Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
T-1
вт фев 03 2015, 06:59
Регистриран потребител #15073
Регистриран: сб мар 20 2010, 08:08
съобщения: 107
Не не, не заставам на ничия страна - аз винаги съм искал да има мир и спокойствие по сървърите!
Разбира се, и мен не ми допадат някой хора, както и такива на които аз не допадам - няма как да описвам 20-30 или 2.
Обърнах се към твоето изказване, за да не тръгне темата в друга посока, а именно деление - което според мен е грешно! Нищо лично!

[ Редактирано вт фев 03 2015, 07:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15073}
dwl
вт фев 03 2015, 07:05
Регистриран потребител #16276
Регистриран: пн ное 22 2010, 12:05
съобщения: 32
Разцъкайте турнирчета в различните сървъри хем ще скочат виповете хем ще се увеличи посещаемостта и ще бъдат привлечени и нови потребители.Изчетох написаното по-горе и на мен ми е кеф да играя в определени сървари, бил съм и в други вериги по-различни причини, но тук се поддържа нивото(качеството ако щеш) каквото и да става и това е достойно за уважение, подкрепа(било то морална или финансова) и въпреки всеки нервак, който си търси отдушник по различни начини, това е само една игра предназначена единствено и само за забавление, развлечение и отдих за някои от натовареното ежедневие(също като спортовете, но с малката разлика, че се практикува неподвижно).А и има сървъри, където мап листата има нужда от някаква промяна, като например war3-то, защото в таргета на масата играчи се въртят само 3 карти.Разнообразието и нововъведенията са полезни за всеки един бизнес и това го казвам като човек имащ понятие от икономика- теоритично и практически, но тези знания по мое мнение не са нужни на никой съвременен човек, за да стигне до този извод.Винаги има подлагащи крак, но прескочим ли го правим по-голяма крачка дано това е един такъв момент за веригата.
Don''t drink and drive.Smoke and fly!
Най-отгоре
{SENDPM=16276}
Kobri
вт фев 03 2015, 07:22
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 826
Пешън, радвам се че сте се сдушили там най-редовните в масива, сигурно сред тях има достойни момчета, но от опит знам, че в момента в който ги окича с власт, или ще се изпокарате, или ще си затварят очите за своите дружки и ще има своеволия.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
FOCK
вт фев 03 2015, 07:22
Регистриран потребител #4318
Регистриран: вт авг 04 2009, 04:05
съобщения: 4
Kobri FTW!
Най-отгоре
{SENDPM=4318}
gab0
вт фев 03 2015, 07:23
Регистриран потребител #10470
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:47
съобщения: 180
Доста глупости са се изписали от играчи, уж на възраст и с претенциите,че имат малко повече в главата от други.. НОО.. Продължаваме напред

ПП. Да отбележа само за протокола - не админи, а играчи


[ Редактирано вт фев 03 2015, 07:28 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10470}
pass1on
вт фев 03 2015, 07:39
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Kobri написа ...

Пешън, радвам се че сте се сдушили там най-редовните в масива, сигурно сред тях има достойни момчета, но от опит знам, че в момента в който ги окича с власт, или ще се изпокарате, или ще си затварят очите за своите дружки и ще има своеволия.

Не, Кобри няма да е така поради простата причина, че те имат нещо в главата и могат да се държат адекватно. И това "окичване с власт" едва ли им е нужно! Както ти казах и преди, хората админи трябва да са заслужили уважението на играчите, а не да налагат респект чрез наказания! Някога такъв админ беше violatora, сега такива са T-1, perfektno suvur6enstvo и няколко други. Това са хора, които са спечелили уважение в играта и съвсем естествено е да са админи! Виж, ти най-добре знаеш какво е необходимо за да е веригата ок! Ако смяташ, че сега всичко е наред, да затваряме темата. Това с отчитането на разходите е пълна тъпотия. Не си длъжен да представяш счетоводен баланс на никой, та ако ще с парите от веригата да си купуваш самолети всеки месец!То по тази логика и ти, като член на Мегалан може да ми поискаш баланс на спечеленото от мен от твоята фирма за последните 6 месеца примерно и ще получиш учтива усмивка!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
Sir_cTuBu
вт фев 03 2015, 07:44
Регистриран потребител #16050
Регистриран: чт окт 28 2010, 09:35
съобщения: 119
Кат не ви кефи си купете ЦС ГО ..... там те такива проблеми нема....никой не ви кара на сила да влизате .... пешон е прав 90% от така наричащите се колеги са неадекватни ама и кобри е прав и папата да напраи админ па че има недоволни....аре със здраве
Най-отгоре
{SENDPM=16050}
AgainstWorld
вт фев 03 2015, 08:04
Регистриран потребител #28243
Регистриран: пт дек 26 2014, 05:15
съобщения: 14
Представете си следната ситуация :
Ти си админ в тоя сървър , активен , влиятелен , играчите ти се кефат , лоялен и т.н. Добре де , викнал си някво аверче да поцъкате , той е "Newbie" ... Живее до вас , от детството сте заедно , супер приятелите сте , цъкате CS още от 1.3 , играли сте 5-10-200-500 5-ци , имате някъв уникален синхрон и Team-play ... Абе въобще великолепното дуо ...
И така , цъкате Classic ...
Т-1 е някъв В.И.П. дето мята флаш ама не очаква , че твоя приятел е Рамбо 1-ва кръв и без да иска го флашва , твоя тъкмо направил там 11 kills и му се прецаква Godlike щото някъв пумпал го убил без да иска докато е бил във флаш . Твоя авер се ядосва и казва не Т-1 "тъпанар слаб" , ей така от гняв (нормално е , всички си имаме проблеми) , ама на Т-1 не му е приятно да го наричат така и гагва твоя и му казва "Внимавай с езика , детенце..."
И ти сега какво правиш ? (да спреш да си представяш не е вариант...)
Сега ако не застанеш на страната на твоя приятел , той ще ти се разсърди нали , да си на страната на някво си випче там дето дало 5 лв. , а пък той ти е приятел от 10 години , нормално е , иначе пък си губиш правата , е някак си трудно е ,сещате се..
Е да ама с това се сблъскват ежедневно всички админи , и те са хора , не са някакви пубери без приятели нали ... И трябва да правят решения , и повечето са трудни , и понякога се бърка , и повечето грешки се коригират , ама вие искате директно да го хвърляме тоя админ на гилотината ...
Е ... Айде да си имаме разбирането , и мен не ме кефат някой неща но в момента имаме глобален проблем , веригата има проблем , хайде да решим първо него пък после претенциите с админите .
В момента все едно обсъждаме защо заместник-кмета на Куала Лумпур иска да легализира пушенето на кокосови стърготини , при положение че всяка минута медиите пищят че към Земята идва астероид с който сблъсъка е неизбежен ...
Осъзнайте се ...
Най-отгоре
{SENDPM=28243}
pass1on
вт фев 03 2015, 08:07
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Sir_cTuBu написа ...

Кат не ви кефи си купете ЦС ГО ..... там те такива проблеми нема....никой не ви кара на сила да влизате .... пешон е прав 90% от така наричащите се колеги са неадекватни ама и кобри е прав и папата да напраи админ па че има недоволни....аре със здраве

Едва ме убеди )
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
FOCK
вт фев 03 2015, 08:30
Регистриран потребител #4318
Регистриран: вт авг 04 2009, 04:05
съобщения: 4
Пиешана президент!!!
Най-отгоре
{SENDPM=4318}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System