Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
tasi
нд сеп 24 2023, 11:33

Регистриран потребител #2939
Регистриран: чт юли 16 2009, 08:37
съобщения: 21

Ник в игра: tasi 
Сървър в който искате да сте админ: SECTOR.BG Jump 
Вашето име: Васил 
Актуална снимка: - 
Години: 31 
Време, което може да отделите за игра: Когато не съм на работа съм винаги в сървъра и по късните часово също. Когато съм нощни смени по не мога да влизам защото гледам да се наспя.  
Град: Ботевград 
С какво се занимавате: - създавам платки за автомобилната индустрия. Фарово ел.огледала модули и други. 
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Ми доста стар играч съм разбирам от мода и мога да помагам със следенето за хакери и нарушители бил съм админ преди години още когато потръгваше сектора малко след промяната му от цс геймс и като цяло съм в джъмп средите.
 
 
 
Отхвърлен!


[ Редактирано пт ное 03 2023, 01:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2939}
progamer
вт окт 10 2023, 01:08
Регистриран потребител #32307
Регистриран: нд окт 01 2017, 03:38
съобщения: 2
Thug Life написа ...

Играта е по голяма от вас момчета.

така е бях на 10 а сега 15 стана ми тъжно и то много като се загледах във форумите много хубави спомени имам тука.Беше си друго на стария комп cs sector zombiе аpocalyplse даже съм публикувал видео от на брат ми канала [натисни тук]

[ Редактирано вт окт 10 2023, 01:09 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32307}
88 | PeA||Ha
сб окт 21 2023, 05:34
Регистриран потребител #36928
Регистриран: пн окт 24 2022, 10:50
съобщения: 3

Ник в игра: 88 | PeA||Ha 
Сървър в който искате да сте админ: > SECTOR > DUST2 Classic International 
Вашето име: Ивелина 
Актуална снимка: -
Години: 27 
Време, което може да отделите за игра: Между 3-5 часа на ден, като мога да бъда активна и през деня. 
Град: Пловдив С какво се занимавате: Логопед в частния сектор. 
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Имам опит като главен админ над 5 години в друга верига. Смятам, че ще бъда полезна на сървъра и ще допринеса за по-спокойна игра.
 
 
Одобрена!


[ Редактирано вт окт 24 2023, 09:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36928}
Mr Dark-Destroyer
нд окт 22 2023, 02:20
Banned
Регистриран потребител #37451
Регистриран: вт окт 17 2023, 12:22
съобщения: 2

Ник в игра: (Mr) Dark-Destroyer
Сървър в който искате да сте админ: SECTOR.BG All Classic 
Вашето име: Stanimir 
Актуална снимка: - 
Години: 23 
Време, което може да отделите за игра: по 5 - 6 часа ,а през неработните дни мога 7-8 часа.
Град: Sliven 
С какво се занимавате: - занимавам със монтиорство 
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: чиста игра, приятен тон, съдействие на играчи по време на игра следене играта чатове и хакове нарушители.
 
 
След ожесточено гласуване, с много минимална разлика, за огромно съжаление - ОТХВЪРЛЕН!


[ Редактирано вт окт 24 2023, 04:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37451}
AoE-Gabriella
пн окт 30 2023, 01:05
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14

1.Ник в игра: 
-Не съм се спряла на постоянен Nick, но до 01.11.23 ще трябва да си измисля, защото ще го регистрирам. 
 
2.Сървър в който искате да сте админка: 
-Dust2 Only Classic 1 
 
3.Вашето име 
-Габриела 
 
4.Актуална снимка: 
-Профила и Форума 
 
5.Години 
- 31 години. 
 
6.Време, което може да отделите за игра: 
- Играя във вашите сървъри в работно време от 09:00 до 18:00 от Понеделник до Петък. Мога да отделям на ден между 3-6 часа. 
 
7.Град 
- Карлово 
 
8.С какво се занимавате: 
- Работя като спедиторка на международен транспорт. Занимавам се с маркетинг и развитие на ниско инвестиционни проекти с висок марж [предприемачество]. 
 
9.С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: 
- С чар, красота ... =D Ако ми одобрите кандидатурата за кметица на сървъра обещавам :
 
1.Когато съм в сървъра ще се спазват абсолютно всички правила описани във форума. Първо ще бъда много мила и ще обяснявам на хората, кое правило нарушават и ако повторят ще си понесат последствията. 
 
2.Когато съм в сървъра, ако засека явен хакер ще го банна на секундата. 
 
3.Когато съм в сървъра, ако засека wallhack или разни скриптове ще изискам WG, а ако се наложи и demo. Ако се стигне до demo, ще банна играча за 48 часа и до края на банна ще изкарам сама timetable на съмнителните моменти, за да преценят колегите дали да удължат банна или да го премахнат. [Освен ако няма админ правила, които да използвам вместо моите - все още не знам за тях.] Надявам се да не се стига до там. 
 
