Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
PlaceYourBets
вт фев 03 2015, 04:43
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
Кала, Призоне не се занимавайте, няма смисъл. 1-во се искат коментари от нас, после, защо сме коментирали. Джиткаме си и т'ва е. 10-20-30-50 лв. винаги ще ги даваме тези пари в името на една добра кауза като сектор и свестните играчи които играем вътре.
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
pass1on
вт фев 03 2015, 04:53
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Ovch1krak! написа ...

От доста време се ровя в сайта да намеря тема която да не сте я нацапали(е няма такава !)."Фън" темите - до шия в лайна , Теми в помощ за потребителите - същото но х2. Беше пуснато съобщение че всеки един ще бъде компенсиран за неудобството от атаките към Сектор-а (там се търсеше под вола теле) оплюхте и това.........та до тук нищо ново нито учудващо, все пак това качество на българина да мята "лайна"в двора на съседа му е закодирано още от раждането.Искате промяна ?.......промяната идва от всеки един от нас (примери се дават с поведение ,а не с приказки )Оплаквате се от дразнители ? Играете толкова години заедно и не можете да игнорирате един дразнител дори (да не говорим за няколко),след като се случва това значи проблема не е само на хората които имат права в даден сървър.Да се върнем към темата........дава се шанс на всички НАС да играем (и да се забавляваме) в една доста добра верига и да я ПОДДЪРЖАМЕ на едно добро ниво което мисля че всички желаем....Успех

Прав си Овчи крак !! Би трябвало при несправедлив гаг примерно, да игнорираме това и да не пишем никъде, че да не нацапаме някоя тема! За последната година съм вкарал в тази верига повече пари от може би 99% от потребителите! Това е моят скромен личен принос да има къде да играем, твоят какъв е?! Още едно качество на българина мога да ти спомена........да търпи повече от всеки друг народ, идиоти да го управляват и мачкат правата му! Аз лично харесвам качеството в Сектор, но никога няма да си замълча пред това да си плащам и да ми се явяват някакви не доразбрали неграмотници и да ми демонстрират интелектуалната си кастрация!
PS: Като четеш оцапаните теми, забележи че там акат и админи!!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
pass1on
вт фев 03 2015, 04:59
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
[quote]
Кала, Призоне не се занимавайте, няма смисъл. 1-во се искат коментари от нас, после, защо сме коментирали. Джиткаме си и т'ва е. 10-20-30-50 лв. винаги ще ги даваме тези пари в името на една добра кауза като сектор и свестните играчи които играем вътре.
[/quote14229
Не е така, Иване, за разлика от тях аз съм готов да дам доста повече, но да ми е приятно да си цъкаме, без да ми се налага да игнорирам не знам си кой абонат на социални грижи !!!!!!!!!!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
perfektnoto savur6enstvo
вт фев 03 2015, 05:22
Head Admin

Регистриран потребител #18772
Регистриран: вт авг 23 2011, 09:00
съобщения: 54
Като цяло темата е безкрайна и спорове,критики,мазнене и всички неща от ежедневието ще си ги има.Въпроса е че като цяло мнозинството си мисли че да се управлява една такава верига е някаква лесна работа,пускаш си там някакви сървъри слагаш няколко админа пускаш някоя екстра и всичко е песен , после разбира се както повечето си мислят ставаш неземно богат от смс-си ,ваучери и все.Да ама не с времето колкото и да се мъчиш да угодиш на всички няма как да стане,на 1 5лева са му много на друг му лагва на 3ти приятелката му е грозна и влиза да псува по другите ей така за да разпусне 4-ти си стартира хака и се чуди що флекса не го пускал и т.н ясни са ви нещата.Общо взето първоначалната идея човек да влезе да поцъка ей така за фъна да обели някой лаф с другите по сърварите или просто да си убие малко време го няма...пак ви е ясно.Понеже половина видимо сте недоволни от админите , включително и мен тва е ясно все пак "уж" имам някаква виртуална власт или нз там как го наричате Кобри пусна анкети на които вие ни оценявате и спрямо вота летят глави,ето ви решение на проблема с това.И аз като всички съм играл преди това в оптилан 1-2 години в мания 5 и сега 3 години тук и съм съпричастен със случващото се и как Кобри през годините се мъчи да направи нещо и накрая излиза виновен че ви споделя какво е положението реално с факти и описания и вие плюете докато не ви пресъхне гърлото,ами нема как да стане.Има и готини пичове разбира се през последните 3 години съм се запознал на живо с поне 30 човека от сектор от различните сървъри и нямам проблем с нито 1 от тях,както и те с мен винаги съм на линия да се излезе някаде или да се направи нещо забавно, не знам каква ви е параноята от админите или че те се мислят за богове и всякакви други определения като и ние сме хора и да грешим за жалост , някои в повече друг в по-малко.Каквото и да се говори от тук нататък аз съм си казал мнението добро или лошо бил съм откровен а на Кобри бих му пожелал само да не вдига ръце от нас и заедно да помогнем с каквото можем.Мога да му кажа само благодаря за това че ми е дал правото да съм админ в сървърите му , за мен това си е някаква чест и привилегия а не колко ми е голям или колко буквички имам зад ника си.
Най-отгоре
{SENDPM=18772}
pass1on
вт фев 03 2015, 05:35
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
perfektnoto savur6enstvo написа ...

