Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Sergoo
вт фев 03 2015, 09:10
Регистриран потребител #21597
Регистриран: вт юни 19 2012, 07:35
съобщения: 34
Първото, което е - в Масива повечето хора сме на годинки, на които тия лапешки истории с правата, "окичването с власт", кой ше е в ученическия съвет, кой мис шимейл Сектор и прочие ни е точно през уя, седаме за да си правим смеха и да разтоварваме...Шансът да стане някаква караница в тая насока е точно нулев.
Шано неслучайно не иска повече права, сигурно е единствения админ, който не може да пуска вот.:))

Второ, естествено че огромна част от играта е комуникацията, то в тва е чара:)).Аз като цъкна на сървъра и видя, че едни 10-15 човека ги няма в голямата си част, самата игра вече не ми е толкова интересна без определени дебили

И Калата е прав, че ние 20 човека сървър съвсем спокойно може да си го пълним вечерно време,ако решим да играем само там, а не в Масив 3 .През деня не става, щото играем по различно време, а немалка част са и на работа.Но когато влизахме в частния сървър на Калоян през деня, в Масива оставаха 10 - 15 човека и се разцепвахме, което не е в интерес на Масив сървъра.






[ Редактирано вт фев 03 2015, 09:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21597}
pass1on
вт фев 03 2015, 09:49
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
FOCK написа ...

Пиешана президент!!!

Лигльооо, ти не беше ли админче нещо ? ))
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
RUSKI STANDART !
вт фев 03 2015, 09:51
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
Иване, не знам защо реши ти да се засегнеш... Това което написах няма нищо общо с теб. Който трябваше да ме разбере, мисля че му стана ясно. Ти беше един от 2мата играчи, които като ги заколят трябваше да праща смс. Мисля, че помниш доста от изминалите времена. Нищо против нямах към който и да било админ, докато не видях, как със дадена власт се вземат няк'ви решения, като не знаеш дори на кого го правиш. Харесва ми играта, харесват ми сървърите, харесва ми да играя с едни и същи хора. Не съм от хората които ще влязат в сървъра и ще почнат да се заяждат с някого само и само да се покажат във форума как ловят "нарушители". Спряха да влизат доста от момчетата, които докарваха хора за игра в сървърите, и ще продължи да е така, докато самите ние "както се изказаха Калоян, Овчия, Иван и другите" не спрем да си правим курвенски номера. Ще си плащам да играя тук, докато има с кого, докато има някакво уважение между нас.
Кобри, явно спадам към графата ти, осран админ или нервите ми не издържаха, не знам къде си ме посочил. Извиних ти се, че се махнах по-този начин. Но и никога не съм претендирал във форума пред всички, колко човека съм докарал да играят тук. Нито какво съм направил за веригата.
Спокойно чакам хейтването на всеки един, който не ме харесва като джизко, Иванчо и компания с техните 400+ регнати ника.
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
PrisonFighter
вт фев 03 2015, 10:18
Регистриран потребител #23525
Регистриран: сб яну 26 2013, 06:45
съобщения: 119
Без излишни драми, нерви, спорове и т.н. Искам да изкажа мнението си относно г-н Руски Стандарт а.к.а СТРЕЙФКО ...Мога да кажа, че Здравко, беше един от най - читавите админи в масив (нищо лично към останалите) просто искам да кажа това, че когато той беше в сървъра имаше някак респект на играчите, както към него като админ, така и към останалите потребители в сървъра. Също така, си вършеше работата адски добре, жалко само, че го няма вече сред екипа - както него, така и Виолаторчета и ЕоС. За мен те остават хората които са ми направили впечатление, както с държание, така и с допринасяне с нещо за тази верига. Относно това кой си плаща и кой не, само ще вметна, че си плащам без да играя, защото наистина има адски много дразнители на които никой не обръща внимание и като речеш да влезеш да си направиш кефа, само като му видиш НикНейма и всичко се разпада. Успех, Кубрате, дано върнеш сектор на нивото на което бяха фън сървърите преди, защото като гледам, напоследък доста куцат...Глобален слот ще имате всеки месец от мен, независимо дали играя или не (това си е мой проблем), но стискам палци всичко да е наред, все пак сектор е топ 1 в сравнение с останалите домошарки. Лека вечер и всичко добро на всички потребители, каквото имам да казвам, ще го казвам и ми дреме на вътрешностите на половия ми орган т.нар. КАРАНТИЙТЕ НА Х** дали ще ми триете мнението или не.
Най-отгоре
{SENDPM=23525}
mannoli
вт фев 03 2015, 10:25
Регистриран потребител #376
Регистриран: нд апр 26 2009, 12:10
съобщения: 96
Кобриане,с цялото си уважение към теб,екипа по поддръжката,админите и останалите играчи!
От прочетеното до тук се разбира,че нещо куца!?
Рядко си казвам мнението,но мисля че трябва да наблегнеш на Мениджмънта-ОТК-то!
Успех!
лека вечер на всички !
Най-отгоре
{SENDPM=376}
6e ce Mpe
вт фев 03 2015, 10:55
Регистриран потребител #27032
Регистриран: пн юни 02 2014, 08:40
съобщения: 10
mannoli написа ...