4.Ще бъда активна и при преглеждане на други демота от наложени банове от мои колеги.
 
5.Ще бъда активна в админ екипа при взимаме на решения и подобряването на играта в сървърите. Ако има и дадени иновации ще е супер. 
 
6.Цялата "заплата" ще я вложа в дропването на оръжия на нуждаещите се от тях в моя отбор. - То, това се случва така или иначе с моя SuperVIP =D 
 
7.Лично аз ще спазвам всички правила в сървърите и ще постарая да бъда пример за другите играчи. 
 
8.Ще се опитам да променя динамиката на играта и ще мотивирам терористите, които се крият по ъглите в базата си да атакуват, чрез любимата ми slap привилегия. Перфектно знам timing-а на играта и неправомерни slap-ове няма как да има. 
 
=================== 
 
Опит : В ранните години на cs 1.6 съм имала собствени сървъри [аматьорско хоби]. Била съм админка в доста вериги и сървъри. В златните години имам опит от лан/онлайн турнири на вериги от сървъри/esl/eps. Била съм администраторка в българската секция на електронна спортна лига и съм отговаряла всички турнири и лиги под български флаг. Отговаряла съм за много репорти и хиляди часове в преглеждане на демота. Сигурно има още доста неща, но не съм играла тази игра от 8-10 години и съм забравила. В сървърите ви се подвизавам почти ежедневно от 6-7 месеца.
 
 
 
Отхвърлена за момента, заради прекалено кратко време като игра в сървърите. Кандидатурата ще бъде разгледана отновно на по-късен етап, ако все още имаш желание да си част от колектива.


[ Редактирано пт ное 03 2023, 04:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
alone in the dark
пн окт 30 2023, 04:19
Регистриран потребител #32841
Регистриран: сб мар 10 2018, 08:40
съобщения: 85
AoE-Gabriella написа ...



7.Лично аз ще спазвам всички правила в сървърите и ще постарая да бъда пример за другите играчи.








Примерната...


[ Редактирано пн окт 30 2023, 04:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32841}
AoE-Gabriella
пн окт 30 2023, 05:43
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
Понесох си наказанието от 169 часа =] За това няма оправдание. Виновна съм. Пуснах си кандидатурата с ясната представа, че не съм била безгрешна.

Бях обяснила в една тема защо се случи така. Не искам отново да стават драми. Само ще кажа, че този човек не си излиза от базата 70% от играта му в сървъра all time. Много пъти заради него хората нямат пари, защото умира от време. Вие си познавате хората. Пуснах и анкета в форума от която резултатите бяха красноречиви за този човек.

[ Редактирано пн окт 30 2023, 07:56 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
Dechev
сб ное 04 2023, 08:14
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31

Ник в игра: Dechev 
Сървър в който искате да сте админ: Massive! 
Вашето име: Пламен 
Актуална снимка: познавате ме! 
Години: 32 
Време, което може да отделите за игра: Между 3-5 часа на ден, като мога да бъда активен и през деня. 
Град: Сливен! 
Бих организирал страшен банкет!
 
 
 
Отхвърлен!


[ Редактирано пт ное 10 2023, 09:39 ]
Най-отгоре
{SENDPM=923}
Avantasia
вт ное 14 2023, 07:40
Classic Admin
Регистриран потребител #35916
Регистриран: нд сеп 12 2021, 12:36
съобщения: 6

Ник в игра: Avantasia 
Сървър в който искате да сте админ: Dust2, Massive 
Вашето име: Митко 
Актуална снимка: - Години: 21 
Време, което може да отделите за игра: Между 3-5 часа 
Град: Петрич С какво се занимавате: Работя 
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Спазване на правилата, да помогна за по-приятна игра, без нарушители, които да развалят обстановката.
 
 
 
Одобрен!


[ Редактирано пт ное 17 2023, 11:06 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35916}
Br1ce
ср ное 15 2023, 12:39
Регистриран потребител #34202
Регистриран: сб фев 01 2020, 04:42
съобщения: 46

Ник в игра: Ned (в момента съм с Unlimited Power | Like A BOSCH",но искам да го сменя). 
Сървър в който искате да сте админ: SECTOR DUST 2 international 
Вашето име: Недялко Лаков 
Години: 35 
Време, което може да отделите за игра: в момента имам време да съм 4 до 8 часа. 
Град: Аален (Германия) 
С какво се занимавате: BOSCH GMbH сглобявам хидравлика за камиони 
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Без да съм админ следя сървъра за нередности и сигурно вече ви е писнало да ви спамя "calladmin", опитвам се да вразумявам хората да играят повече, от колкото да се заяждат, старая се да има винаги баланс между отборите, помагам на всеки, който има въпроси свързани с VIP услугите, з абанове и гагове и като цяло с много други неща. Искам да допринеса главно в този сървър малко повече ред и дисциплина.


 
 
 
Отхвърлен! 


[ Редактирано чт ное 16 2023, 09:31 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34202}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System