Като цяло темата е безкрайна и спорове,критики,мазнене и всички неща от ежедневието ще си ги има.Въпроса е че като цяло мнозинството си мисли че да се управлява една такава верига е някаква лесна работа,пускаш си там някакви сървъри слагаш няколко админа пускаш някоя екстра и всичко е песен , после разбира се както повечето си мислят ставаш неземно богат от смс-си ,ваучери и все.Да ама не с времето колкото и да се мъчиш да угодиш на всички няма как да стане,на 1 5лева са му много на друг му лагва на 3ти приятелката му е грозна и влиза да псува по другите ей така за да разпусне 4-ти си стартира хака и се чуди що флекса не го пускал и т.н ясни са ви нещата.Общо взето първоначалната идея човек да влезе да поцъка ей така за фъна да обели някой лаф с другите по сърварите или просто да си убие малко време го няма...пак ви е ясно.Понеже половина видимо сте недоволни от админите , включително и мен тва е ясно все пак "уж" имам някаква виртуална власт или нз там как го наричате Кобри пусна анкети на които вие ни оценявате и спрямо вота летят глави,ето ви решение на проблема с това.И аз като всички съм играл преди това в оптилан 1-2 години в мания 5 и сега 3 години тук и съм съпричастен със случващото се и как Кобри през годините се мъчи да направи нещо и накрая излиза виновен че ви споделя какво е положението реално с факти и описания и вие плюете докато не ви пресъхне гърлото,ами нема как да стане.Има и готини пичове разбира се през последните 3 години съм се запознал на живо с поне 30 човека от сектор от различните сървъри и нямам проблем с нито 1 от тях,както и те с мен винаги съм на линия да се излезе някаде или да се направи нещо забавно, не знам каква ви е параноята от админите или че те се мислят за богове и всякакви други определения като и ние сме хора и да грешим за жалост , някои в повече друг в по-малко.Каквото и да се говори от тук нататък аз съм си казал мнението добро или лошо бил съм откровен а на Кобри бих му пожелал само да не вдига ръце от нас и заедно да помогнем с каквото можем.Мога да му кажа само благодаря за това че ми е дал правото да съм админ в сървърите му , за мен това си е някаква чест и привилегия а не колко ми е голям или колко буквички имам зад ника си.

Браво, Иване, ето така съм съгласен ! Да се говори и мисли по този начин ! Аз имам само един въпрос. Ако мислиш, че админите са хора и е нормално да грешат, то кажи ми в кой случай някой от админите открито е заставал на страната на обикновения юзър, в спора му с който и да е админ?? Може би има такъв случай, но аз не съм го видял и не вярвам, което ме кара да си мисля, че админите са безгрешни богове! Уважавам както теб , така и други админи, но моля те когато някой не е прав, загърби всичко влез тук и му кажи че не е прав, та ако ще самият Кубрат да е!!!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
H4
вт фев 03 2015, 05:41
Регистриран потребител #27206
Регистриран: сб юли 12 2014, 02:00
съобщения: 5
Не искам да звучи като спам, но ако напиша това мнение в темата за оплакване от админи веднага ще бъде изтрито. pass1on е много прав - мислят се за недосегаеми. Когато обикновения юзер реши да се оплаче в темата - или влизат 5 админа да му обяснят как той всъщност е грешника или директно му трият мнението
Най-отгоре
{SENDPM=27206}
perfektnoto savur6enstvo
вт фев 03 2015, 05:44
Head Admin

Регистриран потребител #18772
Регистриран: вт авг 23 2011, 09:00
съобщения: 54
Имаш го ! pass1on

[ Редактирано вт фев 03 2015, 05:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=18772}
LordRahl
вт фев 03 2015, 05:46
Регистриран потребител #27978
Регистриран: сб ное 22 2014, 02:00
съобщения: 17
@pass1on, Президент! много точно и ясно описваш и казваш нещата, за жалост за екипа на сектор си най-вероятно просто един хленчещ, деградирал провокатор, (може би) като всички останали играчи в сектор, които просто си търсим правата.

