Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb, StuntLife
Автор Отговор
SweetB
ср май 27 2020, 06:42
Регистриран потребител #33260
Регистриран: пт сеп 07 2018, 06:34
съобщения: 132
- Тате, какво е любовта?
- Любовта е светлината на живота!
- А какво е бракът?
- Сметката за тока, сине...

- Спартанцииии!!! Довечера ще ядем в ада! - Не крещи така на децата, като не ти се идва в нашите на вечеря, не идвай!.

– Вчера напръскаха с някаква отрова царевицата – мислите ли, че пчелите могат да я пренесат в кошера?
– Какво говорите – това е една много качествена отрова! Най-много да измрат.
– А като измрат пчелите, ще се качи ли цената на меда в магазините?
– Глупости говорите! Какво общо има между пчелите и меда, който се продава в магазините!

Всички знаят, че математиците пият до безкрайност, а химиците – до окьоравяване. А знаете ли как пият счетоводителите? До загуба на баланса!

Пътепис на английски турист:
„Хората в София са много интересни. Когато пристигнах на летището, се качих в автобуса за града и, както ми бе препоръчано в пътеводителя, веднага си перфорирах билет.
Шофьорът рязко спря, обърна се и стреснато попита: – Какъв беше тоя звук?“

Питам джипито за масаж по здравната каса, шляпна ме по врата и вика: - "Готов си, догодина пак".

Човекът:- Аз съм цар на природата! Природата:- Добре, цар си. Вземи тая корона!

Cрeщaт ce двa кoрoнaвируca: - Вчeрa тaкaвa крacaвицa тръшнaх в лeглoтo!, хвaли ce първият. Втoрият тъжнo oтгoвaря: - A нa мeн нe ми върви, сaмo нa пeнcиoнeрки пoпaдaм.

Шетам си из кухнята и чета следния надпис на етикет: "Океанска сол. Добита от слоеве на възраст над 250 милиона години. Трайност 2 години."

– Пиете ли? – Ако това е въпрос, то отговорът е „не“. Но ако е предложение – да, разбира се, с удоволствие…

- Не е вярно, че шотландците сме студени хора - казва един стар шотландец. - Скоро играхме покер с приятели, един от тях изведнъж получи сърдечен удар и умря... И мога да ви уверя, че това ни потресе толкова, че довършихме партията прави...

Цигане лежи гладно заедно със семейството и не може да заспи. По някое време въздъхва тежко и казва:
- Ех сега да имах една баница щях да ям , да ям.
Брат му се обажда:
- Ей, да дадеш и на мен!
Майката също:
- Ама и за утре да оставите.
Накрая и бащата:
- Остави децата да ядат - сега им е паднало.

Най после френските учени доказаха научно, че в заведенията трябва да се пуши и не бива да се допускат непушачи. Разпространяват вируса.

Поинтересували се ветеринари ,как живеят кучетата в България и тръгнали из страна и започнали да разпитват кучетата. Първо почнали от софийските и питат едно куче:
- Каква е твойта работа, какво правиш?
- Работата ми е да разкъсам всеки който влезе в двора без разрешение.
- Защо?
- За да ми дадат стопаните ядене и да мога да се наям.
Питат едно куче от пловдивско:
- Каква е твойта работа?
- Да разкъсам всеки който влезе в двора без разрешение.
- Защо така? - З... За да ми дадат стопаните ядене и да мога да се наям.
Стигат до габровско:
- Каква е твойта работа?
- Да разкъсам всеки който влезе в двора без разрешение.
- И защо?
- За да се наям

Баща към сина си:
- Виж сега, все ми е тая за разните моди и приказките, че за любовта нямало възраст! Ако ѝ е разрешено да пазарува между 8:30 и 10:30, не е за теб!

Ако искате обективна самооценка, вземете си куче, което ще ви обожава, и котка, която почти изцяло ще ви игнорира.

[ Редактирано чт юли 16 2020, 12:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33260}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF