Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, ATAKA-, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb
Автор Отговор
Farrokh Bulsara
пн май 06 2019, 02:14
Регистриран потребител #28306
Регистриран: пт яну 02 2015, 01:00
съобщения: 36
От същия админ и аз полу4их наказание понеже избива някакви комплекси "Feline."
На Въпроса "искам доказателство за това 4е съм те бил обидил,полу4авам отговора "Не ми се прави на света вода ненапита,твърде много се впрягаш за една игра"
Ми хубаво щом съм те бил "нахранил,покажи доказателството,просто някой хора не стават за админи тук,но.......
Най-отгоре
{SENDPM=28306}
SleepWalker
вт май 07 2019, 12:12
1SHOT

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 304
FreackyNiko написа ...

От известно време играя в сървъра и всичко е супер, наистина ви поздравявам за добре свършената работа и за начина, по който го поддържате.
Вчера за съжаление един от админите, реши да банне един приятел, с който играем заедно и когато попитах защо е баннат ми беше отговорено: "Shtoto" "problem?"
Някак си не ми звучи сериозно.. Това го копирах от конзолата:
[ADMIN] Feline. banned RAMEC+G!.
~RoKoBaRoKo~ is joining the Terrorist force
hP (RADIO): Enemy spotted.
nex7 killed mArtialcHy with awp
ailqk dropped
ailqk has left the game
DEAD (Newbie) FreackyNiko : shto bannahte ramec e
GoFfy killed DiamondeS with awp
DEAD (Protected by sleepwalker) Feline. : shtoto
DEAD (Protected by sleepwalker) Feline. : problem?

Нямам си на идея кой е този админ, а и не ме интересува, надявам се да го вземете в предвид и най-малкото да махнете бана на авера.

Админстраторът не е длъжен точно на теб да ти дава обяснение защо е баннат даден играч.Този, който е трябвало да знае причината, я е разбрал, защото същата такава е била написана в бана. Банът беше за 2 часа и беше заради TeamFlash, нещо което беше точно и ясно написано в причината за бана.
Ако играчът предявява претенции към наказанието, то трябва да използва определената за това тема, a именно [натисни тук] като следва образеца.

[ Редактирано вт май 07 2019, 12:15 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Farrokh Bulsara
вт май 07 2019, 08:49
Къде избягаха истинските админи, като "Violator,DragonClaw,MJG,ReEvil" ако те се върнат може и да стане нещо от тази верига,защото в момента състоянието е пла4евно с сегашните "ПОДОБИЯ"

Lummox: Това няма как да се случи, това е история/минало вече.

[ Редактирано вт май 07 2019, 09:12 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28306}
Farrokh Bulsara
ср май 08 2019, 03:36
3-4 админа са останали в момента които знаят какво да правят.За съжаление и тук по4на да става ШуроБаджанащина,жалко за падението на веригата

АТАКА: Ако по-малко плямпаш в чата докато играеш - няма да имаш никакви проблеми! Изпитано е и работи на 100%
Но, винаги и по всяко време може да си вкараш автогол, за който колегите ми не са ти виновни

[ Редактирано ср май 08 2019, 12:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28306}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF