарушенията са еднакви за всички.

Ще си позволя да цитирам едно от правилата на " WelcomE~"

* 1./ Забранено е обиждането. Няма "ама той почнаа..".






Та.. за какво "упорито" дразнене говорим? май само админите имате право да нарушавате правилата? айде със здраве.
Най-отгоре
{SENDPM=27978}
Bladefury
вт фев 03 2015, 01:06
Регистриран потребител #23411
Регистриран: пн яну 14 2013, 03:15
съобщения: 13
Кубрате, спри да се излагаш и да пишеш глупости голям мъж си не ти отива, вземаш под крилото си някакви лапета дето не могат да се аргументират и ги подкрепяш безусловно, щом голяма част от играчите са недоволни значи нещо трябва да се промени, не мислиш ли ? не виждаш ли , че стари играчи си отиват , а новите се оплакват ???????? спри да се излагаш и се вземи в ръце че се начетох на глупостите ти , равносметки работи глупости, що натоварваш играчите с твоите проблеми ? мен какво ме интересува дали веригата е на загуба или не е ? защо си мислиш, че ще тръгна да финансирам тая дупка от която няма излизане ? вземете се първо в ръце тогава даже и няма да има нужда от равносметки и моления за пазаренe на ваучери и и активиране на слотове, направо съм потресен!!!

[ Редактирано вт фев 03 2015, 01:15 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23411}
pass1on
вт фев 03 2015, 01:21
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Kobri написа ...

Нещата не са добре финансово по други причини, които мисля че пределно ясно съм написал какви са точно.

Ако имате някакви конкретни доказателства за злоупотреба, моля да ги предоставите или в темата, или на отговорника за класик сървърите, или дори на мен, ако смятате че останалите са част от някаква схема и се покриват един-друг.

Аз лично имам няколко разговора в темата оплаквания от админите. Интересното е че при всички случаи водех разговори с поне 3-4 индивида, които идея си нямаха за какво точно иде реч, но упорито ме обиждаха, триеха постовете ми, сложиха ми бан в сайт-а и накрая като си платих 220-30 лв (200 до теб и няколко регнати ника, наем на сървър за 1 месец) и се оказа, че "не било компютри а било компоти", можеше поне да се извинят за държанието си. Интересното е , че и ти ги четеше тогава и ми е чудно за какви доказателства говорим??!! Ако тези могат да се държат така с мен, то какво ще ги спре да се държат така и с други играчи? На нас не ни е работа да доказваме простотията на някого, плащаме си за да играем, а не за да следим действията или бездействията на администраторите! Ако някой от моите служители си позволи да обиди клиент, ще си тръгне моментално, без значение, че клиентите ми не винаги са компетентни в сферата на моя бизнес!
ПС: Нали не смяташ, че да си админ в Сектор е най-стресиращата позиция?? ))
Всичко най и ако мога да помогна, знаеш къде да ме намериш!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
LordRahl
вт фев 03 2015, 02:02
Регистриран потребител #27978
Регистриран: сб ное 22 2014, 02:00
съобщения: 17
pass1on написа ...

На нас не ни е работа да доказваме простотията на някого, плащаме си за да играем, а не за да следим действията или бездействията на администраторите! Ако някой от моите служители си позволи да обиди клиент, ще си тръгне моментално, без значение, че клиентите ми не винаги са компетентни в сферата на моя бизнес!
ПС: Нали не смяташ, че да си админ в Сектор е най-стресиращата позиция?? ))
Всичко най и ако мога да помогна, знаеш къде да ме намериш!



Точно и ясно! +1
Най-отгоре
{SENDPM=27978}
RUSKI STANDART !
вт фев 03 2015, 02:12
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
Доказателство имаше качено, но коментара ми беше изтрит както много други на последния ми регнат ник. Не знам кой ще стане лош, кой си плаща за слот и права, но нещата не трябва да стоят по този начин. Безгрешни админи няма, никой не може да се задължи да играе нонстоп, за да угоди на цял сървър. Аз лично не виждам никакво старание за развитие на сървъра (масисва), освен че са добавени 4,5 карти във вота. Бивш админ съм да, нормално да не ме обичат сегашните "шефове", и да се мъчат по всячески начин да ми покажат кой е boss-a в сървъра. Сега съм част от клиентите, които си плащат и ще продължат да си плащат, но всичко ще е до време. Защото на всеки ще му писне от държанието на хората, които като са платили 5лв и имат половината азбука и влязат да играят си мислят, че сървъра е техен.
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
Kobri
вт фев 03 2015, 03:00
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 827
И от къде според вас да ги внесем тези самоотвержени изтънчени джентълмени, майстори на аргументирането, които си нямат друга работа ами по цял ден да ви дебнат кой с кого каква интрига ще сплете в сървърите?