[ Редактирано вт фев 03 2015, 05:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27978}
T-1
вт фев 03 2015, 06:15
Регистриран потребител #15073
Регистриран: сб мар 20 2010, 08:08
съобщения: 107
"дъра бъра, 100 чадъра"
Хванахте се за нещо и започват да се разтягат локуми разни........лошо няма, дори напротив!
В такива моменти, всеки си казва какво му е на душата.
Както и да го въртим и сучем, дразнители винаги ще има - при толкова много хора, е неминуемо да има разногласия и всеки ще намери кусур в другия!
На всички е ясно, че няма как да се угоди на всеки!
Идеални и безгрешни няма, било то потребители или админи!

"Сектор" се е утвърдил като най-добрата верига не само, защото няма хакери и лаг, а точно заради вас, тези които всеки ден допринасят с разнообразието по сървърите(ще отворя една голяма скоба, за да се обърна към pass1on: колко време ще изкарате в този сървър ти и тези 30 "дразнителя" (макар, че не видях някой да конкретизира точните такива), които ще играете - ще си писнете точно преди да е свършилата бутилката "Джак" ).

Точно поради тази причина трябва всички вкупом да намерим точния баланс за приятното разцъкване по сървърите.
Доста често се чува израза "аз си плащам и искам да получавам" - да така е, но това не е като влезеш в магазина да си купиш една стока и после да излезеш - тук всеки допринася за това как ще се чувства другия от гледна точка на приятно изживяване е играта.

Спасителния план(ако може така да се нарече), е в две насоки.
Единият е финансовия - те са просто мангизи, които храчим за какво ли не - 10, 15 лв.(примерно) са нищо в сравнение със 150 лв. за цигари да речем.
Другия е този за който споменах преди малко - за него трябва да се работи най-много, защото без удоволствието по време на игра, всичко ще е безмислено - а идеята на "Сектор" е точно това, Удоволствие!

Най-отгоре
{SENDPM=15073}
pass1on
вт фев 03 2015, 06:44
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
T-1 написа ...

"дъра бъра, 100 чадъра"
Хванахте се за нещо и започват да се разтягат локуми разни........лошо няма, дори напротив!
В такива моменти, всеки си казва какво му е на душата.
Както и да го въртим и сучем, дразнители винаги ще има - при толкова много хора, е неминуемо да има разногласия и всеки ще намери кусур в другия!
На всички е ясно, че няма как да се угоди на всеки!
Идеални и безгрешни няма, било то потребители или админи!

"Сектор" се е утвърдил като най-добрата верига не само, защото няма хакери и лаг, а точно заради вас, тези които всеки ден допринасят с разнообразието по сървърите(ще отворя една голяма скоба, за да се обърна към pass1on: колко време ще изкарате в този сървър ти и тези 30 "дразнителя" (макар, че не видях някой да конкретизира точните такива), които ще играете - ще си писнете точно преди да е свършилата бутилката "Джак" ).

Точно поради тази причина трябва всички вкупом да намерим точния баланс за приятното разцъкване по сървърите.
Доста често се чува израза "аз си плащам и искам да получавам" - да така е, но това не е като влезеш в магазина да си купиш една стока и после да излезеш - тук всеки допринася за това как ще се чувства другия от гледна точка на приятно изживяване е играта.

Спасителния план(ако може така да се нарече), е в две насоки.
Единият е финансовия - те са просто мангизи, които храчим за какво ли не - 10, 15 лв.(примерно) са нищо в сравнение със 150 лв. за цигари да речем.
Другия е този за който споменах преди малко - за него трябва да се работи най-много, защото без удоволствието по време на игра, всичко ще е безмислено - а идеята на "Сектор" е точно това, Удоволствие!



Ена, май не ме разбра, това което казвам е че определени играчи карат колелото да се върти! Другите се въртят около тях. Няма как да не го знаеш. В случая просто иронизирах изказване на един админ. Не ми казвай и ти, че 20-30 човека не са важни, за да не започна аз да говоря колко малък отдел от Мегалан са всъщност Сектор и Мания и че нищо не е незаменимо!! Придържам се към основния тон.
Иначе съм ок, с това което казваш! Ако има нужда от пари бих помогнал, макар да знам как стоят нещата и кой всъщност е минус пари от тази верига, аз съм ок да помогна. Колкото до другото.......не е необходимо нищо повече от справедливост.....за всички !!! And Justice For All
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System