Кобриане,с цялото си уважение към теб,екипа по поддръжката,админите и останалите играчи!
От прочетеното до тук се разбира,че нещо куца!?
Рядко си казвам мнението,но мисля че трябва да наблегнеш на Мениджмънта-ОТК-то!
Успех!
лека вечер на всички !

Ето това мнение е точно в десетката!!!
Направеното от теб до момента за Сървъра и неговото развитие за да ни е добре на нас играчите е достойно за уважение. Обаче за да печелиш от Нас, трябва да ни провокираш да си плащаме.
Най-отгоре
{SENDPM=27032}
CaMoCaMoTa
вт фев 03 2015, 11:15
Регистриран потребител #22834
Регистриран: пт ное 23 2012, 11:15
съобщения: 2
mannoli написа ...

Кобриане,с цялото си уважение към теб,екипа по поддръжката,админите и останалите играчи!
От прочетеното до тук се разбира,че нещо куца!?
Рядко си казвам мнението,но мисля че трябва да наблегнеш на Мениджмънта-ОТК-то!
Успех!
лека вечер на всички !


Ето там е болното място! Съгласен съм с теб!
Най-отгоре
{SENDPM=22834}
try later !
ср фев 04 2015, 12:07
Регистриран потребител #24869
Регистриран: пн авг 12 2013, 04:10
съобщения: 6
...

[ Редактирано пн юли 15 2019, 05:17 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24869}
[LasT LeveL] AK47 **Karolev**
ср фев 04 2015, 10:42
Регистриран потребител #27361
Регистриран: ср авг 06 2014, 12:25
съобщения: 1
И на мен ми харесва варианта само с определени хора или плащане на такса , за да се играе. Защото поддържането на такъв тип игрални сървъри не е лесно и не е без пари.

Оптилан - ех , доброто старо време , класика в жанра. Имаше и други вериги , които обаче не издържаха и затвориха.
Както кобри каза , единствената игра , която ме кефи и играя и аз до сега. Имам ли финансова възможност (за жалост в момента нямам) бих помогнал , за да се запазят тези сървъри и ако има възможност по натам да се пусне и CS 1.5.
Най-отгоре
{SENDPM=27361}
Dark Execution3R
ср фев 04 2015, 11:17
Classic Admin
Регистриран потребител #20673
Регистриран: пт фев 24 2012, 10:10
съобщения: 360
[LasT LeveL написа ...
AK47 **Karolev**]
И на мен ми харесва варианта само с определени хора или плащане на такса , за да се играе. Защото поддържането на такъв тип игрални сървъри не е лесно и не е без пари.

Оптилан - ех , доброто старо време , класика в жанра. Имаше и други вериги , които обаче не издържаха и затвориха.
Както кобри каза , единствената игра , която ме кефи и играя и аз до сега. Имам ли финансова възможност (за жалост в момента нямам) бих помогнал , за да се запазят тези сървъри и ако има възможност по натам да се пусне и CS 1.5.


+1 за 1.5! Но това едва ли ще се случи. След опти-лан, 1.5 просто замря и не останаха хора, които да е играят.
Най-отгоре
{SENDPM=20673}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System