Сега отново ще кажете, "е мен какво ме ебе, това е ваш проблем, аз си плащам" нали...

Безкрайно много са случаите в които разни индивиди са се докопвали до мен през някой приятел, започват се едни тиради колко са зле админите, направи ме мен админ да видиш, дава се малко власт на човека и той се осира моментално или не му издържат нервите и се отказва.

Национален спорт е да се нарушават правила и закони, и да се показва среден пръст на тези, които се грижат за тяхното спазване.

Пешънче помниш ли какво се случи с този сървър, който толкова много искахте и в крайна сметка склоних да ви го пусна след като поне ще му покриваш разходите. Случи се точно това, което ти казах, че ще се случи, много лафене, много обещания от страна на останалите играчи към теб, и в крайна сметка една кръгла нула откъм действие, пак си циклеха в масива.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
pass1on
вт фев 03 2015, 03:15
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Kobri написа ...

И от къде според вас да ги внесем тези самоотвержени изтънчени джентълмени, майстори на аргументирането, които си нямат друга работа ами по цял ден да ви дебнат кой с кого каква интрига ще сплете в сървърите?

Сега отново ще кажете, "е мен какво ме ебе, това е ваш проблем, аз си плащам" нали...

Безкрайно много са случаите в които разни индивиди са се докопвали до мен през някой приятел, започват се едни тиради колко са зле админите, направи ме мен админ да видиш, дава се малко власт на човека и той се осира моментално или не му издържат нервите и се отказва.

Национален спорт е да се нарушават правила и закони, и да се показва среден пръст на тези, които се грижат за тяхното спазване.

Пешънче помниш ли какво се случи с този сървър, който толкова много искахте и в крайна сметка склоних да ви го пусна след като поне ще му покриваш разходите. Случи се точно това, което ти казах, че ще се случи, много лафене, много обещания от страна на останалите играчи към теб, и в крайна сметка една кръгла нула откъм действие, пак си циклеха в масива.

Циклеха в масива, защото аз им казах да циклим в масива. Защото имаше моменти в които като излезем няколко човека от масив и той отиваше на 0.По него време админите в масив изчезнаха! В крайна сметка аз не съм недоволен от решението си , плащал съм далеч по-големи суми за удоволствие. Въпросът беше в друго, колко глупости трябваше да изтърпя !! И понеже твоят човек ,АТАКА, спомена за 20-30 дразнителя, съм готов да вържа бас с теб, че ако ти посоча 30 човека, които да излязат от Сектор и тука ще си останат админите да се стрелят! Сред тези 30 няма да има нито 1 админ. Може да го направим така. Пускам ти 100 лв, за същия сървър, взимам 30 дразнителя с мен и накрая на месеца ти ми дължиш 200лв или аз на теб още 100. С условието обаче сървъра да се вижда в листа със сървърите!! Ако аз загубя ще ти пратя и бутилка Джак!!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
Ovch1krak!
вт фев 03 2015, 04:22
Регистриран потребител #25706
Регистриран: пт дек 06 2013, 03:10
съобщения: 30
От доста време се ровя в сайта да намеря тема която да не сте я нацапали(е няма такава !)."Фън" темите - до шия в лайна , Теми в помощ за потребителите - същото но х2. Беше пуснато съобщение че всеки един ще бъде компенсиран за неудобството от атаките към Сектор-а (там се търсеше под вола теле) оплюхте и това.........та до тук нищо ново нито учудващо, все пак това качество на българина да мята "лайна"в двора на съседа му е закодирано още от раждането.Искате промяна ?.......промяната идва от всеки един от нас (примери се дават с поведение ,а не с приказки )Оплаквате се от дразнители ? Играете толкова години заедно и не можете да игнорирате един дразнител дори (да не говорим за няколко),след като се случва това значи проблема не е само на хората които имат права в даден сървър.Да се върнем към темата........дава се шанс на всички НАС да играем (и да се забавляваме) в една доста добра верига и да я ПОДДЪРЖАМЕ на едно добро ниво което мисля че всички желаем....Успех
Най-отгоре
{SENDPM=25706}
PrisonFighter
вт фев 03 2015, 04:28
Регистриран потребител #23525
Регистриран: сб яну 26 2013, 06:45
съобщения: 119
Овчи, не че ми е работа да се меся, но защо не се замислиш колко кадърни и свестни потребители, дори и админи, си тръгнаха заради тези няколко дразнителя...Спомни си времето когато тези няколко дразнителя, бяха наказан, как темата за нарушители имаше по 1-2 поста (МЕСЕЧНО) за нарушители...Сега всеки ден, всеки час, навсякъде има мат'риал...
Най-отгоре
{SENDPM=23525}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System